Şimdi Ara

Oyunfor.com problem olması durumunda müşterilerinin yanında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Piyasada sizin de bildiğiniz üzere oyun ve eğlence platformları için dijital kod satışı yapan çok sayıda site bulunuyor. Bu siteler sayesinde oyunları uygun fiyata satın almak mümkün. Oyunların kendi platformları haricindeki sitelerde daha uygun fiyata satılması hepimizin aynı soruyu sormasına neden oluyor: "Acaba güvenilir mi?"

Oyunfor.com, 10 yıla yakın bir süredir oyun ve eğlence içerikleri için dijital kod satışı yapıyor. Pek çok sitede olduğu gibi burada da ürünler için avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Örneğin PUBG'nin PC versiyonu Steam de 87 TL’ ye satılırken Oyunfor’da 69.90 TL’ye satılıyor.

Fiyat avantajının yanı sıra Oyunfor, hata durumunda müşteriye yardımcı oluyor. Oyun kodu satın alınca, kodun nasıl aktif edileceğinin resimli bir şekilde adım adım anlatıldığı PDF gönderiliyor. Kodu ekleyememeniz durumunda canlı destekten yardım alabiliyorsunuz.

Sitenin güvenilirliğini denemek için yaklaşık 1 ay önce bir oyun satın aldık. Oyunun steam kodu kısa bir sürede gönderildi ancak kodu aktif etmeye çalışırken Steam hata veriyordu. Sitedeki Canlı Destek'e ulaştığımızda 28 Ekim’de başlayan Cadılar Bayramı indirimleri nedeniyle steam sunucularında hata olduğu ve yoğunluk geçtikten sonra denememiz söylendi. Hemen hemen her indirim döneminde olduğu gibi yine Steam sunucuları çökmüştü. Ertesi günü sorunsuz bir şekilde kodu girerek oyunu Steam kütüphanemize ekledik. Bu süreçte Canlı Destek'teki ekip yardımcı oldu. Herhangi bir problem yaşadığınızda sitedeki Canlı Destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Birçok oyun firmasının Türkiye'deki yetkili satıcısı olan Oyunfor.com'da sadece oyun değil aynı zamanda farklı platformlar için kullanılan dijital ürünler de var. Steam Cüzdan Kodu, Google Play, App Store, Blu Tv Üyelik Kodu gibi TV/eğlence paketlerini de Oyunfor’dan güvenle satın alabilirsiniz.

• Bir çok alışverişim oldu bu siteden.Ancak son yaşadığım olaydan sonra kestim alışverişi.Problem halinde müşterilerin yanında felan değiller.Her türlü yolunu buluyorlar.
  • deneyim mi aktarıyorsun reklam mı yapıyorsun? şikayeti olan çok sayıda kişi var bundan hiç bahsetmemişsin?

• Birzamanlar bu site için koxp kirar ve dagitim yapardim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reklamları izlediniz 🤦🏻‍♂️

• Bir kere alisveris yapacaktim, Bir oyunun stokta olup olmadigini sordum sormadan önce fiyat 179 idi sorduktan sonra stokta var deyip fiyatini aninda 199 a çekmislerdi. O yüzden kalsin...

• Uzun zamandır alışveriş yapmadığım bir site ama ben de steam key almıştım. Kodu yanlış yerden aktif etmeye çalışmışım, hatalı kod herhalde diye canlı desteğe bir öfkeyle yazmıştım ilgilenip anlatmışlardı.

• Bir çok siteden alışveriş yaptım fakat diğer sitelerde yardım alacak muhatap bulamazken, burada müşteri temsilcileri gerek arayarak gerek yazılı olarak bana yardımcı oldular. Bu yüzden benim için her zaman bir adım öndeler...

• Satış yapan kusursuz bir firma Türkiye'yi bırak yurtdışında dahi yok. son 3 yıldır yaptığım alışverişlerde ufak tefek sistemsel sorunlar olabilse de hiçbir şekilde oyunfor mağdur etmedi. Geç olsun güç olmasın bir şekilde sorunumu çözdüler.

• Wow Game Time ile ilgili sorunumu son derece anlayışlı ve sabırlı bir şekilde çözmüşlerdi. Şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadım bu site ile ilgili. O yüzden yardım ve destek ekibine 10/10 puan :)

• FIFA 20 alan oldu mu siteden daha önce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 20 aldım Oyunfordan. Herhangi bir sorun görmedim aksine beklemediğim bir ilgi ile karşılaştım. Tavsiye ederim.

• Rap1d kullanıcısına yanıt
    Aldım ben. Herhangi sorun yok direkt origin yetkili satıcıları olarak gözükmekte hocam.

• Yıllardır kullanırım gayet iyi bir site bir çok alışverişim mevcut ve canlı destekleri hakikatten birebir yardımcı oluyorlar

• 1 mesajlı üyeler de gelmiş
  • Borderlands 3 için 60 Dolarlık PSN US kodu almıştım. Alışveriş güzel bitti ancak destek olarak iyi değiller. Kodu ne zaman göndereceklerini sorduğumda "bakacağız" dediler ve bir daha cevap vermediler. Neyseki sıkıntısız kodu aldım.

• oyunfor diyince aklıma Knight online geliyor :) güvenilir bir site olsada bazen olmayan stoğa var diyerek beklettikleri oldu

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Canlı destek panelleri bulunmaktadır. Şahsen ben her alışverişimde satın almadan önce stok sorarım. Hiçbir zaman olmayan stoğa var demediler.

• Sırf şu reklam ve yukarıdaki 1 mesajlı üyeler ve begenileri bile güven kaybetmeye sebep...

DH'de kimse yeni üye ve 1 mesajlı üyeleri kaide almaz (böyle konularda)

katmerli reklam !
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.