Şimdi Ara

1 NCİ PİYADE ER EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
163
Cevap
2
Favori
189.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACEMİ BİRLİK KAÇ GÜN? 15 AY ASKERLİK İÇİN ER OLARAK

40 GÜN DEĞİL Mİ ? TESLİM OLDUKTAN SONRA DÜĞÜNE YETİŞMEM LAZIM

ZAMAN GELDİ ŞÖFÖRLÜK ÇIKMIŞ
    BEN ARABA KULLANMIYORUM Kİ
    NASIL BİR YERDİR BURASI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobody8 -- 8 Mayıs 2007; 19:27:50 >

• Kırkağaçmı,merkezmi?
  • merkez galiba adamın ne dediğini tam anlamdım sadece 1. ve manisa o kadar

işin gairp tarafı beni şöför yapmaları 5 yıl önce ehliyeti aldım şuan araba kullanamıyorum

ben ne yapacağım orada?
  • Mevzuata takılmışsındır,birliğine teslim olunca gereken açıklamayı yapar şoförlükten malunen emekliye ayrılırsın

Kırkağaç'ta arkadaşım acemiliğini yapmıştı,idare eder bir yer oldugundan bahsediyordu.Merkez ise pek bilgim yok
  • peki ben ne olcağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: nobody8

peki ben ne olcağım

bende şöfor olarak gittim ama hiçbir araba sürmüşlüğüm yok idi yazıcı ettiler. :D

Oray git bu sorunun cevabı ancak orada belli olur uydurular bir yere

askerlikten korkmayın babanın devrindeymiş öyle hayttt huyttt askerliği şimdi eser yok

bize gitmeden neler anlattılar??? Alakası bile yok anlatılanlarla her yer aynı değil git anca orda öğrenirsin.
  • Oranın Tugay komutanı Tuğgeneral Naim Barbüroğlu benim eski komtanımdır..
    20'lik delikanlılara taş çıkarır her konuda..
    Babacandır..

'' Kapı'dan Hudut Kartal'ının selamı var ''dersin..

Gözleri yaşarmazsa namerdim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: karal85

quote:

peki ben ne olcağım

bende şöfor olarak gittim ama hiçbir araba sürmüşlüğüm yok idi yazıcı ettiler. :D

askerlikten korkmayın babanın devrindeymiş öyle hayttt huyttt askerliği şimdi eser yok

bize gitmeden neler anlattılar??? Alakası bile yok anlatılanlarla her yer aynı değil git anca orda öğrenirsin.

ya korktuğum falan yok ama ne olcağımı bilmemek sıkıntı veriyor

muratti35

orada kaç gün kalacağız 40 gün mü? 40 sonrası için 7-10 gün izin alabiliyormuyz

• Ben anlamam valla kardeş..
    Ben hem Naim paşa daha albay iken onun askeriydim.. taa Van'da...
    Bir de ben kısa dönemdim.. Siiznki farklı oluyor bildiğim..

quote:

quote:

quote:

peki ben ne olcağım

ya korktuğum falan yok ama ne olcağımı bilmemek sıkıntı veriyor

muratti35

orada kaç gün kalacağız 40 gün mü? 40 sonrası için 7-10 gün izin alabiliyormuyz

• acemi birliğinde 10 gün değil 7 gün izin al sonrada izin kullanmasaydım dersin hatta sıkıntı olmazsa direk birlik et iki ay sonra izne git askerliğin başında hemen izin kullanmış gibi olma iki ay askerlik et izne öyle git. daha rahat olursun.
  • quote:

acemi birliğinde 10 gün değil 7 gün izin al sonrada izin kullanmasaydım dersin hatta sıkıntı olmazsa direk birlik et iki ay sonra izne git askerliğin başında hemen izin kullanmış gibi olma iki ay askerlik et izne öyle git. daha rahat olursun.

teslim olduktan 40 gün sonra memlekette düğün var bensiz olmaz en az 10 gün izin yapmam lazım olur değil mi?
  • ?
  • quote:

?

ordaki komutanına baglı size on günde izin verebilir 7 gün de bizde çoğu kişi 10 gün almıştı.
  • Arkadaşlar ben manisa 1.piyade er eğitim tugayı komutanlığna düştüm benimde sınıfım şöför şimdiden görüşebiliriz görüşürsek iyi olmazmı sizcede
  • Önce şu başlığı düzeltsen. --KOMUTANLIĞI -- olacak.

Birlik MANİSA da nam-ı değer BATI KIŞLA.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluedream__tt

Arkadaşlar ben manisa 1.piyade er eğitim tugayı komutanlığna düştüm benimde sınıfım şöför şimdiden görüşebiliriz görüşürsek iyi olmazmı sizcede

PM ATTIM

KARAL ACEMİ BİRLİK 40 GÜN DEĞİL İ?
  • 1 NCİ PİYADE ER EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA bende manisaya gidiyorum arkadaşlar şöför olarak...gidenler varsa aramızda tanışmak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlees -- 8 Mayıs 2007; 19:05:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlees

1 NCİ PİYADE ER EĞT. TUG. KOMUTANLIĞI /MANİSA bende manisaya gidiyorum arkadaşlar şöför olarak...gidenler varsa aramızda tanışmak isterim

PM ATTIM

YA ACEMİ BİRLİK KAÇ AY

BİZ NE KADAR ORDA OLACAĞIZ İLK İZİN NE ZAMAN ALIRIZ BİLEN VAR MI?
  • ?
  • Manisa-Alaşehir olması lazım gideceğin yer abim orda yaptı şöför olarak gitti.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.