Şimdi Ara

Rockstar Games'in Yeni Oyunu 2020 Yazında Çıkabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Popüler oyun şirketi Rockstar Games'in şu anda oyun veya oyunları geliştirme aşamasında olduğunu biliyoruz ancak hangisi veya ne zaman çıkacak gibi konuları bilmiyoruz. Kısaca sadece geliştirildiğini biliyoruz. Bugün çıkan haber ise hayranları heyecanlandırdı.

City Morgue adlı hip hop grubu, Rockstar Games'i etiketleyerek "2020 Summer" yani "2020 Yazı" yazdı. Bu paylaşımdan sonra çoğu kişi 2020 yılında yeni bir oyunun geldiğini düşündü ki en mantıklı durumda bu. 

Instagram'dan bu paylaşımın gerçek olup olmadığı sorulduğunda ise "Evet, Yakında." cevabı alınmış. Kimseyi ümitlendirmek istemeyiz ancak grubun şarkıları gerçekten de GTA serisine çok uygun. Yakın bir zamanda belki resmi bir duyuru gelir. Paylaşımı ve mesajlaşmayı aşağıda bulabilirsiniz.

• Umarım doğrudur ama bence biraz daha geç çıkar. Özellikle Red Dead Redemption'ın bilgisayara yeni çıktığını düşünürsek Rockstar gibi bir şirketin böyle üst üste oyun çıkaracak olması bana garip geldi. Oyunun reklamını yapmayı bırak oyunla alakalı elle tutulur duyuru bile yok. Varsa link atın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müzik grubunu burdan görüp bir kaç şarkısını dinledim,yaptıkları şarkılar gta'dan çok bully için çok uygun duruyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 2020 yazi erken gibi ama belli de olmaz. Nisan gibi duyursalar agustos gibi ciksa mesela olmaz degil.

• GTA 5 e DLC çıkarıp son vurgunu yapmadan yeni GTA çıkacağını düşünmek aptallık olur.

• bu tarihte gta 6'nın teaser'ı ya da başka bir oyunun teaser'ı gelebilir.

gta 5'i çıkmasından 2 sene önce duyurmuşlardı. 2020'de duyursalar, 2022 gta 6 için olası bir tarih...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Kasım 2019; 12:54:5 >
  • Muhtemelen 8.nesil konsollara geçiş döneminde yaptıkları gibi yapacaklar. 2020 ortalarında oyun tanıtılır, yeni nesil konsollar piyasaya sürülmeden 1-2 ay kadar önce oyun çıkar, arada 1 yıl geçtikten sonra da yeni nesile çıkar.
  • Kanka sağlam bir şey yap bak 2077 geliyor. Silinir gider ha :) TLoU falan da var aman dikkat.
  • Gta V güncellemesi falan olmasın.
  • çıkma değilde tanıtabilirler.
  • Rdr2 pcnin apar topar duyurulup, çıkarılmasından belliydi zaten yeni bir oyunun planlandığı. Bahsettiğimiz oyun Gta ise yazın anca duyurusu olur. Müzik grubuyla trailer müziği için anlaşılmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 12 Kasım 2019; 23:58:49 >
  • Manhunt oyunu geri dönsün ya yalvarıyorum :(((((

• Yav he he :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki de GTA5 guncellemesidir. Ya da GTA Online için bireyler düşünüyorlardir
  • Abi 2022'den önce GTA 6 beklemeyin yaa...Duyurulduktan sonra çıkması 2 yılı alıyor zaten..2023'e kesin gözüyle bakıyorum..Ayrıca PS4 için yapıldığınıda düşünmüyorum..RDR 2 son noktaydı..PC'ler bile ıkındı..Birde onun üstüne Şehir-Araçlar-İnsanlar falan eklerseler konsol patlar..Temeldeki konsollar gitsin ilk önce GTA 5'i sabit 30 FPS oynatsın sonrasında GTA 6'ya bakarız...PS4 için yapılan GTA 6'danda hayır gelmez teknik anlamda..GTA 5'i gördük ne kadar eksik bir oyundu..Devrim niteliğinde bir oyun ancak PS5 nesilinde mümkündür..
  • Yeni GTA beklemesin kimse öyle bir duyuru imkansız.

• Bir kaç yıldır söylerim, Rockstar bu neslin ekmeğini yemeden bu işi bırakmaz.

• GTA 6 olduğunu hiç sanmıyorum. Bence çıkacak oyun Bully 2.

• quote:

Orjinalden alıntı: Philipp_Plein

Yeni GTA beklemesin kimse öyle bir duyuru imkansız.

Niye hocam ?

• Çikarsa 3 baba fena kapışır.Last of us,Cyberpunk ve gta 6.Ayrıca Ghost of tsushima sürpriz yapıp çikarsa acaip bir yıl olur.Ondan sonra kim ne yapsın Ps5'i.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.