Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu videomuzda Samsung'un yeni akıllı saati Galaxy Watch Active 2'yi kutusundan çıkarıyor ve tasarımına, teknik özelliklerine, meziyetlerine yakından bakıyoruz. 

• S9+'da tansiyon ölçüyor ama bir türlü Health uygulamasına gelmedi.

• Bunu alıncaya kadar garmin venu ya da vivoactive 4 almak daha mantıklı geliyor bana. 2 gün anca şarjı gidiyor bu saatin. Garminin 1 hafta şarj süresi var. 50 dolar daha pahalılar ama değer.

• Greylights kullanıcısına yanıt
    Tansiyonu parmaktan ölçen bir teknoloji mi geliştirmişler.

Öyle bir şey yok.

Onu ölçen tek saat
    https://omronhealthcare.com/products/heartguide-wearable-blood-pressure-monitor-bp8000m/

Omron zaten bu işin üstadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Tansiyonu parmaktan ölçen bir teknoloji mi geliştirmişler.

Öyle bir şey yok.

Onu ölçen tek saat
    https://omronhealthcare.com/products/heartguide-wearable-blood-pressure-monitor-bp8000m/

Omron zaten bu işin üstadı.
    Haha bence çok emin olma adamlar yapmış ve ben her öçtüğümde genelde %1-2 hatayla çalışıyor oda çok sorun değil. Çok işime yarıyor benim, dışarıda rahatça tansiyonum çıkmışmı öğrenebiliyorum. Sende yeni bişey öğrenmiş oldun, teknolojinin sınırı yok dostum, hele ki Samsung gibi her sektörde adı olan bir üretici arge devi için. Kim bilir daha neler vardır ki son kullanıcıya gelmeyen..
    Samsung Galaxy Watch Active 2 ön inceleme

Edit: Babam ile benim kalp atışımı bile ayırt edebiliyor (1. ve 2. kalp sesi -atım- süre farkından.) Fakat bir EKG kadar değil. EKG 4 farklı kalp sesini ayırt ediyor daha ayrıntılı şekilde. Bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 9 Kasım 2019; 1:0:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Haha bence çok emin olma adamlar yapmış ve ben her öçtüğümde genelde %1-2 hatayla çalışıyor oda çok sorun değil. Çok işime yarıyor benim, dışarıda rahatça tansiyonum çıkmışmı öğrenebiliyorum. Sende yeni bişey öğrenmiş oldun, teknolojinin sınırı yok dostum, hele ki Samsung gibi her sektörde adı olan bir üretici arge devi için. Kim bilir daha neler vardır ki son kullanıcıya gelmeyen..

Edit: Babam ile benim kalp atışımı bile ayırt edebiliyor (1. ve 2. kalp sesi -atım- süre farkından.) Fakat bir EKG kadar değil. EKG 4 farklı kalp sesini ayırt ediyor daha ayrıntılı şekilde. Bilgin olsun

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=FirofAHXm2o

Adamlar neyi yapmış pardon?

Yeni bir sensör mü geliştirmişler?

Allah allah. Bunu geliştirdikleri an tansiyon aleti üreticileri o yazılımı yerle bir eder.

Zaten tansiyon ölçmüyor. İlk aşamada girdiğin oranı alıp stress, kalp atışı ve Spo2 ile sentezleyip takribi bir tansiyon değeri veriyor.

Doktor arkadaşlar da bu konuda yorumda bulunabilir. Öyle bir sensör daha çıkmadı maalesef. Çıksa zaten neler olur neler.

Ha şuna katılıyorum, belki yakında olur ama şu anda o teknoloji public değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.