Şimdi Ara

TCL Plex kutu açılışı ve ilk izlenimler | Yeni akıllı telefon markası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TCL dünya çapında dev bir elektronik üreticisi. Hatta televizyon pazarında en güçlü oyuncular arasında, üstelik son yıllarda lisans anlaşmasıyla Alcatel ve BlackBerry gibi firmaların telefonlarını hem tasarlayıp üretiyor hem de satış ve pazarlamasını yapıyor. Bu marka şimdi kendi markasıyla sahnede ve işte ilk akıllı telefon modelleri olan TCL Plex.

• Pazartesi gunu mediamarjtbta inceledim. Guzeldi ama fiyati fazla.

• Vodafone de telefonu inceledim. Sağlam bir hissiyat veriyor ve yukarıda videoda görünenden de baya baya büyük bir telefon. Beğenmediğim 2 tasarım özelliği ise önde alt çenenin bariz şekilde geniş olması ve arkadaki parmak izi okuyucu. Şu arkada olan parmak izi okuyuculu telefonlar piyasada çok fazla ve giriş seviyesi bir izlenim veriyor. Donanımsal olarak ise 675 işlemci yerine hiç yoktan 730 kullanılsa çok daha fazla albenisi olurdu. Bu markanın sonraki modellerinde yukarıda yazdığım olumsuzluklar olmayacak muhtemelen. Deneme ve piyasaya giriş modeli gibi bir şey olmuş bu model.

• snapdragon 675 e 3500 mi vereceğiz işine baksın mi9t pro var o fiyata
  • Bu adamların televizyonlarını merak ediyorum, keşke Tv'leri de Türkiye'ye gelse..

• Fiyati 2300 e dusmus hb de, alirnir mi bilmem
  • Merhaba herkese,
    Telefonu yeni satın aldım.
    Şu an fiyatı 1900 TL'ye kadar düşmüş durumda.
    Bu fiyata piyasada daha iyi bir telefon olmadığı için gözümü kararttım ve aldım.
    İlk izlenimim, kasa kalitesi, ekranı, arayüzü ve kameraları oldukça başarılı. Sorularınız var ise yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cpt.Tsubasa kullanıcısına yanıt
    hepsiburada 2000lira diyor, sizce bu fiyata bu mu yoksa 2100 liraya SD845 ve amoled ekranlı - ekraniçi parmak izi okumalı Meizu 16th mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 26 Nisan 2020; 15:37:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

hepsiburada 2000lira diyor, sizce bu fiyata bu mu yoksa 2100 liraya SD845 ve amoled ekranlı - ekraniçi parmak izi okumalı Meizu 16th mı ?
    Evkur'un sitesinde TCL plex 1900 TL ye satılıyor.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/124827-365649/meizu-16-th_tcl-plex/

Burdan karşılaştırmalı bakabilirsiniz. Meizu ekran işlemci ve kamerada bir adım önde. Ancak ekran biraz daha ufak, fiyat biraz daha pahalı. 2100 TL ye hangi sitede buldunuz?

hb'de var hocam 2100 lira.

https://www.hepsiburada.com/meizu-16th-64-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000FLHQJ?magaza=Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

hb'de var hocam 2100 lira.

https://www.hepsiburada.com/meizu-16th-64-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000FLHQJ?magaza=Hepsiburada
    Kaçırmayın derim, zaten sanırım sadece hepsiburadada kalmış, başka yerde göremedim

• stok bitmiş yine kapış kapış gidiyor :)

• Meizu yazılım güncellemesi vermiyor adamlar oralı bile değil x8 vardı ekran kırıldı KVK gonderin bakalım dedi fiyat verin bana dememe rağmen bende bırak kalsın gönderiyorum dedim ekrana 700-800tl fiyat isteyecekler,çok araştırdım Xiaomi mi9t yada tcl plex alacaktim,plex aldım telefon herşeyiyle güzel arkadaşlar tek zayıf nokta ekran parlaklığı biraz daha iyi olmalıydı işlemci 710 yada 730 olsaydı daha iyiydi ama 675'de oldukça iyi sıkıntı yok,kameraları 1900tl fiyatı ile orantılı olarak gayet başarılı,oyunda sıkıntı yok tasarim çok iyi ve malzeme kalitesi de baya baya iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

Meizu yazılım güncellemesi vermiyor adamlar oralı bile değil x8 vardı ekran kırıldı KVK gonderin bakalım dedi fiyat verin bana dememe rağmen bende bırak kalsın gönderiyorum dedim ekrana 700-800tl fiyat isteyecekler,çok araştırdım Xiaomi mi9t yada tcl plex alacaktim,plex aldım telefon herşeyiyle güzel arkadaşlar tek zayıf nokta ekran parlaklığı biraz daha iyi olmalıydı işlemci 710 yada 730 olsaydı daha iyiydi ama 675'de oldukça iyi sıkıntı yok,kameraları 1900tl fiyatı ile orantılı olarak gayet başarılı,oyunda sıkıntı yok tasarim çok iyi ve malzeme kalitesi de baya baya iyi
    710un benchmark sonuçları 675'ten kötü bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.Tsubasa

710un benchmark sonuçları 675'ten kötü bu arada

Alıntıları Göster
    675 işlemci iyi 710 ise gpu iyi o yüzden dedim.

Nfc'si düzgün çalışıyor mu? Banka uygulamalarında vs?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.