Şimdi Ara

2si1: iPhone 11 deneyimlerimiz ve kutu açılışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Enis ile beraber iPhone 11'in sarı renkli modelini kutusundan çıkarıyoruz ve hem telefonun özelliklerini hem de bir süredir bu telefonu kullanan Enis'in deneyimlerini ekranlarınıza taşıyoruz. 

• Bu DH'nin iPhone 11 ailesinin 3. kutu açılışı videosu oldu sanırım. Bir adet Mesut Çevik, bir adet Erdi Özüağ bir adette Mesut Çevik + Enis Kirazoğlu. Var mı başka açacak olan? Ne iPhone 11 miş arkadaş?

Ve daha inceleme adına cihazın içinde çıkan evraklarda yazan özellik listesinden farklı bir şey de görmedik. Sadece laf var... İcraat neredeyse sıfır!

Hiç bir şey yapmayı bilmiyorsanız iPhonedo vieolarına bakabilirsiniz mesela. Onlar size fikir verir. iPhoneDo videolarını sadece objektif olarak çekin yeter. Malum; Faruk Bey'ciğim ister istemez iPhone tarafında görünüyor.

Erdi Bey'den şu A13 işlemcisi için detaylı, derinlemesine incelemesini bekliyoruz. Apple bu işlemci için komut seti yazmaya kadar ilerletmiş işi neredeyse ARM dan bağımsızlığını ilan edip kendi mimarisini tasarlayacak duruma gelmiş; ama buna değinen Anandtech den başka site görmedim. Soc'un Performans/Watt oranı rakiplerini neredeyse 3 e katlamış; yine bilgi sadece Anandtech'de... Ama FX57 kendisi şu aralar spyware Çin markalarının kutularını açmakla ve fiyatlarını övmekle meşgul.

Mümkünse kutu açmayın artık. Hayır kutuları açıyorsunuz ama en son hangisinin incelemesi geldi onu bile bilmiyorum;

1- Neredeyse 1 yıl önce Eniz Kirazoğluna uzun dönem incelemesi için bir iPad Pro verdiniz. Kutusunu beraber açtınız ve Enis bu ürünün uzun dönem kullanım deneyimi incelmesini yapacak dediniz. Bir kaç gün önce yeni nesi iPad geldi. Orada biraz deneyimlerinden bahsetti o kadar.
    2- Hiç abartmıyorum; son 10 kutu açılışı videolarının hiç birisinin incelemesi ortada yok.

Bir cihazı incelemeyecekseniz (ki incelemeden kastım cihazların kitapçıklarında yazan özellikleri okumanız değil) lütfen kutu falan da açmayın.
  • Bu telefonun incelenecek tek şeyi var; oda işlemcisi. Fiyatına göre gerisi çöp. Ama video'da kesin telefonu övmüşlerdir.

• bence tasarımı kötü. kenardaki siyahlıklar çok kalın olmuş.

boynuz (çentik) zaten oldum olası bana iğrenç geldi. umarım full ekrana geçerler artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2si1 paralı reklamlarina hoş geldiniz...

• Yan çerçeveler çok kalın.

• Tasarım leş.

• Son kutu acıcı Mesut Çevik. Açılacak kutunuzmu var, sizi zahmet etmeyin getirin biz açalım. Kutu açmak bizim işimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 4 Kasım 2019; 19:38:16 >
  • Takoz yav

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laytıning
  • insan gözünde ilk algılanan rengin sarı olması aslında iyi bir şeye işaret değildir. Radyasyonun, zehirli şeylerin, tehlikenin rengidir sarı...

Sarı güven veren bir renk değildir, aksine tehlikenin ve bilhassa gelip geçiciliğini rengidir. Tam da bu yüzden bindikten sonra fazla vakit geçirmeden indiğimiz taksilerin rengi sarıdır??

• face1tr kullanıcısına yanıt
    güneş sarı değil mi ?

• 2si1:Kutu açılışlarıyla değeri düşen teknoloji ve oyun programı

• quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

insan gözünde ilk algılanan rengin sarı olması aslında iyi bir şeye işaret değildir. Radyasyonun, zehirli şeylerin, tehlikenin rengidir sarı...

