Şimdi Ara

Noluyor bu kotaya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ayın 5 i kotam 1.5 gb ortada download falan da yok sadece akşamalrı nete takılıyom pc yide sade ben kulanıyom bu nasıl iştir anlaamdım telokom1 4 gb ta çıakrdı onu geri mi alıyor 5 günde 1.5 gb olurmu ya ozamn beş gün sonra kota doalr bu nasıl iş anlamadım

• webcam ile konuşma yaptıysan-video izlediysen-artması normal.

ama bunların hiçbirini yapmadım diyorsan.başka birisi hattını kullanıyor diyeceğim.çünkü başka nedeni yok.benim kotada 300mb falan dahaarada sırada video izlerim o kadar.netde dolaştıgın fazla etkilemiyor.

virüs taraması yap bakalım.
  • ağ da başka bilgisayar var mı ?

varsa onlar download ediyor olabilir

veya bilgisayarı senden başka kullanan varmı?
  • TT kotayı kesinlikle şişiriyor.
  • Forumda iyi yiyo haberin olsun..
    Sağdaki soldaki reklamlar, avatarlar falan herseferinde tekrar yüklüyosun, defalarca..
    5 günde forumla 1,5gb olmaz tabii ama yinede etkisi var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

TT kotayı kesinlikle şişiriyor.

hayır şişirmiyor.benimkini niye şişirmiyor ozmn.küstüm tt ye walla.kalbimi kırdı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet1990

quote:

hayır şişirmiyor.benimkini niye şişirmiyor ozmn.küstüm tt ye walla.kalbimi kırdı.

+1

youtube.com izlemezsem,görünlütü konuşma yapmazsam 1.5gb oluyor kota
  • TT'nin kota şişirdiğini düşünmüyorum..
    Düşünen ve ispat edebilecek durumda olanlar varsa mahkameye gidebilir..Dava açmak için yeterli sebep.
  • bence şişiriyor ben önce kotalı kullanıyordum o kadar titiz kullanmama rağmen 3 gb ı hep aşıyordum

şimdi sınırsız a geçtim youtube a girmeme rağmen ve rahat rahat müzik indirmeme rağmen geçmiyor abi 3 gb ı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^prince^^

bence şişiriyor ben önce kotalı kullanıyordum o kadar titiz kullanmama rağmen 3 gb ı hep aşıyordum

şimdi sınırsız a geçtim youtube a girmeme rağmen ve rahat rahat müzik indirmeme rağmen geçmiyor abi 3 gb ı

• aynenn abi bende şüpheliyim . şişiriyor gibi geliyor. eskiden daha cok şey indiriyordum aşmıyordu bile . bu aralar sitelerde gezsem bile 5 gb oluyor nasıl iştir anlamadım. virüsde yok deepfreeze li makine.
  • şişirmiyor yafs ne şişirmesi alın bi ayrıntılı fatura ve bakın
  • kesinlikle kotalarda oynamalar oluyor
  • quote:

yiğidi öldür hakkını yeme... Telekomda pek yiğit sayılmaz ama yinede günahlarını almayalım.. Fakay kotayı şişirdiklerini sanmıyorum
  • DuMeter'a göre nisan ayında 4.75 GB kullandım.Yalnız bunun 600 Mb lık kısmını wireleesle arkadaşın bağlantısından indirdim.Yani kendi bağlantımla 4.15 Gb civarı bir DL olması gerekiyor.Fakat telekomun kota sayfasında ise 4.86 çıkıyor sonuç bu kadar fark olmaz bence bu şişirme değil de ne.Artı sistemim temiz Virüs,Spy yok.
  • Benim bu ay kota 1.9GB kısacası ölüm çanlarının sesini duyabiliyorum.
  • 2 mp3 indirioz 15-2 gb oluo yaa tt ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: mujim_007

2 mp3 indirioz 15-2 gb oluo yaa tt ye

HATTINIZI BAŞKASI KULLANIYOR OLABİLİR
  • bu ay normal şimdilik.ama geçen ay bariz bir şekilde kotam şişti.üstelik fazla birşey de dowload etmediğim halde.virüs olabilir diye tarattım çıkmadı.kotasının şişdiğini düşünen arkadaşlar.bence virüs ve trojen taraması kesinlikle yapsın.ayrıca otamatik güncelleştirmeleride kontrol edin

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 6 Mayıs 2007; 12:37:17 >
  • eski adsl 3 gb kotalıydı ve 75 ytl fatura geldi heralde 7.5 gb idi. Aldım elime ayrıntılı faturayı bir defada 1 gb indirmişim güya. Enayimiyim ben 1 gb indireyim ya öyle bişey yok ben bir defada en fazla 1 mp3 indirmişimdir o zamanlar
    Yani telekomun kotayı şişirebilme olasılığı bana göre %90
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.