Şimdi Ara

Ofiste dondurma yaptık | Çok amaçlı mutfak robotu Thermomix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mutfakta 13 farklı cihazın işlevini görebilen Thermomix, beraberindeki çiple gelen yüzlerce yemek tarifini uygulayabiliyor. Türk mutfağındaki sevdiğimiz lezzetleri her seferinde aynı tad ve kalitede sunmayı vaad eden robot ile ofiste hem kendimiz hem de çalışma arkadaşlarımız için dondurma hazırladık, umarım keyif alırsınız. 

• Afiyet olsun, hazır kış da geliyor. Her eve lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarma yapsın

• blackzeros B kullanıcısına yanıt
    :) harikasın.

• 6000 tl süper ya

• 6000 TL'ciğinize kıyabilirseniz güzel alete benziyor.

Ofiste dondurma yaptık | Çok amaçlı mutfak robotu Thermomix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 21 Kasım 2019; 9:11:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kojiro kullanıcısına yanıt
    Bu aletin olmadığı eve ev mi denir yahu 😂

• Elektrik harcıyor sonuçta malzemelerde para. Gider iyi bir dondurma alırım daha ucuza gelir. 10 sene 3 kişilik ailem 6000 liralık dondurma yiyemeyiz bile artı bunun elektrik parasıda var.
    Yok diğer yemekleride yapıyormuş yok bilmem ne. Eşime gösterdim direk söylediği Fuzuli oldu. Bekar arkadaşlara uyar belki yemek yönünden ama iki tarif ile tencerelerde mucize yaratırsınız.
    Baltalama amaçlı değil bu yazdıklarım ama 6000 lirada bu devirde. . .

Alan bişey diyemem onun tercihi ama merak için alınır 2 defa kullanılır doğru rafta yada ardiyeye kaldırılır.

• 6000TL lik makine ile ofiste dondurma yaptık

:D

• Dondurma için çok da mantıklı bir alet değil sadece malzemeleri karıştırıp kesiyor. Dahili dondurucusu olan dondurma makineleri çok daha güzel işler yapacaktır. 500 gram dondurulmuş böğürtlen attınız zaten, meyve tadı gelmemesi imkansız. Herhangi bir robottan geçirip aynı işlemleri yapıp, aynı dondurmayı elde edersiniz :) Japon yapımı dondurma robotları var, dondurulmamış meyve ile yapan ayrıca altına koyduğunuz bardaklar ile otomatik olarak servis yapıyor. Bu robotun o kadar da abartılacak bir yanı yok yani. Yine de video için teşekkürler :)

• Merhaba,
    Halihazırda bu ürünü kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felid kullanıcısına yanıt

merhaba aylardır severek kullanıyorum hem vakit tasarrufu hem gıda tasarrufu sagladı mutfagımda

ilk etapta fityatı insanın gözüne yüksek görünsede bir buharllı piişirici çorba makinası mikser blendr ögütücü hamur yogurmma makinası vs gibi aletleri ayrı ayrı almaktansa tek basına thermomix saydıklarımdan daha fazla iş cıkarıyor mutfakta

pandemii de artan mutfak işlerine baska türlü başedemedim

thermomix alırken extra hediyeler de kazanmak isterseniz bir danışman aracılıgı ile almanızı öneririm

bende bir thermomix danışmanıyım satın alırken TM0730 danısman kodunu yazarsanız her ayın farklı hediyelerinden birine sahip olabilirsiniz

ayrıca thermomix i kullandıgınız sürece danısmanlık yapıyorum tariflerimizi birbirimizle paylastıgımız grubumuza dahil ediyorum takıldııgnız her nokta da destek oluyorum

• 1ses1 kullanıcısına yanıt

:) evet rafa birşeyler kaldırılıyor ama tezgah üstünde ki mikser dograyıcı tartı hammur yogurma makinası vs geri kalan ne varsa onlar rafa kaldırılıyor :)

okadar pratik ki tüm parçalar bulasık makinasında yıkanabiliyor

abartmıyorum soganı bile thermmomix de dogruyorum bugünlerde turp havuc salatasını bile rendelemek yerie thermomix de rende gibi incecik dogruyorum

keske pandemi olmasa da bir danısmanımız da deneme fırsatınız olsa inanın algınız cok degisicek

bütce meselesinde saygım ap ayrı herbütceye uymayabilir fakat kesinlikle uzun vaade de kendini amarti eden bir alet bizi saglıklı beslenemeye yönlendirdi

1,5 ay gibi bir süre de sadece saglıklı yemeklerle 6 kilo civarında kilo verdim diyetisyen destegi henüz almadık

açıkcası cook fazla dısarıdan besleniyorduk thermomix resmen bunu engelledi siparişin gelme süresinden daha kısa zamanda yemegi hazırlyor

• blackzeros B kullanıcısına yanıt

keske :) onu da yapsa sanırım annemin en kıymmetli evladı olurdu

• bir de damla sakızlısını deneyin enfes

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.