Şimdi Ara

Cüzdanlarınızı saklayın: Yeni Steam indirim tarihleri belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Steam'in 2019 yılının geri kalanı için planladığı yeni indirim dönemleri belli oldu. Her zaman olduğu gibi yine SteamDB tarafından sızdırılan tarihleri aşağıda bulabilirsiniz. Bu yılın sonuna kadar üç farklı kampanya dönemi bizleri bekliyor.

Cadılar Bayramı İndirimleri bu ayın sonunda başlayacak ve 28 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında toplam beş gün sürecek. Hemen sonrasında Kasım ayında ise Sonbahar İndirimleri yapılacak. Sonbahar İndirimleri'nin tarihleri de 26 Kasım-3 Aralık olarak belirtilmiş. Son olarak Aralık'ta da klasikleşen Kış İndirimleri bizleri bekliyor. Tam iki hafta sürecek olan Kış İndirimleri'nin tarihleri de 19 Aralık-2 Ocak olarak belirlenmiş.

Yeni indirim dönemlerinde yine milyonlarca oyunda %90'a varan büyük indirimlerin yapılması ve popüler birçok yapımın uygun fiyatlarla satılması bekleniyor.

• Artık önceki oyunlardan alacağımı zaten aldım sıkıntı yeni oyunlar onların da indirimsiz fiyatı 200-300 TL. %25 indirim yapıyorlar hadi %25'i geçtim %50 bile yapsalar pahalı geliyor oyunlar artık. Bu yüzden indirimler beni hiç heyecanlandırmıyor. Epicin vereceği yeni oyunlar ya da epicin yeni indirimleri daha heyecan verici. Bunu özellikle Türk oyuncular için söylüyorum maalesef oyun almakta oynamakta(malum pclerin fiyatı da uçtu.) oynamaya zaman bulmakta lüks.
  • Cüzdanımı sakladım da napsın işte çıkmak istiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cüzdanı saklamaya lüzum yok içinde bir şey olmayınca

• Her sene aynı zaten tarihler taş çatlasa 1 hafta oynar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden sürpriz indirim falan oluyordu şimdi neyin ne düşeceği belli ayrıca hep aynı oyunları aynı oranda indirime sokuyorlar kabak tadı veriyor.

• Artık önceki oyunlardan alacağımı zaten aldım sıkıntı yeni oyunlar onların da indirimsiz fiyatı 200-300 TL. %25 indirim yapıyorlar hadi %25'i geçtim %50 bile yapsalar pahalı geliyor oyunlar artık. Bu yüzden indirimler beni hiç heyecanlandırmıyor. Epicin vereceği yeni oyunlar ya da epicin yeni indirimleri daha heyecan verici. Bunu özellikle Türk oyuncular için söylüyorum maalesef oyun almakta oynamakta(malum pclerin fiyatı da uçtu.) oynamaya zaman bulmakta lüks.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence steam kadar fiyat konusunda türklere değer veren başka şirket yok bunu kabullenelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aldık alacağımızı. Gereksiz gereksiz oyunlar dolu. Çoğunu oynamadım bile.

• Almaya değer oyun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black friday hariç tırt oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolsunlar tamamen korsana yöneldim. Origin,uplay,steam hesaplarımda o kadar oyun var ve artık alamıyorum pahalılık yüzünden. Rusya gibi bölgesel fiyatlandırma lazım bize de.

• O kadar zam,vergiden sonra cüzdan mı kaldı millette.

Yakında eskiye döneriz artık sadece tv seyrederiz eğlence olarak bu gidişle.
  • PC GAMİNG sektörü türkiye de gerçekten araba almak gibi oldu iyice. Çok aşırı pahalı ekipmanlar pc bileşenleri artı oyunlar da aşırı pahalı.

• the divison 2 , modern warfare 2019 , far cry 5 bunları alsam bana yeter en az 1 yıl zaten toplam da origin steam ve battle.net olarak ortalama 100 tane oyunum var satın aldığım .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.