Şimdi Ara

Pil sorunu olmayan akıllı saat | Huawei Watch GT2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ücretli tanıtım içerir, Huawei'nin pil konusunda fark yaratan akıllı saati Huawei Watch GT'nin devam modeli Huawei Watch GT2, daha hızlı, daha yetenekli ve yine uzun pil ömrü ile geliyor.  

• Çok kasıyor bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kac gun dayanicak acaba

• şu bildirimlere (Video) diye yazsanız iyi olur işyerinde açtım olmuyor hani.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Aynısı oldu 👍yedik azarı

• Video özeti : Sonuçta bir Watch Series 5 değil,
    By Mesut Çevik

• Pahalı be.

• Garmin , suunto saatler yıllardır pil sorunu olmayan sporcu+smartwatch lardı. Yeni bir teknolojiymiş gibi sunmayın

• mekanik saat(seiko) hastasıyım. onlargibi grnn digtl almak isterim,ancak
    o kadar para asla vermem. dün axprs de baktım mi band benzeri
    tansiyonda ölçen bileklik 5$ . ekg çekeni 20-25 $. tanıtılan benzeri 20-30$.

• bu tarz paylaşımlarınız da keşke sorunlardan da bahsetseniz de tarafsız olduğunuza inansak. bilmem kaç senelik lg urban saatim bundan daha iyi uyumluluk ve kullanılabilirlik olarak. , tek + yönü var pil + telefon görüşmesi yapmak... kim neden yanında telefon varken saati üzerinden konuşsunki bt 3 metreden fazla zaten iletişim mümkün değil. ki mevcut sinyal kirliliğinde 3 metre de artık hayal.... neyse yazıcak çok şey varda kıymetsiz dün aldım bugün iade edeceğim.

• Spotify uygulaması bu saatle kontrol edilebiliyor mu?

• bu bir tarafsız inceleme değil mi? ücret karşılığı yapılan bir tanıtım değil yani! çünkü teknoseyir bu incelemeyi ücret karşılığı yapmış, size bedava yaptırmış olmaları hiç etik değil. Hemen hakkınızı arayın bence !!! çünkü videonun hiç bir yerinde tanıtım ya da reklam türü bir ibare yok. hakkınız yenmiş sizin olmamış

• aldım almaz olaydım. cam kırıldı servisleri yokmuş turkiyede. değişim kararı aldılar 1499 liralik saat için 1900 lira ve saati verirsem yenisini vereceklermiş. ... reklam ile satabildiklerini satacakları sonrasını düşünmüyorlar anlaşılan. ...https://www.sikayetvar.com/huawei/huawei-watch-gt-2-servis-problemleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.