Şimdi Ara

Cooler Master oyuncular için hafif bir fare duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyuncu fareleri yeni özellikler kazandıkça gitgide ağırlaşmaya başlıyor. Sürekli fareyle haşır neşir olan oyuncular için bu ağırlık bir süre sonra rahatsızlık vermeye başlayabiliyor. Cooler Master MM711 oyuncu faresi hafifliğe odaklanıyor.

Cooler Master MM711 özellikleri ve fiyatı

Cooler Master MM711 modeli Pixart 3389 optik sensörü sayesinde 16000DPI hassasiyet seviyesine ulaşıyor. Sağ ve sol tuşlar Omron anahtarları barındırıyor ve 20 milyon basışa kadar dayanıklılık sunuyor. Gövdenin iç kısmı ve logoda RGB aydınlatma yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Xerox’tan dev HP hamlesi

Farenin sol kısmında iki adet tuş daha yer alıyor. Farenin hassasiyeti, tuş tepki süresi, yüzey optimizasyonu, yüzey aralık mesafesi, RGB aydınlatma, tarama oranı gibi pek çok ayarlama yazılım üzerinden yapılabiliyor.

Klasik tasarım ve avuç içine doğru bir miktar bombe yapmış tasarım, kullanım kolaylığına odaklanmış. Bu sayede ağırlık da 60gr olarak gerçekleşmiş. Farklı renklerde seçenekleri olan fare için 60$ fiyat etiketi belirlenmiş.

• Marka isminin hakkını vermiş delikli yapısıyla

• Trypophobia'dan dolayı bakamıyorum bile.

• Mouse çıkalı epey zaman oldu ama günaydın DH.

• Kasa zannetmiş Cooler Master fareyi. 6 ay içinde o deliklerin içi dolar. Ben bile düşerim o deliklerden içeri. Oldu olacak filtre de ekleseymiş...

• Mouse duyurulma tarihi Mayıs 2019.

• Donanım Haberde Olmasa Yenilikçi Teknolojiyi Nerden Haberdar olucaz Saol Donanım Haber

• tam benlikmiş kablosuz kullanacam diye külçe gibi pili ağır farelerden bıktım. şunun kablosuzunuda yapsalar.

• Omron switch pişmanlık olur. Milyar milyor tıklanma garantisi olsada farketmez. Logitech de gördük çift tıklama hatalarını. Zaman artık
    optik switch zamanı.

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    Optik switch fareler hangileri

• Mouse'larda yeni tasarım akımı bu. Yurtdışında Glorious Model O ve Finalmouse'un çok tutulması nedeniyle birçok marka bunlara benzer mouse'lar üretmeye başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robotiklerin lisede öğretilmesinin iyi olup olmadığını merak ediyorsanız, lisede robotik öğretimi bu öğrencilerin geleceği için gereklidir. Dünya çok karmaşık bir şekilde değişiyor. İnsanların bugün karşı karşıya kaldıkları sorunlar cesur ve ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde eğitebilmek için eğitimli insanlara ihtiyaç duyuyor.
    Robotik, bu öğrencilere bu konuların bazılarının ne kadar kolay çözülebileceğini göstermek için kullanılabilir. Dünya gezegenine yardım etme istekleri, genç yaşta robotik öğretimi yoluyla motive edilmelidir.

https://www.essay-have.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonaldHearn -- 13 Temmuz 2020; 13:45:24 >
  • baya oldu bu mause çıkalı bir ben biliyor olamam galiba bunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.