Şimdi Ara

HTC başarıyı eskide arıyor: Klasik modellerden biri geri gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC başarıyı eskide arıyor: Klasik modellerden biri geri gelebilir

Motorola geçtiğimiz Perşembe günü efsanevi kapaklı telefonu RAZR'ın modern versiyonunu duyurmuştu. Katlanabilir telefon olarak karşımıza çıkan Motorola RAZR 2019 büyük beğeni toplarken aynı zamanda nostaljik havasıyla birçok kişiyi oldukça etkiledi.

Ayrıca Bkz.Harmony OS akıllı telefonlara geliyor: Tarih verildi

Görünüşe bakılırsa benzer bir hamle HTC'den de gelecek. Yeni telefonlarıyla bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan Tayvanlı şirket belli ki geçmişte kalan modelleri yeniden canlandırarak rüzgarı arkasına almayı planlıyor.

Çok sayıda istek var

HTC Creative Labs Başkanı Drew Bamford, Twitter'daki takipçilerine "HTC'nin hangi klasik telefonunu bugünün teknolojisi ile geri getirdiğimizi görmek istersiniz?" şeklinde bir soru yöneltti. Cevaplar ise gecikmedi.

HTC başarıyı eskide arıyor: Klasik modellerden biri geri gelebilir

Kullanıcılar HTC One (M7), HTC HD2, HTC Touch Pro ve Touch Diamond gibi kendilerinde iz bırakan eski modelleri sıralamaya başladılar. Peki siz HTC'nin hangi klasik modelinin günümüz teknolojisiyle piyasaya sürülmesini isterdiniz? Yorum bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:

• Plastik, cam, degrade arka kapak ve kasa tasarımını bırakacaksın. Adam akıllı soğuk soğuk güzel metal kasa ve arka kapak kullanıcaksın. Çentik olayını direk geçiceksin. Alt taraf ve üst tarafta ufak bir çerçere yukarda çift kamera, flash, hoparlör, alt tarafa da tatlı bir htc yazısı ve hoparlör. Arkadaki kameraları ortalıcaksın 3 kamera, flash, gerekli yazılar ve htc logosu yatay bir şekilde ortada olacak. Usb type-c kullanıcaksın, 3.5mm jack girişini unutmıcaksın, çok satan modellerinde olduğu gibi kamera lenslerinin etrafını ve ses açma kısma, kilit tuşlarını kasadan farklı renkte uyumlu bir şekilde yapacaksın. Ekrana gömülü parmak izi kullanıcaksın adam akıllısından. Ve en önemlisi batan şirket imajından kurtulmak için düzgünce bir fiyattan çıkarıcaksın. Az satayım pahalıya satayım değil çok satayım az kar edeyim diyeceksin. Tamamdır 2 yıla toparlarsın :)
  • htc desire

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Plastik, cam, degrade arka kapak ve kasa tasarımını bırakacaksın. Adam akıllı soğuk soğuk güzel metal kasa ve arka kapak kullanıcaksın. Çentik olayını direk geçiceksin. Alt taraf ve üst tarafta ufak bir çerçere yukarda çift kamera, flash, hoparlör, alt tarafa da tatlı bir htc yazısı ve hoparlör. Arkadaki kameraları ortalıcaksın 3 kamera, flash, gerekli yazılar ve htc logosu yatay bir şekilde ortada olacak. Usb type-c kullanıcaksın, 3.5mm jack girişini unutmıcaksın, çok satan modellerinde olduğu gibi kamera lenslerinin etrafını ve ses açma kısma, kilit tuşlarını kasadan farklı renkte uyumlu bir şekilde yapacaksın. Ekrana gömülü parmak izi kullanıcaksın adam akıllısından. Ve en önemlisi batan şirket imajından kurtulmak için düzgünce bir fiyattan çıkarıcaksın. Az satayım pahalıya satayım değil çok satayım az kar edeyim diyeceksin. Tamamdır 2 yıla toparlarsın :)

• One m7-m8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Plastik, cam, degrade arka kapak ve kasa tasarımını bırakacaksın. Adam akıllı soğuk soğuk güzel metal kasa ve arka kapak kullanıcaksın. Çentik olayını direk geçiceksin. Alt taraf ve üst tarafta ufak bir çerçere yukarda çift kamera, flash, hoparlör, alt tarafa da tatlı bir htc yazısı ve hoparlör. Arkadaki kameraları ortalıcaksın 3 kamera, flash, gerekli yazılar ve htc logosu yatay bir şekilde ortada olacak. Usb type-c kullanıcaksın, 3.5mm jack girişini unutmıcaksın, çok satan modellerinde olduğu gibi kamera lenslerinin etrafını ve ses açma kısma, kilit tuşlarını kasadan farklı renkte uyumlu bir şekilde yapacaksın. Ekrana gömülü parmak izi kullanıcaksın adam akıllısından. Ve en önemlisi batan şirket imajından kurtulmak için düzgünce bir fiyattan çıkarıcaksın. Az satayım pahalıya satayım değil çok satayım az kar edeyim diyeceksin. Tamamdır 2 yıla toparlarsın :)
    Üstad böyle bir konuya böyle bir yorum nasıl yazabildin acaba merak ettim.

Hangi model diye soruyor , nelerimizi düzeltelim demiyor ki konuda :)

• HTC m7 efsane yıllarca kullandım hala günümüz de o hoparlöre sahip telefon yok sanırım

• HTC HD2 ne telefondu be. Windows, android, ubuntu.. Çalıştırmadığı işletim sistemi kalmadı.

• Yıllardır m7 istiyorum güncel donanım ile. Gelsin 2-3 bin arasına ilk müşterilerden olurum. Tabi pembiş pembiş çeken arka kamerayı düzeltmeleri şart :D

• M7 ve one x efsaneydi

• M7 nin kasası falan çok iyiydi be

• Bu eski model talepleri falan insanların eskiye gereksiz özlemleri sonucu oluşan, ey gidi eski günler kafasında, talepler olduğu için satışa olumlu yansıyacağını asla düşünmüyorum.

• M7 yi bütçem az diye alamamıştım m8 ise büyük ve kabaydı m9 10 öyle takoz tasarımlarla gitti

• Htc desire z. Bu telefon gibisini ne gördüm ne kullandım.

• M8 ilk ciktiginda almistim. Sesi, kulakligi, arayuz akiciligi vs. efsaneydi. Cekmecemde duruyor ana telefona bisi olursa idareten yedekte kullanmak icin.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    2-3 bine amiral gemisi cihaz zor gelir.

• Sizi dinlemeleri lazım üstadım. Saygılar.

• Ben htc 10 a kadar tasarım dilini beğendim telefonların , sonrası bence sıradanlaştı.

Tam ekran telefonlardan sonra ön yüzde yenilikçi tasarım ile telefon çıkarmak oldukça güç.

• HTC hd2 nin yeri gönlümde ayrıdır Windows yüzünden terkettim telefonu yıllar sonra m7 ile geri gördüm onda da kamerası hatalıydı

• One x ve M7 kesinlikle , M7 güzel cihazdi gerçekten hakkını verelim, ultrapixel saçmalığı haricinde eksiksiz bir cihazdi.

• Amiral seviyesine gerek yok S675 yada 730 yanına 6 8 GB Ram. Ortalama bir kamera sensörü. Öyle üçlü kuruluma felan gerek yok. Bir de kulaklık çıkışı için çalışırlarsa tadından yenmez tabi boomsound u o kasanın güzelliğini vb bozmadan getirerek. Yemişim ekran kasa oranını

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.