Şimdi Ara

The Witcher Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
79
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Netflix, The Witcher dizisinin yeni fragmanını paylaştı ve dizinin yayınlanacağını tarihi duyurdu.

20 Aralık'ta yayında olacak.

Andrzej Sapkowski'nin The Witcher romanlarını baz alan dizide Geralt of Rivia'yı Henry Cavill, Ciri'yi Freya Allan, Yennefer'ı Anya Chalotra ve Triss'i Anna Shaffer canlandıracak. Dizi sorumlusu, baş yapımcı ve yazar Lauren Schmidt Hissrich. Kendisi daha önce Netflix ile birlikte Marvel dizileri üzerinde çalışmıştı. Daredevil dizisi için üç bölüm ve The Defenders dizisi için beş bölüm yazdı. 

Fragmanı Türkçe altyazılı olarak aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• muhteşem duruyor be. henry abimiz sesini bile aynı oyundaki geralt gibi kalınlaştırmış. combat çok çok iyi. grafikler mü....wait a minute, this not a game this is a netflix:) neyse her ne kadar Triss Falcı teyze, Yen de köylü kızı gibi dursa da geri kalan herşeye ama herşeye ben bayıldım bir witcher hastası olarak

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Güzel olacak güzel. Benim umudum var.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Patlar diyenler kesin bizden önce izler. :D Netflix Resident Evil dizisini gösterse iyice çoşsak.
  • Geralt ve Witcher ruhu cidden bu sefer hissediliyor...

• Oyundaki müzikleri kullansalar güzel olurmuş.

• Çok çok çok iyi duruyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Patlar diyenler kesin bizden önce izler. :D Netflix Resident Evil dizisini gösterse iyice çoşsak.

E tamam bunda ne var? Adam patladığını kendi gözleri ile görmek istiyor işte? Bu diziye özel abonelik yok ki? Varsa aboneliği bunu diyenin dur bakam şuna diyebilir. Bu ayıp mı?
  • Ses var görüntü yok dedikleri bu olsa gerek..

• Özellikle sese çok şaşırdım... Helal len çift çene Henry. Adam uğraşmış.

• Kurt okulu kolyeside pazardan alınmış gibi hadi bakalım.İnsan özenir Geraltımsı henryi görücez eyvallahta kolyeyide onun kadar çok görücez o ne öyle bozuk para gibi playboy Geralta bumu gider anca demişler anlamadım.
  • enisi gören oldumu bayıldımı nedir sesi soluğu çıkmıyor çoktan heryerden leleleleley demesi gerekiyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.