Şimdi Ara

Migros 5999 TL'ye iPhone 11 satacak! İşte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
7
Favori
92.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Black Friday alışveriş çılgınlığı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hız kesmeden devam ediyor. Çeşitli isimler altında kampanyalar düzenleyen firmalar, birçok üründe ciddi fiyat indirimine gidiyor. Öyle ki perakende zinciri Migros, ilerleyen günlerde resmi satış fiyatının 1299 TL atına iPhone 11 satacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S11e tasarımı ortaya çıktı

iPhone 11 Migros'da %18 indirimle satışa sunuluyor!

Migros, "Müthiş Cuma" kampanyası adı altında Apple Türkiye garantili iPhone 11 (64 GB) satışı gerçekleştirecek. Yarından itibaren başlayacak kampanya, tüm Türkiye'deki 5M Migros mağazalarında geçerli olacak.

Farklı renk opsionlarıyla satışa çıkacak iPhone 11 modelleri, iki yıllık sınırlı Apple Türkiye garantisi kapsamında yer alıyor. Kampanya dahilindeki telefonların depolama kapasitesi ise 64 GB. 

Tavsiye edilen resmi satış fiyatı 7299 TL olan iPhone 11'in 64 GB depolama kapasiteli sürümünü, bazı internet kanallarından 6999 TL'ye alabilmek mümkün. Ancak Migros'un yeni kampanyası ile birlikte Apple Türkiye garantili iPhone 11 (64 GB), Türkiye'de şimdiye kadarki en iyi fiyatlandırmaya sahip olacak. 

Stoklarla sınırlı sayıda kampanya, 26 Kasım Salı günü başlayıp, 29 Kasım Cuma günü sona erecek. Bu noktada yarından itibaren 5999 TL'den satışa sunulacak iPhone 11 için cüzdanları şimdiden hazırlamakta fayda var.

iPhone 11 özellikleri

• Ekran: 6.1 inç boyutunda 1792 x 828 (HD) çözünürlüklü IPS LCD ekran

• Boyut ve ağırlık: 150.9 x 75.7 x 8.3 mm ~ 194g

• Yonga: Apple A13 Bionic

• RAM: 3 GB

• Depolama kapasitesi: 64/128/256 GB

• Arka kamera: 12 (f/1.8) geniş + 12 MP (f/2.4) ultra geniş açı kamera

• Ön kamera: 12 MP (f/2.2) 

• Batarya: 3110 mAh (18W hızlı şarj destekli)

• İşletim sistemi: iOS 13

• Bağlantı seçenekleri: Lightning, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC, 4G VoLTE

• Diğer özellikler: Face ID, stereo hoparlör, IP68 (2 metre derinliğe kadar 30 dakika boyunca suya dayanıklılık)

• Renk seçenekleri: Beyaz, siyah, yeşil, sarı, mor, kırmızı

Kaynak:

• Ya bırakın Allah aşkına, Note 10'un 8000'e satıldığı bir yerde iPhone 11 6000 TL'ya oldukça uygundur... Dünyanın en yüksek performansına sahip, en geniş (surround) ses veren dengeli stereo hoparlörlerinin bulunduğu cihazdan bahsediyorsunuz... Selfie dahil tüm kameraları ile aynı anda, evet AYNI ANDA 4K60FPS, hepsi kusursuz sabitlemeli video çekiyor. Daha hiçbir rakibi tek kameradan fazlasıyla 4K60FPS video çekme özelliğine sahip bile değil... Xiaomi Mi 5S sahibiyim, işimi gördüğü için değişmiyorum, yine Xiaomi alacağım, Mi 10'un çıkmasını bekliyorum çünkü iOS sistemi telefonun romuyla ve APK'larıyla oynamayı çok seven şahsıma uygun değil ama iPhone 11 birçok açıdan çok iyi bir telefondur nokta! He, "Ekran Full HD değil" diye ağlayacak olanlar da gitsin istediği Full HD LCD telefonla iPhone XR'nin veya 11'in ekranını bi yan yana karşılaştırsın. Diğer LCD'ler iPhone'un LCD ekranının yanına bile yaklaşamazlar! Burada kedi ile ciğer hikayesini de okutturmayın bana!
    Arkadaşlar bu yazdığımı editleyin.Yukarıda görünsün

