Şimdi Ara

Death Stranding'in PC fiyatı 'maalesef' belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Death Stranding'in PC fiyatı 'maalesef' belli oldu

Yılın en heyecanla beklenen oyunlarından birisi olan Death Stranding, 8 Kasım Cuma günü itibarıyla PlayStation 4 kullanıcılarıyla buluştu. Şu anda birçok oyunsever Death Stranding'in ilginç dünyasını keşfetmekle meşgul. PC oyuncularıysa bildiğiniz gibi bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Yaz aylarında piyasaya sürülecek olan PC versiyonunun şimdi fiyatı da resmen belli oldu.

Steam ve Epic Games Store platformları üzerinden ön siparişe açılan Death Stranding'in fiyatı 399 TL olarak belirlenmiş. Oyunun Türkiye'ye özel fiyatlandırmayla çıkmasını beklerken maalesef tam tersi bir durumla karşı karşıya kaldık. Death Stranding ülkemizde ABD'den bile daha yüksek bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek.

Death Stranding, şu ana kadar hem eleştirmenlerden hem de genel anlamıyla tüm oyunseverlerden epey ihtilaflı yorumlar aldı. Bazıları Death Stranding'i son 10 yılın en önemli oyularından birisi olarak gösterirken bazılarıysa oyunun inanılmaz sıkıcı olduğunu ve Death Stranding'in bir oyundan çok bir filme benzediğini söylüyor. Death Stranding ayrıca Kojima'nın Konami'den ayrılışının ardından geliştirdiği ilk oyun olarak da dikkat çekiyordu.

Türkçe altyazı desteğiyle piyasaya sürülen Death Stranding'in PlayStation Store fiyatı 429 TL'ydi. Death Stranding'in PC versiyonu 2020'nin yaz aylarının başında yayınlanacak.

Kaynak:

• 60$'lık oyunu 400 liradan getirenlere karşı biz de biraz bekler bedavaya oynarız yapacak bir şey yok. Hiç 50-60$'lardan oyun almadım ama genelde 1 sene geriden gelip biraz daha uygun fiyatlarla almaya çalışıyorum. Bu sefer ise acımayacağım ve hiç para vermeyeceğim :) Öyle müdahaleye böyle tepki.
    Ne saçmalıyorsun kardeşim? Oyun buraya gelirken mazot mu yaktı? Adamlar bizi insan yerine koymuyor asgari ücretin %20 sine oyun satan adamlara söveceğine adamlara bizi neden aşağılatıyorsunuz diye yine bize dalıyorsun, sizin gibilerin amacı nedir ne zaman uslanacaksınız? Şu konuda bari birlik olsak almıyoruz lan bu fiyata ölü doğan oyununuzu sesimize kulak vermezseniz indirir korsanı çatır çatır oynarız desek? Demiyoruz. Sağcısı solcusu ilericisi gericisi biz toptan ne zaman akıllanacağız? Bu kafayla zor.
  • neyse rtx 2060 ımı satamda oyunu alam bari yhada kredi çekeriz

• 60$'lık oyunu 400 liradan getirenlere karşı biz de biraz bekler bedavaya oynarız yapacak bir şey yok. Hiç 50-60$'lardan oyun almadım ama genelde 1 sene geriden gelip biraz daha uygun fiyatlarla almaya çalışıyorum. Bu sefer ise acımayacağım ve hiç para vermeyeceğim :) Öyle müdahaleye böyle tepki.

• Paragözler, umarım tez zamanda kırılır. Uygun fiyata daha çok satmak varken bu kadar pahalı fiyat neden???

• yükselen oyun fiyatları değil dolar adamların ne suçu var hep mazlumu oynayıp bize özel indirim mi dilenicez yapsaydı iyi olurdu ama yapmamış

• ETS bundan daha ucuz bundan tek farkı insan değil TIR kullanıyorsunuz :d

• Ulan o paraya ekran kartı aldım ben vaktiyle !!!!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

yükselen oyun fiyatları değil dolar adamların ne suçu var hep mazlumu oynayıp bize özel indirim mi dilenicez yapsaydı iyi olurdu ama yapmamış
    Tamam o zaman 60 dolardan versin, hatta avrupalıyız ya biz 60 eurodan versin, yine daha ucuza geliyor. 399tl ne ya
  • Pc oyuncuları bir yolunu bulur ucuza alır o oyunu artık Rus hesabı mı oluştururuz bilmem. Vpn ile kolay o işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayız olur biter

• H34RTL3SS kullanıcısına yanıt
    Ne saçmalıyorsun kardeşim? Oyun buraya gelirken mazot mu yaktı? Adamlar bizi insan yerine koymuyor asgari ücretin %20 sine oyun satan adamlara söveceğine adamlara bizi neden aşağılatıyorsunuz diye yine bize dalıyorsun, sizin gibilerin amacı nedir ne zaman uslanacaksınız? Şu konuda bari birlik olsak almıyoruz lan bu fiyata ölü doğan oyununuzu sesimize kulak vermezseniz indirir korsanı çatır çatır oynarız desek? Demiyoruz. Sağcısı solcusu ilericisi gericisi biz toptan ne zaman akıllanacağız? Bu kafayla zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crack bekleyeceğiz anlaşılan.

• Abartmayın ya, 6 ay bekleyin kış indirimlerinde %60 la 100 tl nin altına alırsınız, önce bi sazan avı yapsınlar hele, kojimanın oyunu hızla fiyatı düşer, yoksa kimalır katgo oyununu 400 e. Ben 30tl bile vermem, kargo oyunu olduğundan değil, aşırı amerikan milliyetçiliği ile konuyu b.k etmişler yoksa kaliteli oyun.

• Kimse kusura bakmasın, korsan oynar geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

sizin gibi önyargılı ve şartlanmış düşünmüyorum bir sıkıntı oldumu hemen siyasete çekiyorsunuz işi bundan 5 sene öncede 60 dolara oyunlar vardı yine var tek fark artık bize pahalı geliyor almayın kardeşim ben almıyorum işinize gelmeyince tiribünlere oynuyorsunuz hemen keşke ucuza gelseydi alıp deneseydik ama adam "bize özel" indirim yapmadı diye kızamam

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Tamam o zaman 60 dolardan versin, hatta avrupalıyız ya biz 60 eurodan versin, yine daha ucuza geliyor. 399tl ne ya

Alıntıları Göster
    gün itibariyle güncel döviz kuru zahmet edip bakın
    oyunun amerika fiyatı 59.99 dolar avrupa fiyatı 59.99 euro herşeyde olduğu gibi bizide sözde avrupalı saydıklarından avrpua fiyatından hesaplamışlar steam döviz kuru sürekli güncel olmadığından ve birmiktarda dalgalanma korumasına aldığından ufak bir fark var güncel euro karşılığı 381,474tl 400 lirada 20 lira fark için yaygara yapamayacağım ülke sınırlaması yoksa vpnle alın

• Oyunun kendisi çok cazip değil kaldıki fiyatı cazip olsa ne olur pahalı olsa ne olur oyunu oynamakdıktan sonra bu oyunu kojima bence bu oyun işini bıraksın

• 2020 Yaz ayında PC'ye gelecekmiş. O zaman torrent ellerinden öper.
  • WhySoEvil W kullanıcısına yanıt
    60 dolar kaç yapıyor baktın mı hiç güzel kardeşim ? Aracı firma kar etmesin mi ?
  • Haberi düzeltseniz olmaz mı? Yeni versiyon ile de test yapıldı değişen yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.