Şimdi Ara

Xiaomi kamerada iddialı | 108MP kameralı Mi Note 10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde sunucularınız Mesut Çevik ve Erdi Özüağ, Xiaomi'nin kamera donanımıyla heyecan uyandıran yeni nesil akıllı telefon modeli CC9 Pro veya Avrupa'ya gelecek ismiyle Mi Note 10'u mercek altına alıyor.

• Küreselciler Huawei yi geri çektiler şimdi zaomi yi öne çıkardılar. Bunlarda marka bitmez bununda başına birşey gelse diğeri gelir.

• Bu telefon; Iphone 11 sevicilerine güzel bir cevap olmuş.
  • Peki o pili o kadar kısa sürede doldurmak pilin ömrünü ne derece olumsuz etkiliyor. Pili öldürüyor bu derece hızlı şarj deniyor. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz.?
  • Cutrera kullanıcısına yanıt
    Yoruma bak cahillik ve haset akıyor resmen. Donanımhaber gibi f/p olayında pro olmuş kullanıcıların olduğu her teknolojinin detayına kadar araştırmasını kendine görev edinmiş insanların olduğu forumda troll bile olsan insan utanır bu şekilde yorum ve yazılar yazmaya. Hd+ plus lcd ve çevresinde siyah bant olan yüzde 80 altı ekran kasa oranına sahip telefonu 7300'tl den iteleyen o taptığınız apple müstahak valla bunun gibilerine. İstinasız her xiaomi veya diğer çinli firmaların yeni teknolojik ürün haberlerine bu şekilde provokatif cevaplar yazan botlar var. Ben bunlara kullanıcı demiyorum bilgisiz spam gibi sürekli birşeyler karalayan botlar bunlar ya da paralı rakip firma trolleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    keske biraz Turkce dersi almis olsaydin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Okuduğunu anlama ve zeka problemin var ve bu şekilde bilgi sahibi olmadan bu yorumları yaptığın ve ağzından köpükler saçmanın nedeni anlaşıldı.

1-) Ben apple kullandığını iddia etmedim. Çinli firmalar diyince karşısına apple ve samsung geliyor zaten. Laf oyunu ve konuyu saptırmak için gerekli basit mantık ve zeka kırıntılarına bile sahip değilsin

2-) Ben senin xiaomi eleştrine savunma yapmadım. Yorumunun içeriğine ve tarzına eleştiri yaptım. Ayrıca yukarıda yazdığın cihaz ya da xiaomi eleştirisi değil hamaset haset ve cahil karalaması. Daha ne yazdığının ve yaptığının farkında değilsin.

3-) Ayrıca ben de samsung ve apple'ın birçok ürününü kullandım. Yerli firmalarla beraber deneyimlediğim akıllı telefon sayısı 10'u geçeli çok oldu. Ayrıca daha karşında kimle konuştuğunu dahi bilmeden ve detay bile vermeden fazla telefon kullandığın için kendini ehil göstermen komik. İnsan zeka ve analiz kabiliyeti yoksa ne kadar çok farklı şey kullansada deneyimlesen de bir değeri ve ehemniyeti olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• mi 9t pro 4 gün dayanıyor hafif kullanımda oyunda oynasam 1 günü fazlasıyla çıkarıyor ve huawai ambargosu xiaomiye yaradı rüzgarı arkasına alıp dahada yürür xiaomi

• Huawei marka adını değiştirip devam etseya yoluna.

• O kamera iyi olsa Samsung kendi telefonlarında da kullanırdı....

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    kullancak zaten

• Xiaomi 10 ne zaman türkiyede???

• ses neden kötü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.