Şimdi Ara

ADSL HIZLARI GERÇEGI YANSITIYOR MU? KAZIK MI YIYORUZ YOKSA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sözde 1024 baglantım var ama internet çok yavaş.. arkadaşta 256 var sanki ondan çok az hızlıymış gibi .. neden kaynaklanıyor olabilir bu?

http://internet.sunrise.ch/img/sun_aw_speedometer.swf

şuradan bir hız testi yaptım, rezalet bir sonuç ya.. zaten hiç bir zaman 850 den yukarı çıkmadı.. 1024 falan hikaye mi?

ADSL HIZLARI GERÇEGI YANSITIYOR MU? KAZIK MI YIYORUZ YOKSA?

• benim de testlerde gördüğüm en iyi sonuç 870-880 civarıydı sanırım.
    Telekomun verdiği adsl hizmetiyle daha iyisi mümkün olmuyor.
    Ancak kablo kullananlar tam olarak 1024kbps lik verim alabiliyorlar.
  • fiyatlardan daha önemli bir sorun bu. parasını ödediğin hizmeti tam olarak alamıyorsun.
  • yaa herkes sorun yaşıyor 1024 olanda yaşıyor 2048 olanda yaşıyor bizde nazar değmesin 3-5 haftaya yakındır ortak 2048 var sınırsız gayette memnunuz 1 dowload saatleri yaptık aramızda planladık benim okuluma göre falan biri nette geziniyor diğeri dowload yapııyor zaten paylaşıyorz dowloadlarıda hızdada hiç düşme olmuyor sadece akşam üstü 4-6 arası arada bir yogunluktan dolayı yawaşlama oluyor ama o yawaşlamada 200le gelıyorsa 100 e ınıyor cokta onemlı degıl..
  • böğle olurmu ya hizmetin üzerinde olması lazım vaad edilenmin arada sırada sorun olur ise yavaşlasa tamam ama bu hep yavaş younluk döneminde ise hız yarıya iniyor bu nasıl iş bu nasıl hukuk bu nasıl bi özellştirme bu nasıl fiyat bu nasıl hizmet BU NE BUYUK SORUN ............... tlkm tabir caizes vücuddaki kangren bi parca gibi oldu kesip kurtulmaktan başka care bırakmıcak kablo dan başkası yalan
  • Doğrudan değil ama dolaylı kazık yiyoruz.
    Adam sözleşme yaptığın hızda erişimi sana veriyor,bağlantını yapıyor ama fiziki altyapı,teknik bilgi,uluslararası çıkış yetersiz olduğu için asla fiilen o hızları elde edemiyoruz.
  • ben 945 görüyorum ne oluyor? Bana boy boy parayı soktuktan sonra ne anladım o hizmetten, telekomdan?
  • bu sitede ilk denememde
    535 oldu
    2. de ise 595
    3. de ise 640 oldu.
    gerisini siz anlayın
  • HIZ testlerıde kesın sonuc vermıyor tabıkı ben memnunum 2048 den naza degmesın aman...
  • 105-150 kps arası değişiyor
  • 150 yi geçmedi hiç yukleme yapmadıgım halde. test sırasında çalan muzikte kim 500 bin YTL isterin muziğine benziyor. Bi ara kendimi yarışmada sandım.
  • Adsl altyapısı bakır kablolardan oluştuğu için hız büyük oranda düşüyor.Ama kabloda iletim şebekeden sokak kutularına kadar fiber optiklerle sağlandığı için gerçek hız teorik hıza yakın oluyor.1024 adsl kullanırken benim de test sonuçları 870-880 çıkıyordu,şimdi 256 kabloda 248 çıkıyor.Adsl 256 iken maksimum 26kb görüyordum,şimdi 31 görüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.