Şimdi Ara

CASIO - Z & S Series / EXILIM Team (81 üye) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.618
Cevap
5
Favori
196.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yavuz hocam;akıl vermek gibi olmasın ama tepsi fotoğrafında,tepsiyi komple değilde sadece üzerindeki çiçek figürlerini kadraja alıp çekseydin,bir de tarih ekleme olayını kaldırsaydın daha güzel bi foto olurdu.

birde o izmaritler ne öyle yaw. kül tablasına da çiçek ekiyormusunuz?
  • tarıh ekleme ıhtıyacı duyuyorum bazen lazım oluyor.

aslında dogru soyluyorsun sadece fıgur daha ıyı olabılırdı

benım kaynana cok sigara içiyor çiçeklerde onun yapacak bır sey yok
  •  CASIO - Z & S Series / EXILIM Team (81 üye)

ülen bi benmi bakıyom şu konuya anlamadım gitti...
  • arkadaşlar(konuya bakan bakmayan herkes...); izmir de yağmur öncesi gök gürültüleri mevcuttu.şimşekler filan gırla.bende aldım makinayı çıktım evin çatısına.yağmur başlayana kadar 45 foto çekebildim.2 tane net sayılabilecek,tarihimdeki ilk şimşek fotoğrağlarını çektim,3-5 dakikaya ekliyorum....

2. de geliyor...

4 sn pozlamayla bu kadarına şükür diyorum....

ah ülen olacaktı bi 30 veya 60sn pozlama. acayip kareler kaçırdım...

• selam benim bir sorum olacak acaba z 75 in bataryalarını uzun süre kullanmadığımızda nasıl saklamalıyız acaba
    yorum bekleniyor
  • bataryayı uzun süre makine üzerinde bırakmak bataryanın tamamen boşalmasına neden oluyor.sonra da şarj aleti şarj etmiyor.pili alet üzerinde uzun süre bırakmamak arada bir şarj etmek iyi olur(pilin selameti açısından...)
  • ahmetsirel; böyle bulutlu gün batımı fotoğrafları çok güzel oluyor.eline sağlık...daha fazla da yorum bekleme artık pek takılan olmuyo maalesef...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tunç:TheBrother

CASIO - Z & S Series / EXILIM Team (81 üye)

4 sn pozlamayla bu kadarına şükür diyorum....

ah ülen olacaktı bi 30 veya 60sn pozlama. acayip kareler kaçırdım...

Yine de güzel yakalamışsın Tunç. Makinenin kapasitesi dahilinde bu kadar olur zaten

• gun batımı resımı guzrl olmus ama o teller olmasa daha bır orjınal cıkardı
  • phm; sağol.dslr alınca böyle bi anı denk getirebilecek miyim acaba?çünkü tam fotoğraflık bi akşamdı.hafif bi rüzgar,tam tepemde bulutlar,sürekli şimşekler çakıyor(fotodaki gibi) ve en güzel tarafı20 dk ya yakın bir damla yağmur yağmadı.çok acaip kareler kaçırdım....
  • merhabalar casıo z80 yeni mi çıktı? ilk sayfadaki 81 kullanıcıdan hiçbiri z80 kullanmıyor dikkatimi çekti.
    Z80 almayı düşünüyorum

bir de ürünün fiyatı sanal mağazalarda 300 civarı ama netsiparişte ise 254ytl ve ücretsiz kargo neden bu kadar fark var diğer mağazalarla, ilginç geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi üyelerdenbiri -- 20 Eylül 2008; 18:25:00 >
  • üyelerdenbiri evet Z80 daha yeni bi model.(z75,z8 e göre)

ama bana sorarsan başka bişey al.çünkü makine yetmiyo bi süreden sonra.gerçi bu her makine için geçerlidir ama çok yüzelyseldir casio nun biçok modeli.dolayısıyla çabuk alışma sürecinin ardından makinanın yetmemesi (resim kalitesi,pozlama süresi vs....) de normal olarak çabuk oluyor ve yeni ve daha üst makine arayışı kaçınılmaz hale geliyor.onun için daha büyük sensörlü (resim kalitesi için),daha çok manuel ayara müsade eden(çabuk sıkılmaman için) bir makine bekmanı öneririm.

ha bu yazıdan da "kesinlikle Z80 alma" fikrini çıkarma.tasarımı,taşınabilirliği,kibarlığı ve pratik kullanımıyla her zaman tercih sebebi olabilir.tabi ki çok büyük beklentilerin olmasın.

mesela 306 ytl ye samsung nv8 var.sensörü casio ya göre daha büyük ve tasarımı da gayet güzel bence.bakmanda fayda var derim.birde canon a570is ye de bakabilirsin.ama kalıbı çok kaba bence.

NV8------->http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=131509

A570IS--->http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=1508

• yorumuna +1
    NV8 için +2
    çoğu kişinin değinmediği bir noktaya değindiğin içinde sana +3
    "ama bana sorarsan başka bişey al.çünkü makine yetmiyo bi süreden sonra.gerçi bu her makine için geçerlidir ama çok yüzelyseldir casio nun biçok modeli.dolayısıyla çabuk alışma sürecinin ardından makinanın yetmemesi (resim kalitesi,pozlama süresi vs....) de normal olarak çabuk oluyor ve yeni ve daha üst makine arayışı kaçınılmaz hale geliyor.onun için daha büyük sensörlü (resim kalitesi için),daha çok manuel ayara müsade eden(çabuk sıkılmaman için) bir makine bekmanı öneririm."

quote:

Orjinalden alıntı: Tunç:TheBrother

üyelerdenbiri evet Z80 daha yeni bi model.(z75,z8 e göre)

ama bana sorarsan başka bişey al.çünkü makine yetmiyo bi süreden sonra.gerçi bu her makine için geçerlidir ama çok yüzelyseldir casio nun biçok modeli.dolayısıyla çabuk alışma sürecinin ardından makinanın yetmemesi (resim kalitesi,pozlama süresi vs....) de normal olarak çabuk oluyor ve yeni ve daha üst makine arayışı kaçınılmaz hale geliyor.onun için daha büyük sensörlü (resim kalitesi için),daha çok manuel ayara müsade eden(çabuk sıkılmaman için) bir makine bekmanı öneririm.

ha bu yazıdan da "kesinlikle Z80 alma" fikrini çıkarma.tasarımı,taşınabilirliği,kibarlığı ve pratik kullanımıyla her zaman tercih sebebi olabilir.tabi ki çok büyük beklentilerin olmasın.

mesela 306 ytl ye samsung nv8 var.sensörü casio ya göre daha büyük ve tasarımı da gayet güzel bence.bakmanda fayda var derim.birde canon a570is ye de bakabilirsin.ama kalıbı çok kaba bence.

NV8------->http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=131509

A570IS--->http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=1508

• AKINLASINN; gerçek bunlar hocam.
  • blackeyesksk; pm attım ama zannedersem "almak istemiyor" diye mesaj geldi.haberin olsun...
  • ışıkla boyama...1

• ışıkla boyama...2

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.