bulunduğum ilçede ki migrosları aradım. 5m migrosa gittim yarın ellerinde stok olmadığını söyledi. müşteri hizmetlerini aradım yarın stok geleceği şubeleri söyledi. şubeleri arayıp sorduğumda yarın gelemeceğini söylediler. müşteri hizmetlerinin yarın stok olacağını söylediğimde o zaman ayırtmışlar dedi.

Kısacası ürün müşterilere ulaşmadan ayırtılmış. Boş yere yorulup şube şube gezmeyin.

Ayrıca herkesten ricam şikayet kaydı oluşturun. Beni sinirlendiren kısmı alıp almamam değil. benden başkası alacak arkadaşlar güle güle kullansın.

ama insanları aptal yerine koyup hiç gelmeyecek vs demeyin. az stok gelecek erken gelirseniz alın deyin. insanlarıda böyle cahil bilgisiz ne dersek yürür mantığıyle konuşmayın.
  • Yinede bence özelliklerine göre pahalı bir telefon, max 4000TL etmesi gerekir gibi. Tabi sevenip beğeneni var illaki her malın vardır. Alanlara hayırlı olsun.

• Hani çok satıyordu, elde kalınca fiyatını düşürüyorlar. Bence de ederi en fazla 4000 TL'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Yinede bence özelliklerine göre pahalı bir telefon, max 4000TL etmesi gerekir gibi. Tabi sevenip beğeneni var illaki her malın vardır. Alanlara hayırlı olsun.
    Hocam zaten telefon 699$ yani 4.010 TL. (ABD'de vergiler dahil fiyat)
    geri kalan devletimize yaptığımız bi güzellik.

Yani ürüne biçtiğin fiyat çok doğru.
  • fotifoti kullanıcısına yanıt
    Fjdhdhdhdhdh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prens kullanıcısına yanıt
    Eğer vergisiz eyaletlerden alıyorsanız o geçerli öbür türlü 740 dolar ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kara cuma 'nin kötü anlami yok ki. Efsane cuma de kara cuma de ne fark eder. Siyah islamda kötülügü temsil etmiyor ki

• Bütün yorumlarda telefona gömmüşler artık kasten mi bilemiyorum

ama millet bu telefonu 6.000 alır, 700-800 karını koyar geri satar

ben stoklarının anında biteceği kanaatindeyim

hiç iphone kullanmadım, (para verip) kullanmayacağım !
  • Efsane Cuma, Efsane Günler adı altında indirim yapanlar utanabilirler şimdi. Helal Migros!

• 5m mağazalarda bile 1-2 stok var ilk gelen alır taktiği yapacaklar kaynak çok sağlam. Niye yok diye kavga çıkaranlar olacak kesin

• Çentik tarlası HD ekran 200gr 3.100 batarya 6bin liraya alınca sevinmemiz gerekiyormu acaba?

• İzdiham olabilir.

• adamlar şükran gününü indirimle kutluyor
    bizimkiler hayırlı cuma diye üstüne para istiyor bunun neresinde hayır var
    şükran gününe evet
    hayırlı cumaya hayır

ürüne gelirsek stok sayısı anca 2
    quote:

Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir.

Kimsenin senin dinine de kutsal gününe de laf ettiği yok. Durduk yerde mağdur olmayı bırakın.
  • biraz gerçeki olmak lazım. her türlü pahalı. parayı telefona gömmek gereksiz.
    2000 liraya mis gibi note 8 pro var. her işini görür. kamerası güzel.
    Keza aynı şekilde 1500-2500 arası çok çok iyi telefonlar var.

• İyiymiş fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Hocam 2000'e güzel note 8 göster de ben de alayım bulamıyorum

• hashus0142 H kullanıcısına yanıt
    Redmi note 8 pro arkadaş xiaomi başa yazmamış malesef

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.