Şimdi Ara

iPhone 11'e benzerliğiyle dikkat çeken Huawei Nova 6 SE'nin detayları sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Teknoloji devi Huawei, Nova 6 serisi akıllı telefon modellerini 5 Aralık tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtmaya hazırlanıyor. Çok sayıda sızıntı ve resmi video, modellerden birinin 5G desteğiyle geleceğini doğrularken seri de Nova 6 SE adı verilen bir cihazın olacağı da ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Amazon, Microsoft'a verilen JEDI sözleşmesiyle ilgili olarak Pentagon'a dava açtı

iPhone 11 esintileri

Huawei Nova 6 SE modeli sızan render görsellerine göre, kardeş modelleri gibi dörtlü kamera kurulumuyla gelecek. Ancak bu dörtlü kameranın, diğer modellerden farklı olarak Pixel 4 ve iPhone 11'de olduğu gibi sol üst köşede kare olarak konumlandırıldığı görülüyor. Cihazın arkadan görüntüsünün ise iPhone 11 modellerine benzerliği ise dikkat çekici bir diğer detay olarak göze çarpıyor. Görsellerde ayrıca cihazın yan tarafına entegre edilmiş parmak izi okuyucu olduğu da görülüyor.

Delikli ekranla gelecek olan Huawei Nova 6 SE modelinin ön kamerası ise cihazın sol üst köşesine yerleştirilmiş. Krin 810 yonga seti ile gelmesi beklenen cihazın degrade renk seçenekleri ile satışa sunulacağını da belirtelim. Akıllı telefonla ilgili sızıntılar şimdilik bu şekilde ve diğer tüm teknik detayları da 5 Aralık'ta düzenlenecek olan lansman etkinliğiyle birlikte öğrenebileceğiz.

• çok haklısın. android kullanıcısıyım velakin neyin ne olduğunu bilerek kullanıyorum. her seferinde aynı bahane "ilk apple mı yaptı?"

hayır ilk apple yapmadı da apple yaygınlaştırana kadar aklın neredeydi?

daha ilk nesilden beri cep tel tablet bir sürü cihazım oldu, hepsini takip ettim.

kimsenin aklına gelmeyecek örneği veriyorum, 5s ile gelene kadar top3-4'e oynayan markalarda doğru düzgün altın renkli telefon bile yoktu. etrafta göremezdiniz. apple yaptı siyah-beyaz hariç akıllarına anca geldi. apple ne altını ne rengini icad etti, ama satılabileceğini gösterdi.

apple çoğu konuda mucit olmayabilir ama tam anlamıyla trend setter (-dı, yakın zamana kadar).
  • Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama ön kısım da sanki Galaxy S10e modelini andırıyor. Birebir olmasın diye kamerayı diğer tarafa atmışlar gibi.

• Sonra neden Huawei'ye karşı çıkıyor Apple ve ABD. Hırsızlıktan başka bir şey bilmiyorlar. Özgün bir teknoloji ve tasarım geliştir ne gerek var kopyalamaya?

• 4 arka kamerasi da 4K 60 FPS kayit edebilecek mi ? Elbette hayir :/ Kirin 990 bile beceremiyorken neden Kirin 810 yapabilsin ki ...

ALGISAL cakma ...

• Apple'ın tüm tasarımını çalıp sonra da ıh mıh ederler :) Android kullanıcıları da dahil buna.

• onteo kullanıcısına yanıt
    çok haklısın. android kullanıcısıyım velakin neyin ne olduğunu bilerek kullanıyorum. her seferinde aynı bahane "ilk apple mı yaptı?"

hayır ilk apple yapmadı da apple yaygınlaştırana kadar aklın neredeydi?

daha ilk nesilden beri cep tel tablet bir sürü cihazım oldu, hepsini takip ettim.

kimsenin aklına gelmeyecek örneği veriyorum, 5s ile gelene kadar top3-4'e oynayan markalarda doğru düzgün altın renkli telefon bile yoktu. etrafta göremezdiniz. apple yaptı siyah-beyaz hariç akıllarına anca geldi. apple ne altını ne rengini icad etti, ama satılabileceğini gösterdi.

apple çoğu konuda mucit olmayabilir ama tam anlamıyla trend setter (-dı, yakın zamana kadar).
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Test etmedim ama hawehawe kirin 990 in 7600 fsp çektiğini iddia ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar ne yapabilir, ekran oranı yükseldikçe hepsi birbirine elbette benzeyecek adsafasad te allam yaa..

• zunerall kullanıcısına yanıt
    Sadece o olsa yine iyi. Parmak izi okuyucusu da aynı s10e. Önü+yanları samsung s10e, arkası iphone 11 pro olan bir telefon çıkmış ortaya.

• Arkası iphone önü samsung yan taraf sony, çılgın huawei durdurak bilmeden çalmaya devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Holk

Sonra neden Huawei'ye karşı çıkıyor Apple ve ABD. Hırsızlıktan başka bir şey bilmiyorlar. Özgün bir teknoloji ve tasarım geliştir ne gerek var kopyalamaya?
    Merhaba, amacım tartışma yaratmak değil yanlış anlamayın ama iPhone da kare çoklu kamera tasarımını Huawei den almıştır. İlk Huawei mate 20 ve mate 20 pro da kullanılan arka çoklu kamera kare tasarımını, Apple da alıp kenara koyarak bir anlamda o da hırsızlık yapmıştır zaten! Hem iPhone, hem de Huawei kullanıcısı olarak yazıyorum bunu.

Kısaca söylemek gerekirse el kadar cihazlara yapılacak tasarımsal değişiklik için, illaki birbirinden esinlecektir şirketler. Bunları hırsızlık olarak vurgulamak ise fanatikliğe girer. Bırakın şirketler kendileri savunsunlar birbirlerini. Bizler kesemize uyanı alalım ve yolumuza bakalım.

İyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu çok lu kamera işte, koyulacak yer belli, alt alta koysa çakma X, yan yana koysa çakma Y. Napsın adamlar sizin paşa gönlünüz için serpme mi yapsın sağa sola, kahvaltı tarzı, te allam ya. Onlarca telefon üreticisi var, illa birine benzeyecek. Kullanılan işlemci nedir? kamera performansı, aldığı puan nedir. Yazılım donanım/fiyat olarak ne fark koyuyor ki insanlar alsın?
    Bunları konuşan kimse yok ama herkes teknoloji uzmanı😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.