Şimdi Ara

Death Stranding resmen PC için duyuruldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Death Stranding resmen PC için duyuruldu!

Uzun zamandır internette dolaşan söylentiler resmen doğrulandı. Son yılların en heyecanla beklenen oyunlarından olan Death Stranding, çok yakında PC platformuna geliyor. Ünlü oyun yapımcısı Hideo Kojima, Death Stranding'in PC versiyonunun 2020 yaz aylarının başında çıkış yapacağını duyurdu. 

Kojima Productions tarafından yapılan açıklamalarda Death Stranding PC portunun 505 Games tarafından dağıtılacağı belirtilmiş. 505 Games bu yılın sevilen oyunları Control ve Bloodstained: Ritual of the Night gibi yapımların da PC dağıtımını gerçekleştiren ekipti. Hideo Kojima, Death Stranding'in PC versiyonuyla ilgili önümüzdeki aylarda daha detaylı bilgilerin verileceğini söylüyor.

Death Stranding, PlayStation 4 için 8 Kasım 2019'da çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun şu ana kadar yayınlanan fragmanları oldukça ilginçti, epey enteresan bir bilim kurgu hikayesinin bizleri beklediğini rahatlıkla söylebiliriz. Ancak tabi ki Death Stranding'in efsanevi yapımcı Hideo Kojima tarafından hazırlanıyor olması zaten başlı başlına oyunseverleri heyecanlandırmaya yetiyor.

Death Stranding'de Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Guillerme Del Toro gibi ünlü isimler rol alıyor. Oyunun Türkiye PS Store fiyatı şu anda 429 TL. Death Stranding ayrıca Hideo Kojima'nın Konami'den ayrılışının ardından geliştirdiği ilk oyun olarak da dikkat çekiyor. 

Kaynak:

• Bir kesim arkadaşları çıldırtacak bir haber. Her iki anlamda da. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Death Stranding resmen PC için duyuruldu!
  • Oynarız da 60 euro bozar bizi indirim bekleyip oynarız :D

• efsane olacak...

• Bazı exculusive fanları ağlar şimdi, özellikle sony konsol sahipleri oyunları hiç bir başka platformda çalışsın istemeyen benciller. Artık o devir bitti her cihazda her yerde herşeyi oynayabilmek istiyor insanlar.

• Konsolcuların gözü yaşlı...

• bence çok fazla sevilmeyecek bir oyun olacak eminim alıcısı sınırlı olacaktır çok saçma gözüküyor bu nedir ya
    Death Stranding resmen PC için duyuruldu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 29 Ekim 2019; 12:38:29 >
  • Hala konsol kullanan var mı bu devirde derken anlamadınız beni, bu nedenlerden birisi....

• Eğer PS4'te Türkçe çıkacaksa PC'dede Türkçe çıkacaktır diye umuyorum.

• Baya hype yaptılar, boş çıkmasa bari ??

• PS'cilerin bir bu Yurtiçi Kargo simülatörü artistiği vardı onu da ellerinden aldınız yazıklar olsun size XD

• Gaming pc ve ps4 pro sahibi olarak şu yazılanları hayretle okuyorum. Allah yardımcınız olsun.

• Olaya tarafsız bakıyorum ama şu video güldürdü :)

• Sistem gereksinimleri açıklansın eğer iyi sistemle gelirse ön sipariş veririm. Tabii Ps de ki yorumları okuduktan sonra.

• PC fanboyları çölde su görmüş gibi sevinmişler. Playstation'a 2020 yılında daha çok exclusive oyun geliyor. Extra olarak PS5 ile duyurulmamış oyunlar da geliyor, Death

Stranding için üzülen kimse yok

• Kojima oyunlarının meraklıları dışında oyuna ilgi olacağını sanmıyorum oyun istenilen etkiyi yapmaz ise kojima bundan sonra hayata küserse kimse şaşırmasın.

• Ben hem konsol(ps4) hemde pc sahibi olarak bu durum benim umrumda değil.

Ha ps4'ü olmayıp bu oyunu oynamak isteyenler için mutlu oldum fakat ne bir god of war ne bir uncharted ne de bir last of us benim anlamadığım şu sony finansal desteği veriyor ve kojima bunu pc'ye çıkartacağız diyor bence oyunda sorunlar var bu yüzden sony pc çıkışı için onay vermiş olabilir.

Eğer kojima sormadan bu işe kalkışsa idi xboxada çıkartırları ama çıkartacaklarına dahil bir haber görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melliodas -- 29 Ekim 2019; 16:15:46 >
  • .PanxeR. kullanıcısına yanıt
    PC çıkış iznini veren Sony, sen neden bahsediyorsun. Sony istemese PC'yi bırak hiçbir yere çıkamazdı. Oyunun giderlerini karşılayan Sony zaten, bayram edin Sony sayesinde güzel bir oyun oynayacaksınız.

Ayrıca oyun Epic özel olacak çok büyük ihtimalle, Steam fanboyları huzursuz.

• Melliodas M kullanıcısına yanıt
    Finansal destegin karsiligi Ilk önce PS4 e cikmasi zaten. God of war, last of us, uncharted bunlar sony nin sahip oldugu sirketlerin oyunlari. Kojimanin sirketi Sony e ait degil. Yani kojima bu oyunu multiplatform da yapabilirdi ama sonyden para aldigi icin önce sony e cikartiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.