Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (433. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.742
Cevap
8
Favori
613.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: agni_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

quote:

quote:

Arkadaşlar oyuna dönmeyi planlıyorum.Sürüş dinamikleri iyi değildi.Frenler hemen durduruyordu aracı.Manuel viteste debriyaj kalkışlarda falan birişe yaramıyordu.Çözüldü mü bunlar updatelerle?

ne düzeltmesi ne update i atari nin fix yaptığı nerde görülmüş

1 daha iyiydi o zaman..

bilemem tamamen zevk meselesi ben birinciyi hiç sevmemiştim ama iki makinamdan asla silinmeyen tek oyun

Ne ile oynuyorsunuz direksiyonlaysa gerçeklik yansıtmadığı sürece bana pek birşey ifade etmez ki.Denediğimde 1 gibi zevk alamamıştım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar oyuna dönmeyi planlıyorum.Sürüş dinamikleri iyi değildi.Frenler hemen durduruyordu aracı.Manuel viteste debriyaj kalkışlarda falan birişe yaramıyordu.Çözüldü mü bunlar updatelerle?

1 daha iyiydi o zaman..

bilemem tamamen zevk meselesi ben birinciyi hiç sevmemiştim ama iki makinamdan asla silinmeyen tek oyun

Ne ile oynuyorsunuz direksiyonlaysa gerçeklik yansıtmadığı sürece bana pek birşey ifade etmez ki.Denediğimde 1 gibi zevk alamamıştım.

bende g25 var ama çoğunlukla f710 kullanıyorum çok daha zevkli gezerken
    direksiyonu nadir olarak kullanıyorum oda anca yarışlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1 daha iyiydi o zaman..

Garip valla g25 varken onla oynayarak daha çok zevk almak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1 daha iyiydi o zaman..

Garip valla g25 varken onla oynayarak daha çok zevk almak.

garip gelebilirde şu durum var işten gelince insan uzanmak istiyo yattığım yerden oynamak daha iyi geliyor hem dinleniyorum

• arkadaşlar bende dfgt var direksyon dercesi kaç olmalı ? tam randıman alamk için
  • Arkadaşlar oyunu alıcamda online modunda sıkıntı filan yok dimi giriş ve oyuncu bolluğu açısından offline olarak oynadım hoşuma gitti güzel oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Mac 26 -- 22 Haziran 2013; 21:19:10 >
  • arkadaşlar offline oynayıp çok beğendikten sonra orjinalini aldım ve bi buluşma olursa bende dahil oluyorum, takipteyimm
  • beyler bi yardımmm edin. bu oyuna nasıl online bağlanıcam? sürekli server müsait değil sora gel diye. deli oldum
  • Arkadaşlar oyunun online grup konusu var ordan takip etsenx daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: venom800

Ses düşüklüğünden şikayet eden arkadaşlar oyuna girdikten soran alt+tab kombinasyonu ile Windows'a dönüp sağ alt köşede ki ses ikonuna sağ tıklasınlar. Buradan 'Ses Düyezi Karıştırıcısını Aç' seçeneğine gelip açılan menüde TDU2'nin ses seviyesini en üst noktaya getirsinler. Ses seviyesinin düşük olması gibi bir durum artık olmayacaktır.

Kralsın ağasın paşasın hll olsun sana dostum günlerdir ses kısık oynuyormuşum beğersem

• quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

quote:

Orijinalden alıntı: venom800

Ses düşüklüğünden şikayet eden arkadaşlar oyuna girdikten soran alt+tab kombinasyonu ile Windows'a dönüp sağ alt köşede ki ses ikonuna sağ tıklasınlar. Buradan 'Ses Düyezi Karıştırıcısını Aç' seçeneğine gelip açılan menüde TDU2'nin ses seviyesini en üst noktaya getirsinler. Ses seviyesinin düşük olması gibi bir durum artık olmayacaktır.

Kralsın ağasın paşasın hll olsun sana dostum günlerdir ses kısık oynuyormuşum beğersem

Nereden buldun bu mesajı ya Çok önce yazdığım bir mesajdı yanlış hatırlamıyorsam, neyse işe yaramış olması sevindirdi beni. İyi oyunlar

• Aarkadaşlar oyun orijinal değil, oyunun başlangıcında ferrariye tam bincekken oyundan atıyor ve crash ıd diye bir hata veriyor , denemediğim crack kalmadı arkadaşlar lütfen yardım edin kaç gündür uğraşıyorum :(
  • Beyler gelin gezelim azıcık ya canım sıkıldı ibizada buluşalım bi yerde
  • Bu oyunun 3'ü çıkacak mı? Sanırım firma iflas etti diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Bu oyunun 3'ü çıkacak mı? Sanırım firma iflas etti diye hatırlıyorum.

Evet hocam Atari iflas etti Eden Games kapatıldı oyunun hakları şuan satışta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YAGAMİ-

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Bu oyunun 3'ü çıkacak mı? Sanırım firma iflas etti diye hatırlıyorum.

Evet hocam Atari iflas etti Eden Games kapatıldı oyunun hakları şuan satışta.

Umarım bu oyunun devamı gelir. Farklı bir yapısı vardı oyunun.
  • Ya arabalar hiç kullanılmıyo sanki hepsinin denge kontrol sistemi kapatılmış gibi hele güçlü arabalar bir o yana bir buyana savruluyo oyunda araç kontrolü sıfır :(
    Bunun bir tuşa var da ben mi kapattım acaba ?
  • quote:

Ya arabalar hiç kullanılmıyo sanki hepsinin denge kontrol sistemi kapatılmış gibi hele güçlü arabalar bir o yana bir buyana savruluyo oyunda araç kontrolü sıfır :(

tuşla ayarla alakası yok hocam o araçların kendi takozlugu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

quote:

Ya arabalar hiç kullanılmıyo sanki hepsinin denge kontrol sistemi kapatılmış gibi hele güçlü arabalar bir o yana bir buyana savruluyo oyunda araç kontrolü sıfır :(

tuşla ayarla alakası yok hocam o araçların kendi takozlugu

Keşke bi tusa yanlıslıkla basmıs olsaydım da oyun oynanabilir hale gelseydi üzüldüm şimdi :(
  • 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.