Şimdi Ara

### Last Chaos Tanıtım ve Rehber ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
2
Favori
35.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşte yeni bir oyunla yine yeni yeniden beraberiz...Oyunumuz yine fantastik dünyadan büyüleyici bir oyun.Nako adındaki bir firmanın elinden çıkmış.

Hemen sitesini vereyim:

http://lastchaos.aeriagames.com/

Burda bir sürü video var izleyebilirsiniz...!!!

http://video.google.com/videosearch?q=last+chaos

Bir kaç ss ve indirebileceğiniz yerler ardından oyundan bahsedebilirim.

Download Adresi:

http://lastchaos.aeriagames.com/download

Yukardaki linklerden indirebilirsiniz 400 küsür mb civarında bir client ı var. Filefront ve Fileplanet önerimdir.

Minimum System İsteği:
    OS Windows (R) XP/2000/98
    (NT and 95 are not supported)
    CPU 800 MHz Intel Pentium III
    Memory 128Mb
    Hard Drive 700 Mb free hard-drive space
    Video GeForce2 MX/Radeon 7500 (or equivalent) with 32 Mb VRAM GeForce4 TI/Radeon 8500 (or equivalent) with 64 Mb VRAM
    CD-ROM 4x CD-ROM Drive
    Sound DirectX 9.0 Compatible sound card
    Network Network 56 Kbps Internet Connection

Kapılar açılıyor...

İlk Önce Oyun Free2Play Yani Bedava. Girerken sorun falan olmuyor.
    Oyun kısaca herzaman bildiğimiz oyunlardan çevirmelermi yapıp daha ayrıntılı anlatacağım şimdilik bi giriş yapalım.Bide oyun zaten kendini pek ayrıntılı anlatmıyo oynayıp hepberaber görcez sanırım...
    On-line role playing game tabiki kendinizi gelişitirim savaşlar yapabileceğiniz ve tanrılarınıza dualar edebileceğiniz bir oyun. Iris sizin kentiniz olacak.Ama item crafting ve pet sistemi mevcut.
    Oyunda Yanınıza Ejderha veya At Alabiliyorsunuz. Bunlarda Sizle Gelişiyo Lvl Atlıyo ve Evrim Geçiriyorlar. Petlerinde Skilleri Mevcut Ayrıca Petler Sizin Yerinize Yerdeki Eşyalarıda Topluyor.

------------------------------------------------------------------

Elimden geldiğince hikayeyi anlatayım.

Zamanın başında 3 dünya vardı.Biri Karanlıkarın ülkesi buranın lordu Tanrı Eres tir.Dİğeri aydınlıklar diyarı burayı Tanrı Apollon yönetir ve 3. sü İristir Ölümlülerin ülkesi .

Fakat karanlık tanrı çok hırslı bir insanlardı kendisi.
    Korkunç ordusuyla İrisi kuşattı ve yerle bir etti.Oraya şehrini kurmaya çalıştı.Titanlarının ölümlülerin üstüne saldı.Tabi titanları hiç bir insan yenimiyordu çünkü onlar çok güçlülerdi.

Tabi güneş tanrısı apollon olaylardan habersiz değildi.Baktı iş çığrından çıkıyor.Vay uyanık eres sen napıyosun dedi.Apollon un arkası vardı.Bi kaç kişi gönderdi.Eresle konuşmaya ama eres banamısın demedi önce abi mabi çekti ama yemedi tabii.Bunun üzerine Apollonda insanlara zeka yı hediye etti ve gücün ve aklın savaşı yani ışığın ve karanlığın savaşı başladı...

----------------------o-o-o-o-o-o-o--o-o-o--o-o-o-o--o-o-o-o-o--o-o-o-----------------------------

Gelelim klaslara:

1.Knight

Oyunda bu savaşçıların adı apollonun şovalyeleri olarak geçiyor yani APOLLON OF KNİGHT bu adamlar onurları ve haysiyetleri için ve tabiki apollon için yaşıyorlar.Kabiliyetleri ve güçlerini güçsüzeri kötü yaratıklardan korumak için kullanıyorlar.
    Tabi tahmin edebileceğiniz gibi knightlar daha çok kalkanlık üstüne yoğunlaşmış bir klass bazılarımızın warrior diyebileceği.

2.High Elf Healer

Bu büyücüler mana gücünü kullanırlar.Güçlerini 4 tanrıdan alırlar.Mana ile heal yaratırlar.defansive bir taktikleri vardır (sanki bilmiyos) gezgin gruplara lazımlarmışmış.
    (yengeniz sakın sulanmayın )

3.Titan

Titanlar karanlığın tanrısı eres tarafından yaratıldılar.ışığın tanrısı Apollon ile savaş yaratmalrı için.(burdan anlıyoruz ki bi savaş var eğlenceli olacak gibi)
    Titanlar insan değildir.Sadece bir hata sonucu adama benzemişler.Çok güçlüler ve last chaos un en korkulan savaşçılarıdır.

4.Mage

Bu ablalarda manacılardanlardır kendileri.Yılarca kara büyü üstüne çalıştılar ve en sonunda mana yı nasl güçlü büyülere dönüştüreceklerini buldular .

5.Rouge (Favorim)

Bu tatlı ablalarda doğduklarında kutsanmışlar.Shiruhu diye bişey onlara hız bahşetmiş ve bu hediye onların gücü olmuş.En sevdikleri silah ok ve stiletto?! muş.Görünmezlik ve katliam kabiliyetleri var.

6.Sorceror

Bu Klass la Oynamadım Daha. Oynayan Varsa Yazsın Eklerim..

