Şimdi Ara

Tesla otomobillere güç ve menzil arttıran güncelleme geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tesla otomobillere güç ve menzil arttıran güncelleme geliyor

Tesla, elektrikli otomobillerinin performansını ve menzilini artıracak bir güncellemesi yayınlamayı planladığını duyurdu. Söz konusu güncelleme motor kontrol yazılımını optimize ettiği için yüzde 5'lik bir güç artışını da beraberinde getirecek.

Ayrıca Bkz.2019 Tokyo Otomobil Fuarı'na damga vuran modeller [Galeri]

Önümüzdeki birkaç hafta içinde kademeli olarak tüm Tesla otomobillere ulaşması beklenen yazılım güncellemesi araçların daha çabuk hızlanmasını sağlayacak. Aynı zamanda tek şarjla yapılabilecek kilometreyi de artıracak.

Tesla otomobillere güç ve menzil arttıran güncelleme geliyor

Navigasyon da yeni özellikler kazanıyor

Yeni güncelleme ile birlikte navigasyon sistemine de bazı ek özellikler geliyor. Artık sürücü arabaya bindiğinde otomatik rota seçimi sunacak. Örneğin araç evdeyse muhtemel varış noktası olarak iş yerini önerecek. Ya da takvimde planlanan etkinliklere göre bir rota çizecek.

Kaynak:

• Tesla artık kernel kodunu paylaşmalı :)

• Birisi uzaktan güncellemeyle menzil artırır birileri de 4 teker araba yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla bence saçmaladı, tabi ki bunlar Güzel şeyler ama göz boyamaktan ileri gitmiyor. Otonom dediler daha arabayı kendi ayağına bile çağıramadı. Batarya patlamaları falan henüz bana güven veren bir marka olamadı benim için.

• Allah aşkına! sen bi tane yaptığın projeyi bizimle paylaşırmısın? flip flop devresini baskı karta çizebildinmi? ya da 2 tane seri lambayi yakarken ne kadar enerji tükettiğini hesaplayabildinmi? nasıl bi ego bu? herşeyi geçitim senin ülken ne yaptı sen bu yorumu yapmayi kendine hak gördün?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.