Şimdi Ara

Razer Viper Ultimate en hızlı kablosuz fare olduğu iddiasında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyun dünyasında farenin bilgisayar ile hızlı iletişimi büyük önem taşıyor. Bir de kablosuz özellik devreye girdiğinde üreticilerin ekstra teknolojiler geliştirmesi gerekiyor. Razer Viper Ultimate bu konuda en hızlısı olduğu iddiasında.

Razer Viper Ultimate özellikleri ve fiyatı

Razer Viper Ultimate kablosuz fare HyperSpeed teknolojisini kullanıyor. 2.4GHz kablosuz bağlantı kuran HyperSpeed teknolojisi gecikmeleri en aza indiriyor. Sensörün hassasiyeti 20000DPI olarak belirlenirken saniyede 650 inçe kadar hızlanma yeteneği mevcut.

Ayrıca Bkz.Razer’ın ilk oyuncu monitörü satışa çıkıyor

Fare için tercih edilen optik anahtarlar 70 milyon tıklamaya kadar dayanıklı. Oyuncular farenin hassasiyetini ayarlayabiliyor. 8 programlanabilir tuş oyunlarda kolaylık sağlıyor. Ayrıca Razer Chroma aydınlatma ile diğer donanım bileşenlerine uyum sağlayabiliyor.

Razer Viper Ultimate tek şarjda 70 saate kadar oyun tecrübesi sunabiliyor. Satışlara başlayan farenin fiyatı 130$ olarak belirlenmiş.

• Şu anki hızlı kablosuz farelerde hızı hissedebildik de hızlının hızlısını çıkarmışlar. Ne diyelim yabancıların diyimiyle 'rate race' devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onlar en hızlısını arıyor biz en ucuz kaliteli olanını

• ben yıllardır 800 küsür dpi ile oynuyorum. 20.000 dpi ile nişan alabilen adama nobel fps ödülü vermek lazım

• IceRulez kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ben şuan logitech g300s kullanıyorum 2500 dpide.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    800dpi ile tankı 1sn 180 derece çevir biz seni kainat imamı yapalım :D

• türkiye'ye gelmesine daha var sanırım yakın zamanda bi fare almam lazım ama daha kimse satmıyor.
  • Yukko 810 TL'ye satıyordu fakat stok bitmiş. Alacaklara bir uyarı yapayım, sağ ve sol klikler fiziksel olarak gövdeden ayrı olduğundan dolayı kliklerde titreme/sallanma problemi olabiliyor. Ben 2 farklı kablolu Viper denedim, ikisinde de aynı problem vardı.
    https://www.youtube.com/watch?v=72ci-Acbduw
  • Çoluk çoçuk kandurıyorlar 20 liralık a4tech aynı işi görüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.