Şimdi Ara

Haluk Bilginer’e büyük onur: Uluslararası Emmy ödülü kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ülkemizin yetiştirdiği en önemli tiyatro ve sinema sanatçılarından Haluk Bilginer, Uluslararası Emmy ödüllerinden başarı ile dönmeyi başardı. Sanat dünyasında zaten haklı bir yere sahip olan Haluk Bilginer böylece başarısını perçinlemiş oldu.

Haluk Bilginer kimdir?

1954 yılında doğan Haluk Bilginer, lise yıllarından bu yana tiyatro ve sinema dünyası ile iç içeydi. Aslında ilk filminden bu yana sayısız yabancı yapımda da yer almıştı. Half Moon Street, Buffalo Soldiers, The International, Ben-Hur gibi filmlerin yanında Indiana Jones ve Spooks gibi yabancı dizilerde de kısa rollerde görünmüştü.

Ayrıca Bkz.Yeni Huawei MateBook D dizüstü modelleri duyuruldu

Haluk Bilginer’in Şahsiyet dizisindeki Agah Beyoğlu rolü bu yıl 47. si düzenlenen Uluslararası Emmy ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. Bilindiği üzere Uluslararası Emmy Ödülleri başarılı bulunan uluslararası dizilere veriliyor. Haluk Bilginer bu ödülü alan ilk Türk oyuncu oldu. Daha önce Kara Sevda dizisi Emmy ödülü almıştı.

Aslında ödül son dönemde gündeme gelen içerik platformlarının ödüllü yapımları tartışmasına denk geldi. Netflix’in yapımlarının Oscar gibi önemli ödüllere layık görülmesi efsane yönetmenler tarafından eleştirilmişti. Şahsiyet dizisi de Puhu TV platformunda yayınlanıyor. Bu açıdan da anlamlı bir ödül oldu diyebiliriz.

• Helal olsun diyelim. Başarılarının devamını bekliyoruz.

• Türkiye'nin kalite olarak en zirvedeki dizisi denebilir ki kanaatimce her yönden öyle. Jenerik, senaryo, renk ve açı kullanımı ve de yönetmenlik... Tabii ki Haluk Bilgiler'in ödülü hakeden muazzam performansı.

• Son çıkan The Halloween filminde de oynamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekşi de birisi çamur atma konusu açmış bile. Ne hazımsız, ne rahatsız milletiz yahu.
  • İhsan Bey ödül almış demek??

• Kim takar ekşiyi kapatmadılar mı hala o saçma siteyi.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Boşver onları, salla gitsin.
    beyni ekşi'miş guruba bişi anlatamazsınız ki ?

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Ben dünya sözlük okuyorum.

• Helal olsun demek düşer bize.

• Oyunculuk , senaryo ve güzel çekim kalitesi bir araya gelince, ortaya böyle güzel eser çıkıyor. Haluk Bilginer gibi üstadın ödülü kazanması da gurur verici

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olay Kenan Sofuoğlu meselesine döndü. Haluk Bilginer muhteşem bir oyuncu çok daha iyi ödülleri de hakediyor. Aldığı ödül uluslararası emmy ödülü, küçümsemek için söylenmiyor gerçek emmy değil bu diye sadece doğrusu bilinsin. Sıkıntı medyanın doğru haberi vermemesi. 2017 yılında da kara sevda dizisi en iyi pembe dizi olarak uluslararası emmy ödülü aldı. Ki bana göre leş bir diziydi, burak özçivit gibi oyunculuğu vasat bir adam olmasına rağmen emmy aldılar. Haluk Bilginer ise tam bir duayen böyle ödülleri çok önceden hakeden birisi. Ödül konuşmasını izlerken bile gurur duyuyor insan. Ama lütfen herkes neyin ne olduğunu bilip öyle yorum yapsın. Kötülerken de överken de.

• blutv dışında nereden edinebiliriz bu diziyi
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    blutv ? Hocam bu dizi ilk olarak puhu tv de yayınlandı ayrıca puhu tv ücretsiz hem ios-android uygulaması olduğu gibi akıllı televizyon uygulamaları da var sanırım ben web tarayıcıdan izledim.

• hocam ben ps4 den izlicem puhutv oynatmiyor cihaz ondan sordum

• Haluk bilginer Hallowen filminde dr sartain rolünde yer almıştı

• Sonuna kadar hak etti. Şahsiyet her yönüyle kalite kokan bir diziydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haluk bilginer’in yeni dizisinide takip edin gençler. Nefis bi dizi. Şahsiyeti seven buna bayılır. Ali Atay var kadroda. Netflix’te yayınlanıyor. Masum dizinin adı.

• Haluk Bilginer muhteşem bir sanatçı tebrik ediyorum 👏👏 sonuna kadar hakediyor.

• Haluk Bilginer sen muhteşem birisin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.