Şimdi Ara

2si1: 7. Nesil iPad 10.2 kutusundan çıkıyor. Enis'de bağımlılık yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2si1'in bu bölümünde Enis ile beraber yeni iPad 10.2'yi kutusundan çıkartıyoruz. Teknik özelliklerini, kabiliyetlerini ve iPad deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. 

• 2si1 ler teknoloji ve oyun programı değilmiydi ne ara kutu açmacaya döndü.

• Özellikle İPad Pro 11 ile PC sistemlere hiç gerek kalmadı

• Yok ya ne kadar istesem de ios a alışamadım
    İpad mini 2 aldım bir hafta sonra sattım
    Donsa da kassa da androidte insan özgür hissediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hediye edin bari pinti donanımhaber...

• PurposeLess sinan P kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de 2300 TL'ye satılan 32 gb olan modeline (ki micro sd kart girişi yok zaten ipadlerde) çöp diyebiliriz. En az 128 gb olmalı artık bu elektronik cihazlarda.

• 3 yıllık işlemci var içinde. Air 3 aşırı mantıklı. Geçen Air 3'teki öğrenci kampanyası ile çok uygun fiyata geliyordu Air 3. Hem de A12 işlemci ile. Ha 64 biraz yetersiz gibi ama 128 GB 7.Nesil(3 yıllık işlemcili) 3200 vereceğine. Çeşitli kampanyalar ile hemen hemen aynı paraya 64GB Air 3 almak daha mantıklı.
  • 2si1 mi? Hayır kutu açılışı desen değil inceleme desen hiç değil. Direk reklam yazsanıza şuraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stophart -- 2 Kasım 2019; 19:30:24 >
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Ben iPad Pro 10.5'u daha mantıklı buluyorum. Pro serilerinin eskileri bile yeni çıkan Pro olmayan iPad'lerden çok daha iyi, evet Air 3'ten pahalı ama sonuna kadar değer

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Ben iPad Pro 10.5'u daha mantıklı buluyorum. Pro serilerinin eskileri bile yeni çıkan Pro olmayan iPad'lerden çok daha iyi, evet Air 3'ten pahalı ama sonuna kadar değer
    Aynen hocam o da mantıklı. Sanırım şuan en mantıksız duran 7. Nesil iPad
  • 32gb çöp! 128 almaya kalksanız o fiyata 64gb ipad air 3 alın daha iyi.bunda a10 ama ipad air 3 te a12 fusion işlemci var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

32gb çöp! 128 almaya kalksanız o fiyata 64gb ipad air 3 alın daha iyi.bunda a10 ama ipad air 3 te a12 fusion işlemci var.
    hocam o var bu var sonu yokki,
    aralarındaki fark az olsa alınır ama uçurum var,
    bu iş görüyorsa gayet alınır.
  • 7. nesil çöp kutusundan çıkıyor, parası bol enayileri satın almaları için bekliyoruz.

• Kışkırtma videosu başlığı gibi olmuş.
    “Padişaha enseye şaplak yaptım. Dar ağacına doğru yürüyoruz” der gibi xD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7. nesil 1.2mp ön kamera

• Örnek video linki burada yok. Youtube işyerinde yasak. Donanımhaberde video varsa buraya ekleyebilir misiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.