Şimdi Ara

GitHub resmi Android ve iOS uygulamalarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yazılım geliştiricilerinin projelerinde kullandıkları, versiyon kontrol ve web tabanlı bir depolama servisi olan GitHub, uzun süredir beklenen haberi vererek, platformun resmi Android ve iOS uygulamalarını duyurdu.

Ayrıca Bkz.Windows 10 yakında WEP Wi-Fi şifrelemesini desteklemeyecek

iOS sürümü kullanıma sunuldu, Android ise yolda

GitHub'ın mobil uygulaması ile ile kod inceleyebileceğiniz, gerekirse değişiklikler yapabileceğiniz ve geri bildirimleri paylaşabileceğiniz belirtilmiş. Uygulamanın sistem tercihlerine göre karanlık mod ve farklı ekran boyutlarına otomatik olarak adapte olabildiğini de belirtmekte fayda var.

Uygulamanın şimdilik iOS için beta sürümünün yayınlandığını ve Android için de önümüzdeki günlerde yayınlanacağı açıklandı. Tüm bunlara ek olarak GitHub platformunda da, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için büyük değişiklikler yapıldığı ifade ediliyor. Kaynak kısmındaki bağlantıya tıklayarak, yapılan tüm değişiklikleri öğrenebilmeniz mümkün.

• Hele şükür resmi uygulama geldi.Piyasada 3.parti uygulamalarda illa bi eksiklik oluyordu.

• dokunmatik ekranda olmuyor bu işler

• Onu gec bu iOS app'i açık kaynak değil dolayısıyla app'i kurduğunda senle ilgili hangi bilgileri toplayacağı da belli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OpenHub saçmalığından kurtuluyoruz ozaman.

• Şu "git" ne büyük bir nimettir.

• Ben Android de openhub kullanıyorum gayet güzel bir app. Çalıştığım kodlara bazen tekrar bakıyorum dolmuşta falan işe yarıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tinder'deki gibi parmağı sağa sola salladıkça Githuber lar getirirse tadından yenmez. (Not: İroni)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.