Şimdi Ara

Merakla beklenen Steam Sonbahar İndirimleri başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Valve, oyunseverlerin merakla beklediği Sonbahar İndirimleri'ni bugün itibarıyla nihayet başlattı. Binlerce oyunun indirime girdiği Sonbahar İndirimleri toplam bir hafta sürecek ve 3 Aralık akşamı sona erecek.

Sonbahar İndirimleri sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dikkat çeken bazı indirimler şöyle:

• Gears 5 %50 indirimle 46,00 TL

• Dirt Rally 2.0 %70 indirimle 27,60 TL

• Cities Skyline %75 indirimle 12,75 TL

• Portal 2 %90 indirimle 1,85 TL

• Dark Souls III %75 indirimle 44,75 TL

• Grand Theft Auto V %50 indirimle 84,50 TL

• Devil May Cry 5 %67 indirimle 131,67 TL

• Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition %78 indirimle 80,11 TL

• Rise of the Tomb Raider %85 indirimle 13,35 TL

• XCOM 2 %75 indirimle 54,75 TL

• Middle Earth: Shadow of War %75 indirimle 16,75 TL

• Tom Clancy's Rainbow Six Siege %60 indirimle 41,19 TL

• Resident Evil 2 %67 indirimle 131,67 TL

• Sekiro: Shadows Die Twice %35 indirimle 187,85 TL

• Monster Hunter: World %50 indirimle 99,50 TL

• Jurassic World: Evolution %80 indirimle 34,20 TL

• Pathfinder: Kingmaker %60 indirimle 24,40 TL

• Assassin's Creed Odyssey %55 indirimle 139,05 TL

• Street Fighter V %60 indirimle 23,99 TL

• Tekken 7 %70 indirimle 35,70 TL

• PlayerUnknown's Battlegrounds %50 indirimle 43,50 TL

• Doom %70 indirimle 29,70 TL

• The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition %70 indirimle 22,49 TL

• Fallout 4 %70 indirimle 39,90 TL

• Ori and the Blind Forest %75 indirimle 7,81 TL

• Elite Dangerous %75 indirimle 18,74 TL

Kaynak:

• Gears 5 dışında gözüme bir şey çarpmadı.

• RE2 PS4’te daha uygun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayret kimse yazmamış, çöp.
  • Hep aynı indirimler .

• Gta 5 gibi hep kilişe olmuş oyunları indirime sokuyorsunuz artık yeter. Farklı oyunlarıda indirime sokun yeter bune ya. Gta 5, Witcher 3, Tekken 7 yeter kardeşim kusucaz artık ya.

• hernos2 kullanıcısına yanıt
    Şu an steam yetkilileri seni duyuyormu acaba bu hitapla.

• Assassin dışında ilgini çeken yok maalesef:/

• Açıkcası fiyatların asıl olması gereken “rakamlara” gelmiş ama biz mecbur indirim adı altında alıyoruz. AAA oyunlar çok indirimle girmemiş zaten.

Ben eski oyunları alıyorum ucuzdan oynuyorum zaten sistemim belli :)

F1 19 biraz daha ucuz olsaydı keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    Bir sürü oyun indirimde zaten buraya sadece popülerleri yazıyorlar sen hep aynı oyunlar indirimde sanıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • planet zoo indirim istiyoruz

• "Resident Evil 2 %67 indirimle 131,67 TL"
    "Sekiro: Shadows Die Twice %35 indirimle 187,85 TL"

baya bir güzel indirim olmuş birde insanlar orjinal oyun alsın diye laf ederler durum ortada! milletin evine götürecek ekmeği yok ben bu oyunu para verip alayım; baba parası ile çok rahat alırsın kardeşim bir de kendin kazanda al göreyim! bir de baba parasını buna mı çar çur edecen git en son işlemciyi ekran kartını ram belleği al bunu bedava internetten indir demi...

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Baba parası ile değil. Bizzat sınırda ayda bir roket yiye yiye kazandığım para ile alıyorum, alamadığıma da ses etmiyorum. Yersiz bi yorum yapıyorsun. Orjinal alınsın ki firmalar buraya yönelsin, yerel fiyat uygulansın.

Bende gençken yıllarca korsan oynadım, internete para veriyorum neden oyuna para vereyim zihniyeti vardı bende de. 18 yaşıma girince çalışmaya başladım akıllandım. Yıllarca asgari ücret ile çalıştım ama korsan oyun almadım hep kendi emeğimin karşılığı ile aldım.
    Şuan daha çok kazanıyorum. Bazen yeni oyunlar çok yüksek ücret ile çıkıyor. Bende 6 ay sonra yada 1 yıl sonra alıyorum. Param yoksa oynamam bu kadar net. Korsan kitap alman. Diziyi gider Netflix den izlerim. Emek hırsızlığına gerek yok.

• Eyupdmrc1 E kullanıcısına yanıt
    selamlar, oyun oynamayı 2013 yılında bıraktım bilgisayarı sadece internete girmek için ara ara dizi izlemek için kullanıyorum yaşım 37 bende zamanında izmirde korsan cd cilerden aldığım film ve oyun oldu hatta sevdiğim bir oyun vardı prince of persia bu oyunun serisini de internette bulabileceğim için korsancılarda arama gereği duymadan bulduğum yerden indirmiştim sizin söylediğiniz "orjinal alıma" gelince: türkiyede ekonomi dolar ve euro üzerinden döndüğü için firmalar hiç bir zaman yaş yere yatmaz istediği kar marjını elde etmeden o sizin aldığınız oyunda veya izlediğiniz filmde indirime gitmez! fiyatlar ortada oyunuda 5-6 yıldır online olarak zaman bulursam oynuyorum (drakensang online) sizin söylediğiniz gibi firmalar eğer kullanıcıyı düşünseydi 400 tl den 500 tl den piyasaya oyunları sürmezlerdi kaç kişi 1 yıl boyunca yeni çıkan oyunu veya filmi indirime gitmesini bekler ? sizin benim gibi sınırda yaşan bir kişi bu kadar sosyal medyada ve internet sitelerinde balladırılıp insanların tüketimine sunulan malzemeyi kaç kişi korsana yönelmeden almaya çalışır

• Hayret kimse yazmamış, çöp.

• akif_gamer kullanıcısına yanıt
    ben bilgisayarımı 2003 yılında üniversiteyi kazandığım zaman babamın hediyesi olarak gelmişti o zamana dek internet kafelerde zamanın meşhur oyunlarından age of mythology çok oynardım 8-10 saat oynamışlığım vardır bu oyunu yazık kaybettiğim o zamana neyse internet kafeler bile bu oyunu korsan olarak kullandıysa bende bilgisayarımı ilk aldığımda sizce ne yapmışımdır? bakınız ben kimseyi "korsan oyun alın" diye teşvik etmiyorum sadece türkiyedeki gidişhat dolar ve euro ya endeksli; kaç kişinin sizin gibi duyarlı bir pisikolojisi var kaç kişi sizin gibi düşünceli ve akıllı bir tüketici bir de bunu düşünün?
  • Valve bu kafayla devam ettikçe daha çok kullanıcı kaybeder Epic Games'e. Hep aynı oyunlara aynı indirimler. Her defasında GTA 5, Tomb Raider, Dirt Rally indirimleri görmekten sıkıldık. Epicte indirimle aldım RDR2'yi keyfime bakıyorum. Her hafta bedava oyunda ayrı bir artısı.

• yakın zamanda FM20 indirime girer mi beyler? :)

O kanser oyunu bırak hocam. Path of Exile daha güzel.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.