Şimdi Ara

Apple reklamcılıktan parasına para katacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple reklamcılıktan parasına para katacak

Apple şu anda reklamcılıktan yaklaşık 2 milyar dolar kazanıyor. JP Morgan analistleri Cupertinolu teknoloji devinin önümüzdeki altı yıl içinde bu rakamı birkaç kat artırabileceğini düşünüyor.

Ayrıca Bkz.Hackerlar, binlerce Disney Plus hesabını çaldılar

Daha da açık konuşmak gerekirse analistler Apple’ın 2025’te reklam gelirlerini 11 milyar dolara çıkaracağından emin. Yani bu da şirketin kasasına şimdikinden beş kat daha fazla para gireceği anlamına geliyor.

Apple reklamcılıktan parasına para katacak

Apple TV+ hizmetinden büyük katkı bekleniyor

Uzmanlara göre şirket Apple TV+ aracılığı ile reklam gelirlerini her yıl üçte bir oranında artırma potansiyeline sahip. Gerçekten de mevcut trend göz önüne alındığında, yüksek kalitede orijinal içeriğe sahip dijital yayın hizmetinin çok popüler olması sürpriz olmayacak.

Ancak kullanıcılar zaten içeriklere erişmek için para ödeyeceklerinden Apple TV+ platformunda reklam gösterilmesi pek hoş karşılanmayabilir. Zira, Netflix gibi rakip dijital yayın hizmetleri abonelerine reklamsız bir deneyim sunuyor.

Kaynak:https://www.reuters.com/article/us-apple-advertising/apple-could-raise-annual-ad-income-to-11-billion-by-2025-jpmorgan-idUSKBN1XP17L

• Apple kadar yüceltilen başka bir firma yok dünyada. Derin Amerika ve küresel elitler tarafından sürekli pohpohlanıyor. Zorla bir yerlere getirildi bu firma. Apple'dan bıktım usandım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brky -- 15 Eylül 2022; 18:26:12 >
  • Brky kullanıcısına yanıt
    Meyve veren agac taslanir sozunun canli ornegi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky

Bu mesaj silindi.
    Emniyete bildirdim ss alıp haberin olsun. Mahkemede gorusuruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakam apple cılar kendi paranizla reklam izleyin😵

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • reklamlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.