Şimdi Ara

Terminator: Resistance Çıkış Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
67
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncılığını Reef Entertainment'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Teyon'un yaptığı Terminator: Resistance'dan çıkış fragmanı paylaşıldı. 

Oyun Avrupa ve Avustralya için yarın yani 15 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için erişime açılacak. Oyunun Kuzey Amerika sürümü ise geçtiğimiz haftalarda ne yazık ki ertelenmişti ve 10 Aralık'ta erişime açılacak.

Fragmanı ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. 

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Terminator: Resistance tek oyuncu odaklı bir birinci şahıs nişancı oyunu. James Cameron'ın The Terminator ve Terminator 2: Judgment Day filmlerine dayanan orijinal bir hikayeye sahip olacak. Kıyamet sonrası Los Angeles'ta, Judgment Day'den yaklaşık 30 yıl sonrasında geçecek.

Terminator: Resistance'ta oyuncular Jacob Rivers adlı yeni bir kahramanın rolünü üstlenecek. Resistance Pacific Division'da bir asker olan Jacob Rivers kısa sürede Skynet'in tehdidi tarafından yok edilmesi için hedef alındığını öğrenecek. 

• Oyunun kutulusu yok mu ne? Türkiye’de satan göremesim ne Aral’da ne Dr’de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metaciritc 49 :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackTower_35

Metaciritc 49 :((

Kesinlikle o kadar kötü değil. Dün bitirdim ve gerçekten eğlendirdi, güzeldi. Kesinlikle terminator salvation'dan kat kat daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.