Şimdi Ara

Apple Watch Series 5 kutusundan çıkıyor ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu videomuzda Apple Watch Series 5'i ve aksesuarlarını kutusundan çıkarıp teknik özelliklerine, sahip olduğu yeteneklere ve kullanım detaylarına yakından bakıyoruz. 

• İzninizle bir düzeltme yapmak istiyorum. "Geri iade ettim" yerine "iade ettim" derseniz daha doğru bir kullanım olur. İade etmek zaten geri vermek anlamındadır. Bu şekilde aynı anlamda kullanılan kelime tekrarından kaçınmış oluruz. Sadece sizin iletinizde değil, çok sık yapılan ve günlük kullanıma da yerleşmiş bir anlatım hatası olduğu için belirtmek istedim. Umarım yanlış anlamazsınız.
  • Ekg gelsede kurtulsak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aldım 7 gün sonra geri iade ettim. 3300 lirayı kesinlikle hak etmiyor.

• Kulaklıkta ekg ney la

• kayışları da açınca her yer kutu oldu.

• İzninizle bir düzeltme yapmak istiyorum. "Geri iade ettim" yerine "iade ettim" derseniz daha doğru bir kullanım olur. İade etmek zaten geri vermek anlamındadır. Bu şekilde aynı anlamda kullanılan kelime tekrarından kaçınmış oluruz. Sadece sizin iletinizde değil, çok sık yapılan ve günlük kullanıma da yerleşmiş bir anlatım hatası olduğu için belirtmek istedim. Umarım yanlış anlamazsınız.
  • alaz1903 kullanıcısına yanıt
    cok dogru. Ilaveten; iade etmek sadece geriye dogru yapilan bir eylemdir. dolayisiyla "geri iade" yanlistir. (ileri iade olamayacagina gore)
  • Apple Watch'u bisikletinde hız ve kadans sensörü ile birlikte kullanan var mı? Strava, polar pro trainer...vb sürüş ve kişisel koç uygulamaları apple watch'da nasıl oluyor? Deneyim aktarabilecek olan varsa çok makbule geçer.

• 5 yıldır aynı tasarım pes yani sanki seri 1 de sadece yazılımla 1 kaç özellik atılmış

• watch serüvenine 5 ile başladım, şuan memnunum gerçekten. rahatlık ve kolaylık sağlıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.