Şimdi Ara

Diablo IV internet bağlantısı olmadan oynanamayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kısa bir süre önce resmi olarak duyurulan Diablo IV , hangi oyun modunu oynamayı tercih ettiğinize bakılmaksızın, sürekli bir internet bağlantısı gerektiren bir çevrimiçi oyun olacak. BlizzCon 2019'da düzenlenen bir panelde konuşan baş tasarımcı Angela Del Priore, çevrimdışı modu destekleyip desteklemeyeceği ile ilgili bir soruyu ele aldı. Priore, Diablo IV'ün herhangi bir çevrimdışı modu desteklemeyeceğini açıklarken oyunun oynanabilmesi için aktif bir internet bağlantısının olması gerektiğini belirtti.

Ayrıca Bkz.OnePlus 6 ve 6T modelleri, Android 10 tabanlı OxygenOS güncellemesi almaya başladı

Tüm platformlarda çevrimiçi oynanacak

Bu durum Diablo IV oyununun PC, PlayStation 4 veya Xbox One versiyonu olmak üzere tüm sürümleri için geçerli olacak. 2012'de Diablo 3, PC'de oynamak için internet bağlantısı gerektiriyordu, ancak konsol sürümlerinde çevrimdışı mod da mevcuttu. Yapılan açıklamayla birlikte artık oyunun hiçbir platformda çevrimdışı oynanmayacağı resmileşti diyebiliriz.

Blizzard Başkanı J. Allen Brack ise Diablo'yu tekrar oyunseverlerle buluşturmanın heyecanını taşıdıklarını belirterek: "Oyuncuları karanlık özlü Diablo oyununa geri döndürmekten heyecanlıyız ve daha fazla insanın bunu deneyimlemesini bekliyoruz." ifadelerini kullandı.  Oyunun resmi çıkış tarihinin ise henüz açıklanmadığını belirtelim.

• Çok üzüldüm, Multiplayer odaklı oynamayan bir oyun severim. Saygı duyarım ama yani bugün bir d2 veya d3'ü evimde net yok iken oynayabiliyorum. Neyse hele bakalım görelim.

• ilk günlerdeki d3 gibi giriş sıkıntısı yaşanır bişey olmaz:)

• Interneti olmayan kaldı mı ki :) Bu şuna benziyor artık: Evde sürekli elektrik bağlantısı da gerekli. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 4 Kasım 2019; 12:55:49 >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    merak etmeyin hocam crack grupları 1 haftaya halleder o işi değil internetsiz, internet olduğu halde interneti göremez oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diablo II hastalarına Dungeon Siege 2 tavsiye ederim

• halihazırda diablo 3 aynı yöntemle oynanıyor.
    farklı bir yapıya geçileceğini hiç düşünmemiştim.
  • Blizzard gibi cinematic yapan çok az firma var. Hastasıyız.

• server emusunu yaparlar !

• denizde çalışanlar oynamasınmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diablo 1 reforged olsa ne güzel olurdu. Aynı tad aynı doku ama daha iyi grefik ve çözünürlükte.

• diablo 3 te aynı sürekli online olmak zorundasın buna niye şaşırdınız ki?yada şaşıran var mı?
  • Merhaba
    Şimdik bazı arkadaşlar crack çıkar filan demiş. Doğru çıkar ama baş edilemez nerdeyse ayda 2-3 kere pach gelir sizin crack yalan olur. Her pach arkasından yeni crack pach crack ee baş olurmu. İlk pachte zaten takla olursun banı yersin çünki battle.net e kayıt olman gerekir. Diyelim ki battle.net e ne gerek var zaten crack var o zaman güncellemeleri crack ile nasıl yapacaksın. Yani artık crack bana göre yalan oldu.
  • diablo 3 de bu durumda . Offline beklentisimi vardı . Diablo 3 Tüm sezonlarını oynamış ve ilk çıktığı zamandan beri oynadığım ama yer yer eleştirdiğim bir oyun olsada parasını sonunakadar hak eden bir yapım. 4 Çıkar çıkmaz alacağım ve inanıyorumki Arkadaşlarımla güzel vakit geçireceğim bir oyun olacak. 40 yaşında biri olarak ilkdefa bu oyuna sevindim. Bekler oldum.

• Ayrıca şu kehanettede bulunayım kayda geçsin. Bu sefer yıllarca beklemiyeceğimizi düşünüyorum en geç 2020 sonuna çıkacağını umuyorum. Gizli kapaklı bayağı bir yol aldıklarını tahmin ediyorum hatta oynanabilir bir alfa versiyonunun olduğunu düşünüyorum. Çünkü D3 te süre çok uzatıldı bu beklentiyi çok yükseltmişti. İnşeallah aynı hataya düşmeyeceklerini umuyorum.
  • İlla bi saçmalık koyacaklar yaptıkları oyuna. Kaçarı yok yani.

• Zaten steamdan oyun aldıysanız inernet olmadan oynanmıyor ki, tamam offline oyna özelliği var ama bir yere kadar.

• moz@ kullanıcısına yanıt
    Yok üstat öyle değilmiş, ortada oyun yokmuş daha başlamamışlar yapmaya, o gösterdikleri görüntüler oynanış videoları falan da aslında makyajlı Diablo 3'müş. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Yok üstat öyle değilmiş, ortada oyun yokmuş daha başlamamışlar yapmaya, o gösterdikleri görüntüler oynanış videoları falan da aslında makyajlı Diablo 3'müş. :D
    Bu diablo oynayıcıları var onlar oynuyorlardı on ne ayak acaba. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

Bu diablo oynayıcıları var onlar oynuyorlardı on ne ayak acaba. ?

Alıntıları Göster
    Oyunu harbiden demoya kadar yapmışlar. Yapımcılar demodan başka elimizde bir şey yok demişlerdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.