Şimdi Ara

## BFG'den Su Soğutmalı GeForce 8800 Ultra ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## BFG'den Su Soğutmalı GeForce 8800 Ultra ##

Nvidia'nın ve an itibariyle pazarın en güçlü ekran kartı olan GeForce 8800 Ultra hızla yayılmaya devam ediyor. İlk etapta gün yüzüne çıkan ve genellikle Nvidia'nın standart tasarım ve özelliklerini kullanan birbirinin kopyası modellerden sonra firmalar yavaş yavaş özelleştirilmiş modellerini de duyurmaya başlıyor.

GeForce 8800GTX için su soğutma ünitesine sahip ilk modellerden birini vaktinde duyurmuş olan BFG şimdi ise 8800 Ultra için su soğutmalı yeni bir model hazırladı. Sparkle'ın TEC soğutmalı modelinden sonra dikkatimizi çeken ve farklı soğutma ünitesine sahip bir diğer model olan GeForce 8800 Ultra WC 768MB ile BFG son derece iddialı.

Danger Den tarafından geliştirilen ve tek slot kaplaması ile dikkat çeken blok ile gelen BFG'nin en yenisi, sahip olduğu iddialı soğutmaya rağmen saat hızları standart değerlerini koruyor. Anlaşılan BFG potansiyeli kartı satın alacak kullanıcılara bırakmayı tercih etmiş. Gelen bilgilere göre, BFG'nin su soğutmalı GeForce 8800 Ultra modeli BFG'nin keni online marketi ve diğer önemli satış noktalarında $829.99'luk fiyat etiketi ile satılacak.

BFG NVIDIA GeForce 8800 Ultra 768MB:

* Grafik İşlemci Hızı: 612MHz
    * Shader Hızı: 1500MHz
    * Bellek Hızı: 2160MHz

BFG NVIDIA GeForce 8800 Ultra 768MB Water Cooled Edition:

* Grafik İşlemci Hızı: 612MHz
    * Shader Hızı: 1500MHz
    * Bellek Hızı: 2160MHz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 5 Mayıs 2007; 19:13:17 >

• İLK CEVAP BENDEN OLSUN

Öncelikle haberlerin için tşk kardeş
    girmeyeli baya zaman oldu sen çoşmuşsun yine
    sabahtan beri oku oku bitiremedim

bıktım artık bu nvidia kartlarını görmekten yeşil ördek gibi
    artık atiden bekliyoruz sulu mulu haberler soğutmalar

bu yeni nvidialar yaptı karını artık yenisi cıksın bi ton seri oldu aslında bakılırsa nvidia göz boyuyor bence sevmedim 7600gt den gelen bi corbon mostwanted oyunlarının soğukluğu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 5 Mayıs 2007; 19:23:33 >

• 830$ ım olsa bunu almazdım heralde ama yinede çok hoş gözüküyor...
  • Kart su soğutma olduğu halde saat hızları düz 8800ultra ile aynı.
    Demek ki 8800ultra nın saat hızları maxiuma kadar getirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooijdonk1120 -- 5 Mayıs 2007; 19:36:08 >
  • Haber için tşkler..
  • +1907
    quote:

Orjinalden alıntı: hooijdonk1120

Kart su soğutma olduğu halde saat hızları düz 8800ultra ile aynı.
    Demek ki 8800ultra nın saat hızları maxiuma kadar getirilmiş.
  • Adamlar yalandan su soğutma koymuş olamazlar gibi geliyor bana..Belkide öyledir çıktıktan sonra görecegiz..
  • valla gözüm kaldı alette yaaaa...
  • iste yeni fiyat performans sampiyonumuz
    yuru be olum kim tutar seni
  • Bu parayı verip kartı alan insanlar var demek ki, insanlık çığrından çıkmış
  • Ya bu bizim ülkeye gelse KDV siyle firma çaktısıyla 1500YTL ediyor yahu.

Millet (mesela ben) bu paraya bilgisayar alır adamlar sadece ekran kartı veriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gelu

iste yeni fiyat performans sampiyonumuz

fiyat performans değil, sadece performans şampiyonumuz fiyatı işin içine katmamak lazım
  • Kart çok güzel görünüyor ama fayatı biraz fazla nVidia dan artık 8950 modelini bekleyebiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

quote:

Orjinalden alıntı: Gelu

iste yeni fiyat performans sampiyonumuz

fiyat performans değil, sadece performans şampiyonumuz fiyatı işin içine katmamak lazım

gaza gelmiş arkadaş biraz
  • Ulan biz küresel ısınma, kuraklık, enerji tasarrufu diye bağırıyoruz adamların yaptığı karta bak. (Deişik bir eleştiri olsun dedim.)

Ama doğru valla rüzgar enerjisi kullansınlar kardeşim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Ulan biz küresel ısınma, kuraklık, enerji tasarrufu diye bağırıyoruz adamların yaptığı karta bak. (Deişik bir eleştiri olsun dedim.)

Ama doğru valla rüzgar enerjisi kullansınlar kardeşim.

Bu eleştiriye benzer bir eleştiriyi ATİ için yapmıştım.Malum kart için nükleer santral kurmak lazım

• Doğru.

Bu karttan Türkiye de 10 kişi alsın, artan ihtiyacını karşılamak için yeni baraj kurmak gerekir. Ama 20 kişi alırsa nükleer santral şart.

Hadi bunu geçtik 2900XT için çıkan ilk haber neydi. 750W PSU, peh peh peh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 6 Mayıs 2007; 17:33:55 >
  • bu kartı türkiyeden kim alır acaba......millet kafayı yicek her hafta yeni ekran kartı yeni işlemciler çıkıyo durun artık beeeeeeee
  • Demek bu kart su soğutmalıymış. Bu kartı alıp ta cebi yananlara da lazım bir su soğutması
  • İsme bakar mısın? BFG GeForce 8800 Ultra WC ( Water Closet dermiş gibi olmuş. Ultra tuvalet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 6 Mayıs 2007; 14:10:46 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.