Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 detaylanıyor: 2K ekran, 90 Hz tazeleme oranı ve 5G desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi kısa süre önce Mi 10 üzerinde çalıştığını doğrulayarak merakla beklenen telefonda yüksek tazeleme oranı sunan bir ekran kullanacağının sinyalini verdi.

Ayrıca Bkz.WhatsApp, şüpheli bulduğu gruplardaki kullanıcıları kalıcı olarak yasaklıyor

Gelen yeni bilgilere göre Xiaomi Mi 10'da kullanılacak ekran 2K çözünürlük ve 90 Hz tazeleme oranına sahip olacak ki bu da zaten önümüzdeki yılın üst sınıf telefonlarında aranan standart bir özellik haline gelecek.

Amiral gemisi telefonun 48, 12, 16 ve 5 megapiksel sensör kombinasyonundan oluşan dörtlü arka kamera sistemi ile piyasaya sürüleceği söyleniyor. Ön tarafonda ise 20 megapiksel çözünürlükte bir selfie kamerası görev yapacak.

Başlangıç fiyatı da ortaya çıktı

Xiaomi Mi 10'un Snapdragon 865 yonga setinden güç alacağı bildiriliyor. Cihazın 8 GB RAM + 256 GB depolama alanı ve 12 GB RAM + 512 GB depolama alanı ile donatılmış iki farklı versiyonu olacak.

Akıllı telefonun diğer muhtemel özellikleri arasında ekrana gömülü parmak izi sensörü, kablosuz şarj, 5G desteği yüz tanıma, hızlı şarj ve NFC bulunuyor. Xiaomi Mi 10 gelecek yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Fiyat etiketinin ise 570 dolardan başlayacağı bildiriliyor.

• Mecazen değil, neredeyse her hafta xiaomi den yeni telefon haberi geliyor. Abartısız ayda en az 3-4 tane. Bu kadar bombardımana gerek var mı.?

• 2k yapma atma şu zehirli oku

• Samsung dan çok telefon çıkartıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 11 Kasım 2019; 16:50:19 >
  • 570 dolara yine satmaz.

• Tam bir Iphone killer olmuş. Bundan sonra HD çentikli 5g olmayan telefona 700 dolar verilmez

• 2k olmasın 90 ver 500dolar ortalık yıkılsın.6.5 damla çentikli ekran idealdir

• Cihaz ateş ediyor

• 2k olsa ne olur

3 yıl sonra değiştirmek gerekecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • harika mi9 kullanıyorm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • az kaldı apple fiyatına....

• Abi bu kızılötesi ve stereo'yu aynı telefona koymak ne kadar zor olabilir ki ya? Piyasada bir ton kızılötesi telefon var ama hiçbirinde stereo yok, bir ton stereo telefon var ama hiçbirinde kızılötesi yok... İkisini bir arada istersem tek seçeneğim Huawei'nin özelliğine göre fazla pahalı olan amiral gemileri kalıyor... Nolur Mi 10'da hem stereo hem de kızılötesi olsa, çok mu şey istiyorum?

• Sony IMX686 sensörü çıkacak yakında, 60 ya da 64 MP olacak, o sensör varken Mi 9 ile aynı olan 48 MP sensörü kullanmaz Xiaomi gibi geliyor bana

• Ois yoksa yüzüne bakmam.

• Xiaomi bildiğin işin bokunu çıkardı.Bu haber için demiyorum cidden çıkan model sayısı abartı fazla oldu.Bakıyorsun modellere nerdeyse birbirinin aynısı 1-2 ufak değiştirme sür piyasaya.Artık model seçmek çin işkencesi oldu.Çinli firma olduklarını bir kez daha gösteriyorlar : )
  • xiaomi ois koymamak gibi bir hata yapmazsın umarım. ve fiyat pahalı eski fp ruhu iyice kayboldu xiaomide.

• Puppey kullanıcısına yanıt
    Pahalı? Artık Snapdragon 818'ler yok ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OIS ve stereo hoparlör yoksa kalsın.

• Asla telefonlarımız 500 doları geçmeyecek diyen Xiaomi yetkilisine selamlarımı iletiyorum

• worldpartner W kullanıcısına yanıt
    Ben 700 dolar diye hatırlıyorum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.