----------------------------------------------------------------------------------

İnterface:

Biliyorum arayüz çok alışıla geldik ve tanıdık ama napalım böle yapmışlar.

----------------------------------------------------------------------------------

Guide(Rehber)

Size İngilizce Bi Rehber Sunucam ama Anlarsınız Zaten Öyle Zor Değil
    Görevler, Pot Yapma, Skiller, Statlar Hepsi Rehberin İçinde Var..

Adres:

http://lastchaos.pbwiki.com/

Biraz Daha Ayrıntılı Guide:

http://lastchaos.aeriagames.com/forums/viewtopic.php?t=6872

Serverlar:

Şuanda 2 Server var bunlar Cariae ve Katar Bunlarda Arasında Ayrılıyor.
    Yani 1. Server Olan Katar İçinde 6 Tane Alt Server var. Hepsine Girebilirsiniz Bişey Farketmicektir.
    Yanlız Katarda 1-2-3-4 Nolu Alt Serverlarda Pvp Açıktır. Yani Siz Kasarken Biri Gelip Size Dalarsa Şaşırmayın. 5 ve 6. Serverlarda Siz İsterseniz Pvp Yaparsınız.

Not: Bazı Bölümler Polemarch Nickli Arkadaşımızın Topiğinden Alınmıştır.
    Not2: Oyunda Katar Serverındayım Oynayan veya Yeni Başlıcak Arkadaşlarımız Burdan Nick Yazarsa Buluşup Konuşabiliriz.
    Not3: Oyunda lvl Kasmak Zor Diyen Arkadaşlar Lütfen Hemen Topiği Terketsin. Oyunda lvl Kasmak Zor değil Kasmasını Bilmek Lazım. Örnek Vermek Gerekirse, Açık Alanda Değilde Cavelerde Kasarsanız Daha Çok Ex ve İtem Gelir.
    Not4: Oyun Lineage'e Benziyor İğrenç vs Gibi Cümleler Kurmayınız. Beğenmediyseniz Yorumunuzu Düzgünce Yazınız.
    Not5: Arkadaşlar Bu Başlıkta Sadece Tanıtım ve Rehber İle İlgili KOnuşalım ki Başlık Temiz Kalsın Çöp Olmasın. Çok Uğraştım Düzenlemek ve Yeni Şeyler Eklemek İçin.

Not6: Oyunla İlgilenmeyen Sadece Öylesine Mesaj Atmak İçin Yazan Arkadaşlar Modlara Bildirilecektir !!!

Server: Katar
    Nick: Fake
    Job: Rogue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proud2BeTurk -- 7 Mayıs 2007; 5:22:01 >

• Çicek Enerji ve Maden Yerleri:

1 ve 4 - Energy Crystals (Enerji)

2 ve 3 - Herb Plants (Çicek)

5 - Ore Veins (Maden)

---------------------------------------------------------------------------------------

Veee Petlerin Evrimlerini Buldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proud2BeTurk -- 7 Mayıs 2007; 5:15:24 >

• !!! LÜTFEN REHBERİ TAM OKUMADAN REHBERDEKİ SORULARI SORMAYINIZ !!!
  • Oyun içi görüntüleR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaddazam -- 7 Mayıs 2007; 3:00:47 >

• Teşekkürler Donate..
    Oyuna Gel Bekliyorum
  • http://www.lastchaos.com.my/ Bide bunu ekleseydin bu server daha kalabalık earigameste kımse yk nerdeyse ^^ oyun pek tutmamıs gıbı gozukuyor ondan Nako dan çıkarılmıs bir oyundur (sanırım)
  • Hükümdar Ben Katardayım Bayağı adam var. Malezya Serverı nasıl?
    Fark Varmı Aralarında?
  • şimdi indiriyorum beraber takılırızBirde Malezyadaki server ne kadar iyi olsadas lag oluyor düye düşünüyorum çünkü denediğim bütün oyunların malezya sunucuları çok laglı çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evilblink -- 7 Mayıs 2007; 7:36:42 >
  • Ok Gökhan Gel Takılırız. En İyisi İnternational Olan. Server Baya Kalabalık ama Hiç Lag Olmuyo
  • update yapıyorum ilk oyunu öğrenmek için bir deneme karakteri açacağım nick Etaroth olucak
  • Katar 5deyim. Nick: Fake
    Pm At Yardımcı Olurum. Pm Atmak İçin Nick Başına ! (Ünlem) İşareti koy.
  • 256lıyla ne kadar sürer bu şimdi başlatacağım
  • Bilmiyorumki Bende 1024 var 5 dakka sürmüştü uptade.
  • nick ne senin ?
  • Nickimi Yukarda Kaç Kere Yazdım, Pmden Konuşalım Konu Dağılmasın Fazla..
  • sen bana pm atsana ben tutturamadım EtarothTR katar 5deyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evilblink -- 7 Mayıs 2007; 16:05:22 >
  • 2 side var elimde earigames ve my 2 last kullanıyorum my da 15 lvl oldu earide 10 lvl felandı sanrıım suan nerdesınız geleyım kasın benı pls
    guıld varmı vs
  • earigames teki LC calısmıyor bende suan my da oynuyorum :))
  • malezya serverını indiriyorum şu an ordaki arkadaşlar serverlarını ve nicklerini yazarsa gelirim yanlarına..
  • Biz ve Arkadaşlarımız Verdiğim Linkteki Earigames Deyiz. Katar Serverında.
    51 Mage Vs Arkadaşlarımız var.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.