Şimdi Ara

2048e Geçicem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2MB ADSL'ye geçmeyi dşünüyorum fakat TTnet mi Smile ADSL e mi geçsem şu anda 1MB 9GB kotalı kullanıyorum 1MB sınırsıza mı geçsem yoksa 2MB ye mi gçeyim arkadaşlar karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum =)

• Ben 1mb sınırsız ttnet kullanıyorum. Bu hız bana yetiyor açıkçası..
    7/24 download yapanlardan deilsen 1mb hız sana yetecektir
  • hepsinin alt yapıyı tt den aldını göz önünde bulundurursak bir sorun oldugunda daha rahat cözümlenebilmesi icin turktelekom derim..... walla kardeşim 1024 9gb kotalıyı kullasiniosn ztn 1024 hızını ztn biliosn...
    extra söliceim tek şey;
    adsl de ne 1024 de tam 1024 performası alıcanı nede 2048 de tam 2048 performansı alamıycagını bil :D ona göre istedini sec :) mucize bekleme :)
  • arkadaşım ben sınırsız 2048 kullanıyorum. ama bir kaç ay içinde sınırsız 1024 e döneceğim, 2048 hızı gayet iyi 214 ile veri indiriyorsun, belirli bir zaman geçince indirecek hiçbişey kalmıyor. kısa zamanda 2048den bıkıyor insan. haksız yere verilen parada cabası yani..
    1024 ü tavsiye ediyorum..
  • 2048 kullanıyorum ortak 2 ben ve arkadaşım.. gayet memnunuz çok nadir hızda yavaşlama oluyor gunun belli saatlerınde çok kısa surelerde yavaşlama oluyor dapla 10-15 dosya bırden ındırınce o hız sorun yaratmıyor acelen yok nası olsa 2048 ındır ındırebıldıgın kadar sureklı dowload edıceksen 2048 al hayatını yasa derım ama arada sırada ındırırım sureklı yapmıyorum dersen 1024 sınırsız al derım hzıı ıyı onunda 2048 de ındırecek bırseyler her zaman bulunuyor:D
  • +
    Tüm bunların yanında
    TTNET'ten şaşma,Smile'ye bulaşma
  • o zaman karar;TTnette kalıyoruz.1024 mü 2048 mi karar veriyoruz?????
  • 1 mb de kal bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: eckr

o zaman karar;TTnette kalıyoruz.1024 mü 2048 mi karar veriyoruz?????
    dostum dowload yapıyormusun sureklı yoksa arada sırada cok kasmadan mı yapıyorsun once bunlara cvp vermen gerekıyor kendıne? eger yapıyorsan 2048 derım yapmıyorsan 1024 derım kı 1024 te 7/24 dowload ıcın ıdeal tek basınaysan cok ıyı işte...
  • tek kişi kullanacaksan 1 mb rahat yeter
  • tekim yaw :D oki o zmn 1024 sınırsıza geçiyormda telefondan yaptırtmıo dimi bu TTnet ?
  • bildiğim kadarıyla merkeze gidip dilekçe vermen lazım ama aysonuna denk getir tarife değiştirmeyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dwyanewadecns

2048 kullanıyorum ortak 2 ben ve arkadaşım.. gayet memnunuz çok nadir hızda yavaşlama oluyor gunun belli saatlerınde çok kısa surelerde yavaşlama oluyor dapla 10-15 dosya bırden ındırınce o hız sorun yaratmıyor acelen yok nası olsa 2048 ındır ındırebıldıgın kadar sureklı dowload edıceksen 2048 al hayatını yasa derım ama arada sırada ındırırım sureklı yapmıyorum dersen 1024 sınırsız al derım hzıı ıyı onunda 2048 de ındırecek bırseyler her zaman bulunuyor:D

bide beni düşünün 256 sınırsız 25 ile indirio

• bende yaklaşık 3 hafta öncesine kadar 256 sınırsızdım tek başıma 50 ytl verip güzelce kazık yiyip dowload yapıcaz diye bi tarafımızı yırtıyorduk 25 kb le 25 ten 30 e falan çıkınca bi seviniyordum:D sonra adsl fiyatları indi ortak yapalım dedik arkadaşla şimdi 150 ye düşünce üzülüyoruz:D... zamanla herşey deiğişiyor
  • para olsada bizde geçsek. 1 mb ye bile razıyım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

para olsada bizde geçsek. 1 mb ye bile razıyım.

ne kadar lazım 1mb ne zaman 30 lira alacak acaba cem uzan birşeyler diyor ama

• quote:

Orjinalden alıntı: aliss

quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

para olsada bizde geçsek. 1 mb ye bile razıyım.

ne kadar lazım 1mb ne zaman 30 lira alacak acaba cem uzan birşeyler diyor ama

yaw şu cem uzanı bi başa getirelim..çok süper şeyler söylüyor..söylediklerini yapmazsa taşlarız..

• 256kb 'a 49 YTL verip sürünmek,
    119 YTL'(Smile ADSL) ye 2mbit hizla internetin keyfini çıkarmak.. Aradaki 70 YTL sanirim keyfin ve keyifli özgürlüğün bedeli..

2001 basindan beri Dial-up kullanmamaktayim; 128k kablo internet'i 256k kablo interneti ve tum ADSL tarifelerini donem donem kullandim. 1024, eger aşırı derecede download yapmıyorsan hayliyle yetiyor. Hem download yapip hem de 1024 hizinda gezeyim istiyorsan da 2048'i oneririm tabii ki. Ben biraz manyağım, aptalim, download'i cok az yapmama ragmen 2048 aldim, siteler 1 ila 5 saniye arasinda acilsin istiyorum. Var mi benim gibi manyak bilmiyorum. Ama sunu soyliyeyim, 2048k gercekten her anlamda internetten keyif almani sagliyor.

Her verebilecegin bir 119 YTL'en varsa, 2048'e durma gec..
  • valla smile adsl alıcağıma 2048 üstüne 20 ytl fazla verip secenegımı turk telekom olarak kullanırım ben 2 kısı kullanıyorum 2048 ı ı ıkımızde dowload manyagıyz ve o sayfaların sanıyede acılma huyu bendede var beklemek ıstemıyorum sabırsızım o konuda bıraz ondan hak verıyorum sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.