Şimdi Ara

Assassin's Creed IV: Black Flag ve Assassin's Creed Rogue 6 Aralık'ta Switch'e Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
52
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ubisoft, Assassin's Creed IV: Black Flag ve Assassin's Creed Rogue'un 6 Aralık'ta Switch için çıkacağını doğruladı.

İki oyun ve tüm indirilebilir içerikleri Assassin's Creed: The Rebel Collection'a dahil olacak. Paket şu anda Nintendo eShop'ta $39.99 fiyattan satışta.

Switch versiyonları HD Rumble, dokunmatik ekran arayüz, optimize edilmiş HUD ekranı ve hareket kontrolcüsü hedef alma desteği sunacak.

Assassin's Creed IV: Black Flag ilk olarak Ekim 2013'te PlayStation 3, Xbox 360, Wii U ve PC için; Kasım 2013'te PlayStation 4 ve Xbox One için çıkmıştı. Assassin's Creed Rogue ise ilk olarak Kasım 2014'te PlayStation 3 ve Xbox 360 için; Mart 2015'te PC için çıkmıştı. Remastered versiyon Mart 2018'de PlayStation 4 ve Xbox One'a geldi.

• Eski oyunları getirip 40-60 dolardan iteliyorlar Nintendo kullanıcılarına. Rezillik başka bir şey değil.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Fiyat pahalı indirimde alınır ama 2 oyunu da oynamadım ve 2 oyun da çok beğenildi diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Fiyat pahalı indirimde alınır ama 2 oyunu da oynamadım ve 2 oyun da çok beğenildi diye biliyorum.

Evet çok beğenildi. Birinin assassin olayı ile alakası yok bildiğin korsancılık. Diğeri de 3. oyunun grafik motoru ile yapılmış, pek uğraşılmamış ve ana hikayesi tapınakçılar olan bir oyun. Aynen..
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Fiyat pahalı indirimde alınır ama 2 oyunu da oynamadım ve 2 oyun da çok beğenildi diye biliyorum.</blockquote>

Evet çok beğenildi. Birinin assassin olayı ile alakası yok bildiğin korsancılık. Diğeri de 3. oyunun grafik motoru ile yapılmış, pek uğraşılmamış ve ana hikayesi tapınakçılar olan bir oyun. Aynen..

sen beğenmedin diye çıkarmayacaklar büyüksün .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Fiyat pahalı indirimde alınır ama 2 oyunu da oynamadım ve 2 oyun da çok beğenildi diye biliyorum.

Black Flag korsan oyunu olarak güzel ama Rogue'u beğenen tek kişi ya da inceleme görmedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.