Şimdi Ara

AirPods Pro önümüzdeki hafta satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçtiğimiz günlerde Apple'ın yeni bir kablosuz kulaklık çıkarmaya hazırlandığını öğrenmiştik. Cupertinolu teknoloji devinin AirPods Pro olarak piyasaya sürülecek kulaklığın seri üretimine başladığı bildiriliyor.

Ayrıca Bkz.Leica'nın yeni aynasız fotoğraf makinesi 6 Kasım'da tanıtılacak

Yeni kulaklığın önceki modellerden en büyük farkı gürültü önleme teknolojisi ile donatılması olacak. Ünlü tasarımcı Ben Geskin, AirPods Pro'nun önümüzdeki hafta satışa sunulacağını söyledi. Ayrıca kulaklığın fiyat etiketi de pek ucuz olmayacak.

260 dolara satılabilir

Gelen bilgiler AirPods Pro'nun 260 dolar civarı bir fiyat etiketine sahip olacağını gösteriyor. Kablosuz kulaklık gürültü önleme teknolojisinin yanında yeni tasarım, kalp atış hızı sensörü ve hatta su geçirmezlik özelliği ile gelebilir. Ancak şu ana kadar bunların hiçbiri doğrulanmadı.

• Gelsin artık.

• kulakta kalp hızı sensörü ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon görüşmeleri konusunda hiçbir kulaklık airpodsun yanından geçemez pro versiyonda daha da geliştirseler iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronicfarm -- 26 Ekim 2019; 18:19:16 >
  • Benim anlamadığım bu yalıtım sıfır olan tasarımla aktif gürültü engelleyici koymanın mantığı ne?

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Aktif gürültü önleyici her zaman artısı var dışarıdan giren gürültü sesi illaki bozuyor.

Birde açılıp kapatılabilen birşey olması her zaman avantajlı mesela yolda yürürken ben kapatırım zira etraftaki sesleri duymam gerek öyle kazaya kurban giden çok oldu.

Ama havuz başında veya uçakta hayat kurtarıyor.

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    Jabra bir modelde kullanmıştı. En iyi ölçülen yerlerden biridir kulak.

• Sert plastik ne gürültü önler ne de güzel kalite sağlar. Kulak tıkanmıyor ki bu sert plastik ile görsel de anlaşıldığı üzere sert plastik var yine.

• Aynen bende nefret edıyorum bu tip kulaklıklardan.
  • Tasarimcinin kaynagina baktiniz mi peki

• Ucunda kulağı tıkayan tıpası var zaten. Bu görsel sadece sert plastik kısmını gösteriyor.

• kulaklık dediğin sesi kaliteli vermeli bu kulaklıkla müzik dinlemekten keyif alamazsınız sırf konusma yapıcam derseniz ona bir şey diyemem

• Günlerdir sennheiser mtw ve sony wf1000xm3 arasında seçim yapmaya çalışıyordum. Çok birşey beklemesem de sanırım yeni airpodsun da çıkmasını beklemeyip bir görmem gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.