Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 1.05 Güncellemesi Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Activision ve Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare'ın versiyon 1.05 güncellemesini yayınladı.

Güncelleme tüm platformlardaki çökme sorunlarını gideriyor. Bunun yanı sıra tüm görevleri tamamladıktan sonra Special Ops başarımının açılmama sorununu düzeltiyor, Dead Silence aktifken 3. şahıs ayak seslerinin seviyesi azaltılıyor ve Hardpoint modunda Arklov Peak, Azhir Cave, Hackney Yard, Rammaza ve St. Petrograd haritalarında çeşitli ayarlamalar içeriyor.

Güncellemenin indirme boyutu PlayStation 4'te 2.4 GB, Xbox One'da 3.02 GB ve PC'de 8 GB. 

• Daha dün 120 gb indirdik gene 8 istiyor ne oyunmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Single kısa ama öz online bf4 ü de geçerek en iyi online savaş FPS si oldu benim için ds çok muhteşem çıkmaz ise komik bir şekilde yılın en iyi oyunu cod olacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünsene.. Bi oyun yapıyorsun he her platformda durduk yere ve sürekli oyundan atma bug'ı ile geliyor. Ama bu oyun listelerde bir numara.. Aga adın çıkacak bu dünyada cidden bak başka bir şeye gerek yok. CoD mu ooo çöp olsa atlarım Fifa mı pes mi oooho heyo. Adın çıksın yeter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk

Single kısa ama öz online bf4 ü de geçerek en iyi online savaş FPS si oldu benim için ds çok muhteşem çıkmaz ise komik bir şekilde yılın en iyi oyunu cod olacak :)

The Outer Worlds gibi bir oyun duruyorken, CoD: MW (her ne kadar çok sevmiş olsam da) yılın oyunu vs. olamaz. Olmamalı da zaten, arada büyük bir kalite farkı var. CoD, tamamen MP yönüyle dikkat çeken ve zaten bu yönüyle pazarlanan, sevilen bir oyun. Yılın oyunu ödülü ise böyle bir yapıma verilemez.
  • Overwatch'a verdiler daha önce, COD'a niye vermesinler ? Üstelik COD'da 6 saatlik ortalama üstü bir senaryo modu da var.

quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: rambocuk

Single kısa ama öz online bf4 ü de geçerek en iyi online savaş FPS si oldu benim için ds çok muhteşem çıkmaz ise komik bir şekilde yılın en iyi oyunu cod olacak :)</blockquote>

The Outer Worlds gibi bir oyun duruyorken, CoD: MW (her ne kadar çok sevmiş olsam da) yılın oyunu vs. olamaz. Olmamalı da zaten, arada büyük bir kalite farkı var. CoD, tamamen MP yönüyle dikkat çeken ve zaten bu yönüyle pazarlanan, sevilen bir oyun. Yılın oyunu ödülü ise böyle bir yapıma verilemez.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Yılın oyunu mu :DDD bu yıl Resident Evil 2 remake, DMC 5 ve Sekiro çıktığını herkes unutmuş.
  • Harika yapmışlar 3 gündür sabahlıyorum "Search&Destroy"

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunu oynuyoruz 30 dk sonra oyundan atıyor hata falanda vermiyor. Müthiş oyun akıcı falan :) :) :)
  • Oyunu 120 gb olarak indirdik sanırım 220 gb a çıkacak. Her gün yeni bir güncelleme geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 haftadır oynuyorum multi,1 kere dahi atmadı oyun xbox da ,online a giremene oyundan atılma ps4 psn tarafında yaşanıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.