Şimdi Ara

Diablo IV resmi olarak duyuruldu, oynanış videosu geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süredir gündemde olan Diablo IV söylentileri nihayet gerçek oldu ve serinin 4. Oyunu Blizzard tarafından resmi olarak duyuruldu.

2012 yılında piyasaya sürülen 3. oyunun ardından duyurusu yapılan Diablo IV, oyunculara serinin eski oyunlarındaki karanlık atmosferi vadediyor.

Ayrıca Bkz.Garmin, acil durumlarda devreye giren otomatik iniş sistemini tanıttı

Diablo III’te yaşanan olayların yıllar sonrasını konu alacak oyun, milyonların hayatına mal olan Cennet ve Cehennem çekişmesinin arasından sıyrılıp çıkan efsanevi bir karakteri, Lilith'i kötü adam koltuğuna oturtacak.

Blizzard tarafından yayınlanan oynanış videosunda eski oyunlardan tanıdığımız üç sınıfa ait karakterin düşmanlarını ortadan kaldırış anlarına tanıklık ediyoruz. Bu karakterler Barbar (Barbarian), Büyücü (Sorceress) ve Druid’i kapsıyor. Oyunda Amazon veya Rogue ya da Necromancer’ı da görmeyi beklemek yanlış olmayacaktır.

Oyun dünyasının da iyiden iyiye büyüdüğünü söyleyebileceğimiz oyunda, atımıza binip etrafı keşfedebileceğiz. Blizzard’ın yaptığı duyuruda farklı oyuncularla karşı karşıya (PvP) gelebileceğimiz arenalar olacağı bilgisi de paylaşılmış.

Oynanış videosunda da fark edilebileceği üzere görsel anlamda da oldukça etkileyici duran oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Oyunun çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Son olarak Blizzard tarafından yayınlanan tanıtım filmi ve oynanış videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

• Bu oyun hakikaten olmuş. Daha çıkmadan böyle bir yorum normalde çok saçma olabilir ama şu videoda gördüğüm oynanış kısımları bunu anlamaya yeter de artar. Bu sefer kıvamı tam tutturmuşlar. Ciddi anlamda beğendim.

Diablo II'yi severek oynamış birisiyim ama Diablo III'ü hiç indirmedim bile, çünkü oyun çocuk parkı gibi görünüyordu.
  • Sonunda :D

• BSC ve DH ayrıldı mı?

• Ana konu başlatmıştım, her daim güncel tutacağım:
    https://forum.donanimhaber.com/diablo-iv--140618241

Önlerden yerinizi alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 2 Kasım 2019; 13:2:1 >
  • .V. . kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Hele Diablo 2 LoD ek paketiyle harika olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebeleri pistten alalım.
    Kral geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D3' ten sonra sulu birşey olur diye endişeleniyordum ama trailer efsane olmuş. Eski tadı yakalayacaktır umarım. Bu oyun 96' da PC almama sebep olan oyun. Yaş 36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 2 Kasım 2019; 1:24:31 >
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Umarım size aynı heyecanı yaşatır.
  • Skill çeşitliliği çok olsun. Bir sürü build deneyebilelim. Yeter bunlar.

• Start Again kullanıcısına yanıt
    Açıkçası Diablo 3' ten sonra çok bir beklentim kalmadı. Hele ki şu mobil oyun duyurusundan dolayı işin iyice sulandığı aşikar ama seri en azından Diablo 3 tanıtımı sırasındaki animevari diyebileceğimiz karakter tasarımlarından biraz daha özüne dönmüş gibi görünüyor. İnşallah güzel bir oyun olur ama dediğim gibi bir beklentim yok maalesef ve sadece eski günlere özlem olsun diye alacağım. Koleksiyonda yeni bir üye :)
  • Blizzard'ın yeni çöpü.

• Trailer efsane duruyor. 3'teki neon ve canlı renklerden eser kalmamış. Karanlık, kasvetli, biraz garip gelecek ama darkest dungeondaki renk paletinden çıkmış bir oyun bekliyorum yoksa path of exile'a devam edicem :)

• oyunun fiyatı ne olur acaba ya bi fiyat var mı ? inş gidip 250-300 olmaz .

• Oyun çok iyi görünüyor.

• Önce dedim ki betadır falan ses çıkarmayalım ama skill sistemini görünce anladım ki yine çöp

• diablo 1 in tadını bir türlü hiç birisi veremedi !

diablo 1 remaster versiyonu çıksa yeridir.

• efekler seviyeli ve abartı değil,
    birde şu ışık izleme olayı olursa süper olur yani !

• Ulan Lilith çok güçlüdür, ademin ilk ve gerçek karısı :) Adem ve tanrı onu sürekli hor görünce, aşşağılayınca cennetti terk edip şeytanlarla takılmaya başlamıştır, bu islam ve ibrahimi dinlerdeki gerçekten yazan şeyler ama tabiki hepsi palavra.

Bu arada diablo 3 gibi yeni bir telefon oyunu görecek gibiyiz, umarım efektleri adam gibi gerçekçi yaparlar. Ateş ateş gibi elektirik elektirik gibi görünür. Yoksa bu telefon oyununu yine yerin dibine sokarım, reklamlarla, videolarla oyunu bir haltmış gibi gösterip telefon oyununu kakalayamazlar yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 2 Kasım 2019; 9:0:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.