Şimdi Ara

WhatsApp son güncelleme ile şarj canavarına dönüştü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• OnePlus ve Xiaomi kullanıcıları Facebook'un sahip olduğu popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın akıllı telefonlarının pilini çok hızlı bir şekilde tükettiğinden şikayet etmeye başladılar. Söz konusu problemden muzdarip kullanıcı sayısı hiç de az değil.

Ayrıca Bkz.Merkez bankası kripto para çıkarıyor

OnePlus'ın resmi form sayfası, Google Play mağazası ve Reddit platformu bu konuyla ilgili çok sayıda şikayet mesajı ile dolup taşmış durumda. Kullanıcılar mesajlaşma uygulamasının adeta bir "şarj canavarına" dönüştüğünü söylüyor.

WhatsApp sessizliğini koruyor

WhatsApp'tan henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Aşırı pil tüketimi uygulamanın 2.19.308 numaralı en son güncellemesi yüklendikten sonra ortaya çıkıyor. Bu şekilde bir sorun yaşıyorsanız geçici çözüm olarak cihazınıza WhatsApp'ın daha eski bir sürümünü yükleyebilirsiniz.

• Facebook tan sonra artık whatsapp ile de kameradan izleme yapıyorlar herhalde :D

• Güncellemeden sonra wp simgesi ve iğrenç beyaz arka planla açıldığı yetmezmiş gibi birde bu harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjdrsjejv -- 11 Kasım 2019; 2:36:9 >
  • OnePlus 5 kullanıyorum. İlk defa whatsapp pil tüketiminde 1. sırada . :D

• Meizu 16th de telefon habire wp aşırı pil tüketiyor uyarısı veriyor arka planda çalışırken

• telefonlari maf edip yenisini aldiriyorlar vay kapitalist vay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangi sürüm stabil hangisini indirmek gerekiyor?

• Beta sürümündeyim 4 senelik huaweim sağlam tavsiye ederim.

• Şu android background servisleri ne zaman kontrol altına alacak çok merak ediyorum doğrusu

• Telegram varken whatsapp denen ucube uygulamayı milletin teknoloji cahilliği yüzünden kullanmak zorunda olmaktan nefret ediyorum.

• Xiaomi kullanıyorum WhatsApp güncel öyle bir sorunla karşılaşmadım.

• staticvoidman kullanıcısına yanıt
    Haberin içeriğinde yazıyor. Okursanız görürsünüz.

• Raphaël kullanıcısına yanıt
    Kullanmayınız lütfen. Her uygulamayı yükleyerek mi bu cahillikten kurtuluruz.

• Ya o beyaz arkaplanda açılması kadar rezil birşey yok 2 yıldır kullanıyorum telefonu çakma ekran taktırmış gibi hissetiriyor o beyaz arka plandaki simgesi gelirken düzeltmezlerse silicem zaten sevmiyorum whatsap ı

• Adamlar 10 TL telefon yapiyor 2940 batarya var ya sonra programlar şarj yiyor diyoruz yA

• Lenovo Vibe P1 kullanıyorum senelerdir hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Sorun bende zannediyordum ama aşırı güç tüketiyor güncellemeden sonra neredeyse %30'luk pil kaybına neden oluyor. Nasıl bir saçmalıktır, ne eklediler de böyle oldu hakikaten çok merak ediyorum.

• ey donanımhaber, whatsapp'ın gerçek bir alternatifi var mı?
    asıl bunu haber yap.
    whatsapp, kurucusu istifa ettiğinden beri iyiye gitmiyor zaten...

• dün sürekli %25 cpu tüketiyordu sabit bende uygulama verilerini sildim düzeldi gibi

• Sırf iş için kullanıyorum whatsapp'ı. Cuma, bayram, çiçekli böcekli mesaj atanlardan vallahi bıktım. Telegram çok duyulmadı, duyulursa onunda b..kunu çıkartır bizim insanımız. Tıpkı facebook gibi.

• 1 saat önce Whatsapp üzerinden mesajlaşırken şarjımın hızla azaldığını farkettim. Sonra da böyle bir haber gördüm.. Telefon Xiaomi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.