Şimdi Ara

ADATA, 5G altyapılarına yönelik yeni SSD modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 5G altyapılarında bugüne kadar iletişim üzerine geliştirilmiş bileşenlerin haberleri gündem olmuştu ancak depolama tarafında da üreticiler hazırlık yapıyor. ADATA, bir şekilde bu trende dahil olmak istiyor.

ADATA IM2P33E8 özellikleri ve fiyatı

ADATA IM2P33E8 adındaki yeni SSD modeli PCIe Gen3 x4 M.2 2280 formatında. 5G ağlarında depolama ihtiyacını karşılamak için tasarlanan model ayrıca yapay zekâ ve Nesnelerin İnterneti sektörüne de hitap ediyor.

Ayrıca Bkz.MLPerf Inference yapay zekâ benchmark testi için ilk sonuçlar gelmeye başladı

3D NAND bellek modüllerinin kullanıldığı PCIe Gen3 x4 M.2 2280 modeli okuma hızlarında 3500GB/s, yazma hızlarında da 3200GB/s seviyelerini görebiliyor. Model 0-70 derece arasında ve -40-85 derece arasında çalışacak versiyonlara sahip. SSD Toolbox üzerinden sürücünün tüm istatistikleri anlık olarak görülebiliyor.

RAID uyumluluğu ve uçtan uca veri koruma özelliklerinin yanı sıra AES ve TCG Opal şifreleme yöntemleri ile de oldukça güvenli bir kullanım sağlıyor. 256GB-2TB arasında değişen kapasitelere sahip ADATA IM2P33E8 için henüz bir fiyat açıklanmadı.

• Haberde hata var 3200 GB/saniye olmaz MB olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adata markasını kötüleyip james donkey alan kardeşler gelmeden reserve yapalım

• Adata bana gore ssdde samsungdan hemen sonra geliyor.
    Samsungu biliyorsunuz zaten tartismasiz en iyi ssd ureticisi :)
  • Teknopat'da bu markaya tapan modeller var.
  • 3200GB/s derken? Yanlış mı oldu yoksa ben bir şeyler mi kaçırdım?

• Dreadfrost kullanıcısına yanıt
    XPG SX8200 Pro NVMe SSD kullanıyorum. Böyle bir şey yok abi. Samsung Evo Plus'ın rakibi ama o kadar memnunum ki bundan sonra ADATA/XPG'den şaşmam. 1TB kapasitesi var, saniyede 3.5GB okuma, 3GB yazma hızı var. Mükemmel bir cihaz, zaten yabancı basında lakabı Samsung katili. Adamlar işi biliyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.