Sarı güven veren bir renk değildir, aksine tehlikenin ve bilhassa gelip geçiciliğini rengidir. Tam da bu yüzden bindikten sonra fazla vakit geçirmeden indiğimiz taksilerin rengi sarıdır??
    Kişiden kişiye değişir. Evde wc dışında tüm odalarda sarı ışık var. Sarı güzel renktir, yazı, sıcağı, güneşi simgeler.
  • toplamda 30 dakika video oluyor diğer videonuzla neden ikiye bölüp süreleri iyice kısalttınız? videoyu açtığıma değmiyor önceden 45 dakika mis gündem dinlerdik.

• Bu DH'nin iPhone 11 ailesinin 3. kutu açılışı videosu oldu sanırım. Bir adet Mesut Çevik, bir adet Erdi Özüağ bir adette Mesut Çevik + Enis Kirazoğlu. Var mı başka açacak olan? Ne iPhone 11 miş arkadaş?

Ve daha inceleme adına cihazın içinde çıkan evraklarda yazan özellik listesinden farklı bir şey de görmedik. Sadece laf var... İcraat neredeyse sıfır!

Hiç bir şey yapmayı bilmiyorsanız iPhonedo vieolarına bakabilirsiniz mesela. Onlar size fikir verir. iPhoneDo videolarını sadece objektif olarak çekin yeter. Malum; Faruk Bey'ciğim ister istemez iPhone tarafında görünüyor.

Erdi Bey'den şu A13 işlemcisi için detaylı, derinlemesine incelemesini bekliyoruz. Apple bu işlemci için komut seti yazmaya kadar ilerletmiş işi neredeyse ARM dan bağımsızlığını ilan edip kendi mimarisini tasarlayacak duruma gelmiş; ama buna değinen Anandtech den başka site görmedim. Soc'un Performans/Watt oranı rakiplerini neredeyse 3 e katlamış; yine bilgi sadece Anandtech'de... Ama FX57 kendisi şu aralar spyware Çin markalarının kutularını açmakla ve fiyatlarını övmekle meşgul.

Mümkünse kutu açmayın artık. Hayır kutuları açıyorsunuz ama en son hangisinin incelemesi geldi onu bile bilmiyorum;

1- Neredeyse 1 yıl önce Eniz Kirazoğluna uzun dönem incelemesi için bir iPad Pro verdiniz. Kutusunu beraber açtınız ve Enis bu ürünün uzun dönem kullanım deneyimi incelmesini yapacak dediniz. Bir kaç gün önce yeni nesi iPad geldi. Orada biraz deneyimlerinden bahsetti o kadar.
    2- Hiç abartmıyorum; son 10 kutu açılışı videolarının hiç birisinin incelemesi ortada yok.

Bir cihazı incelemeyecekseniz (ki incelemeden kastım cihazların kitapçıklarında yazan özellikleri okumanız değil) lütfen kutu falan da açmayın.

• iPhone iade kampanyasını kim yapıyor acaba...

• Bunun yerine Honor 20 alın. Hayallerini kurduğunuz Iphone 12 bile göremeyeceğiniz yüksek çözünürlüklü Full ekrana sahip olun

• Youtube kanalına sırf şu videoyu eksilemek için girip çıktım 1 saniye sürmedi video izlenme oranı 1 kişi artmamıştır dimi. Millette bayılıyor du 10.000 tl lik telefon incelemesi görmeye herkes sizin gibi Apple yalakası değil bedava telefona tablet saat alamıyor

• Güneş ışınları, içinde mor, mavi, kırmızı, sarı, turuncu ve yeşili barındırır. Işınlar atmosferden geçerken, mor ışıklar kırmızıya oranla daha fazla dağılırlar. Mavi renk de yeryüzüne kırılarak yansır. Bu durumda gökyüzünü mavi tonlarında, Güneş’i de sarı renkte görürüz. Atmosfer olmasaydı, onu parlak beyaz bir Güneş olarak görürdük. Fakat o zaman gökyüzü, tıpkı geceleri olduğu gibi daima karanlık olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.