Şimdi Ara

Detroit: Become Human PC Versiyonundan İlk Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Quantic Dream CEO'su David Cage, Detroit: Become Human'ın PC versiyonuna ait ilk ekran görüntüsünü paylaştı.

David Cage ayrıca PC versiyonu ile ilgili son düzenlemeleri yaptıklarını ve çok yakında bir duyuru yapacaklarını da belirtti. Büyük ihtimalle PC versiyonu için resmi çıkış tarihi verilecek. Oyunun normalde bu sonbaharda PC'ye gelmesi planlanıyordu.

PC versiyonu Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak. 142,00 TL fiyattan ön siparişte. 

• O kadar dert etme, para kazanmasalar pc ye çıkarmazlardı. Grafik mevzusuna da gelince 130 dolar civarına (2 yıllık ps+ fiyatına) çoğu oyunu 1080p 60fps oynatabilen rx570 gibi bir kart var.

Edit: Şimdi farkettim bu arkadaş kör fanboyun tekiymiş. Rdr 2 haberinde bütün kinini kusmuş Bilsem yazmaya bile tenezzül etmezdim. Siz de boşuna vaktinizi harcamayın yani.
    ne cevremde ne forumda torrent uzerinden korsan oyun indiren insanlara cok rastlamiyorum. sizin alip veremediginiz ne var kardesim. oyun on siparise acildiginda 20-30 tl gibi birseye aldim epic store dan. forza mi da gears 5 imi de fifa mi da rdr2 imi de kojima nin oyununu da pc de alip oynuyorum. ne zaman exc oyunlarin pc haberi yapilsa ergen cocuklar gibi yorum yapiyorsunuz. bugun gears oyununu 5.90 tl ile game pass ile indirdim bi ay icinde oynayip bitirecegim. abartmayin su torrent olayini eskisi kadar korsan kullanan kalmadi. ayrica bi sure orjinal oyun satin alan insanlar bir daha korsan almiyor. herkes her oyunu istedigi gibi istedigi yerde 720p 30fps de olsa oynar kardesim. size ne.
  • 20 tl iken aldığıma çok seviniyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kazansın kazanabildikleri kadar, çok güzel bşr oyundu bence. Umarım çizgilerinden şaşmazlar, ps4 exc kalitesinde yapımlar çıkarmaya devam ederler.

• Funder kullanıcısına yanıt
    O kadar dert etme, para kazanmasalar pc ye çıkarmazlardı. Grafik mevzusuna da gelince 130 dolar civarına (2 yıllık ps+ fiyatına) çoğu oyunu 1080p 60fps oynatabilen rx570 gibi bir kart var.

Edit: Şimdi farkettim bu arkadaş kör fanboyun tekiymiş. Rdr 2 haberinde bütün kinini kusmuş Bilsem yazmaya bile tenezzül etmezdim. Siz de boşuna vaktinizi harcamayın yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 5 Kasım 2019; 18:58:12 >
    ne cevremde ne forumda torrent uzerinden korsan oyun indiren insanlara cok rastlamiyorum. sizin alip veremediginiz ne var kardesim. oyun on siparise acildiginda 20-30 tl gibi birseye aldim epic store dan. forza mi da gears 5 imi de fifa mi da rdr2 imi de kojima nin oyununu da pc de alip oynuyorum. ne zaman exc oyunlarin pc haberi yapilsa ergen cocuklar gibi yorum yapiyorsunuz. bugun gears oyununu 5.90 tl ile game pass ile indirdim bi ay icinde oynayip bitirecegim. abartmayin su torrent olayini eskisi kadar korsan kullanan kalmadi. ayrica bi sure orjinal oyun satin alan insanlar bir daha korsan almiyor. herkes her oyunu istedigi gibi istedigi yerde 720p 30fps de olsa oynar kardesim. size ne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funder hocam bence sorunları olan tek kişi sensin
  • 20TL ye aldık Epic sağ olsun. Bu da optimize özürlü olursa 7700k 32gb ram gtx1080 ile 720p low da akarız tekrardan napalım :D
  • Konsolcular ağlamaya başlamış.400 liraya oyun alınca pc'deki ucuzluğu gördüklerine ağlarlar tabi.

Detroit: Become Human PC Versiyonundan İlk Ekran Görüntüsü
    bu bilgisayarı olmadığı için konsol fanboyluğunda çığır atlamış ve pc de 20 liraya alabileceği oyunu ps4 te 300 liraya almış şahıs ağlayışı değil mi ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ein ausländer -- 5 Kasım 2019; 19:32:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    400 dolar etmeyen bir konsola sahip olup bununla üst bir sınıf kavramı oluşturmaya çalışmakta ne bileyim... Ağır eziklik olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72F89107A

Konsolcular ağlamaya başlamış.400 liraya oyun alınca pc'deki ucuzluğu gördüklerine ağlarlar tabi.
    PSN Plus ile bedava verildi oyun, otur şimdi ağla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

PSN Plus ile bedava verildi oyun, otur şimdi ağla...

Alıntıları Göster
    Bu forumda Xboyların çoğu PC fanlarından devşirme. Hairy Wussy de gör bak hocam o yolda ilerliyor, 3 vakte kadar Xbox fanı
  • Son iki yorum nedir yav ahahahahhahahsns

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Son iki yorum nedir yav ahahahahhahahsns
    Artını verdik haaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Son iki yorum nedir yav ahahahahhahahsns
    Benden de 1 artı
  • Akşam akşam iyi güldüm.

• Epic Fiyatları yükseltmese iyimiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.