Şimdi Ara

Google Stadia uygulaması Play Store’da yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google’ın oyunları internet üzerinden yayınlayan hizmeti Stadia, hemen hemen her cihazda çalışma vaadiyle geliyor ve iki hafta sonra resmi olarak kullanıcılara sunulacak. 19 Kasım’daki tanıtım öncesinde ise Android uygulaması, Play Store üzerinden indirilmeye açıldı.

Yeni Google Stadia uygulamasını açmak, sizi Destiny 2’den bir kapak resmine sahip ekrana getiriyor. Ekranda “Get started” seçeneğine dokunmak, sizi hesap seçme sayfasına getiriyor ve ardından doğru hesabı seçtiğinizden emin olmak için doğrulamanız isteniyor. Oturum açma tamamlandıktan sonra gelen pencere, sizden Stadia Founders ya da Premiere edition kitiyle gelen davet kodunu girmenize imkan sağlıyor. Bu kodu girmeden uygulamada daha derine gitmek şimdilik mümkün değil. 

Play Store’da yer alan tanıtım görselleri, uygulamanın arayüzü hakkında uygulamanın kendisinden daha çok bilgi veriyor. Ana sekme içerisinde kütüphanenizdeki oyunları gösterecek uygulama, bunların her biri üzerinde büyük bir oyna butonunu bulunduracak. Diğer sekme olan keşfet ise tahminen oyunlarınızla ya da girdiğiniz tartışmalarla ilgili gönderileri size gösterecek. Keşfet sekmesinin en üstünde ise YouTube, Reddit, Twitter, Facebook ve Discord için ayrı ayrı butonlar yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Çinli Lynk & Co'nun crossover coupe modelinden ilk resmi görseller geldi

Stadia’nın halka açık ilk uygulaması olsa da APK’nın sürüm numarası, 1.45.278447916 ile bir hayli yüksek. Bu durum, uygulamanın Google içerisinde şimdiye kadar bir süre geliştirilmiş olduğunu gösteriyor.

• hızlı internete sahip kullanıcılarda server kaynaklı lag olayı vs olmaz ise Nvidia'ya böbrek satmak zorunda kalmayacak artık insanlar. En çok buna seviniyorum. Gayet mütevazi bir itx sistemle bile bir monitor alarak yada hal-i hazırda mevcut olan tv ye baglanarak oyun oynanabilir... Heyecanlı bir gelişme bu.. umarım servis ücretleri ucuk olmaz ve Google bu işi becerir.
  • Ios yok mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyeye de gelir umarım.

• hızlı internete sahip kullanıcılarda server kaynaklı lag olayı vs olmaz ise Nvidia'ya böbrek satmak zorunda kalmayacak artık insanlar. En çok buna seviniyorum. Gayet mütevazi bir itx sistemle bile bir monitor alarak yada hal-i hazırda mevcut olan tv ye baglanarak oyun oynanabilir... Heyecanlı bir gelişme bu.. umarım servis ücretleri ucuk olmaz ve Google bu işi becerir.

• 100 megabit internetim ile beklediğim hizmet. Her oyunu ultra 4k da oynamak, hem de yok Frame fare düşünüyor, yoks işlemci ısındı derdi olmadan m

• stick pc ler değerlenir bu sistemle

• Bakalım 4k oyunları full ultra ayarlardamı sunacaklar. Bunu söylemek erken , ne zaman karşılaştırmalı incelemeler çıkar youtube de ozaman karar vermemiz daha doğru olur.

• Sinsi sinsi steam cloud servisi ile geliyor stadia felan kalmayacak ortada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.