Şimdi Ara

Kolay şarj imkânı sunan Honor Band 5i tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Giyilebilir cihaz pazarında önemli bir paya sahip olan Huawei farklı ürünlerle payını genişletmeye çalışıyor. Henüz duyurulan Honor Band 5i fitness bilekliği şarj etme konusunda daha önce gelen eleştirileri gidermeyi amaçlıyor.

Honor Band 5i özellikleri ve fiyatı

Honor Band 5i modelinde 0.96 inçlik TFT dokunmatik ekran yer alıyor ve 80x160 piksel çözünürlük sunuyor. Ekranın hemen altında bir kapasitif tuş yer alıyor ve geçişleri sağlıyor. Aslında Mi Band 4 ile benzer bir kontrol düzeni diyebiliriz. Ekrana 30 karakter sığabiliyor.

Ayrıca Bkz.Kingston yeni 2.5 inçlik SSD modelini duyurdu

Kandaki oksijen değerin ölçen ve nabız takibini daha hassas yapabilen Honor Band 5i modeli müzik oynatıcıyı kontrol edebiliyor ve 50 metreye kadar da su altında dayanıklı. Batarya 7-9 gün arasında kullanım süresi sunuyor.

Honor Band 5i modelinin önceki nesillerden farkı ise kullanıcılardan gelen eleştirileri dinleyerek gövdenin alt kısmına özel bir USB portu entegre etmesi. Bu sayede kayışı çıkararak USB portunu bilgisayara takıp şarj edebiliyorsunuz. Honor Band 5i modeli 21$ fiyat etiketine sahip.

• 350-400 liraya giriş yapar artık...

• Honor Band 5 yeni aldım. Adım sayarı çok doğru değil gibi

• quote:

Batarya 7-9 gün arasında kullanım süresi sunuyor.

Bizimle diyılsın
    Mi band 3 ile 20 gun civari batarya suresi aliyorum. Hadi diyelim ekran siyah beyaz.
    Peki mi band 4 bile ciddi batarya sureleri alirken 9 gün cok kötü bence.Alinmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mi band 2 kullanıyorum yaklaşık 2-3 yıl olmuştur. Çok memnunum sadece kordonları bi 6 ayda bir değiştiriyorum. Bu saatide kordonunda sıkıntı olacağını ve özellikle sarj ünitesinin de kordon üzerinde olduğundan çok sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum.

• 7-9 gün mü? 40tllik ürünler gibi...

• faniseyler kullanıcısına yanıt
    bende de bu kordon tasarımlı iwown i6hr var , 2 yıl oldu daha hiç bi sıkıntı olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    Maşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.