Şimdi Ara

WhatsApp'ın bir sonraki güncellemesiyle birlikte gelecek yeni özellikler belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• WhatsApp'ın en son beta güncellemesi, hem Android hem de iOS platformları için bazı ilginç özellikleri ortaya çıkarmıştı. Bunlar her iki işletim sistemi için de geleceği belirtilen karanlık mod ve kendini imha eden mesaj özelliklerini içeriyordu. Şimdi ise uygulamanın bir sonraki güncellemesiyle gelecek özelliklerin tümü belli oldu.

Ayrıca Bkz.Apple, iPhone'u dokunmadan kontrol edecek bir akıllı yüzük üzerinde çalışıyor

Karanlık Mod

Kullanıcılar uzun bir süredir WhatsApp için bir karanlık mod desteği istiyorlardı. Bu özellik bazı beta sürümlerinde görülse de henüz geliştirme aşamasında olduğu için kararlı sürümde yer almamıştı. İyi haber şu ki artık WhatsApp yeni sürümde karanlık moda ve karanlık bildirim mesajlarına kavuşuyor.

Kendini imha eden mesajlar

WhatsApp yeni güncellemesi ile birlikte artık kullanıcılara, kendini imha eden mesajlar gönderebilme şansı verecek. Bundan böyle 5 saniye, 1 saat, 7 gün veya 30 gün sonra kendini silmeye ayarlanmış mesajları listenizdeki kişilere gönderebileceksiniz.

Başlangıç ekranı

Splash Screen olarak adlandırılan bu özellik ile uygulama ilk kez başlatıldığında, ekranda bir WhatsApp logosu belirecek. Logonun bir de karanlık versiyonu olacak ve hem Android hem de iOS platformlarında mevcut olacak.

Sessize alınanların durumunu gizleme

WhatsApp'a gelecek yeni özelliklerden birisi de, sessize aldığınız kişileirn durum güncellemelerinin de gizlenmesi olacak. Bu özelliği aktif duruma getirdiğinizde, durum güncellemeleri gölümünde gizli ibaresi yer alacak ve göster seçeneğine tıkladığınızda ise bu kişilerin sessize alınan durumlarını görebileceksiniz.

• Whatsapp hala daha kullanıcının izni olmadan bir gruba eklenme özelliğini getiremedi. Çok büyük bir saçmalık. Saçma salak hangi grup var ise ekleyebiliyor sizi. Hatta numaranızı bir yerden bulan birisi önce sizi kaydedip sonra olmadık bir numaraya ekleyebiliyor...

• Adettendir yazalım bu özelliklerin hepsi telegram da uzun süredir var üstelik zükürberg konuşmalarınızı reklam firmalarına satamıyor;)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beta kullanıcıları için başlangıç ekranı geldi karanlık modu bekliyoruz gece çok iyi olacak gözler yorulmayınca 😊

• karanlık mod gelsin yeter valla nimet resmen pc telefon heryeri karanlık mod yaptım gözlerim eskisi kadar ağrımıyor.

• Şu kendini imha eden mesaj özelliği çok iyiymiş..
    İnşaallah caminin önünden geçmeyip her hafta ibadet gibi resimli cuma mesajı atanlar bu özelliği kullanmayı akıl ederler..
    Wallahi telefonda hafıza kalmadı yaww

• dark mode super oldu

• Gelse de şarj bitmese

• Karanlık mod gerçekten bulunmaz nimet uygulamalarda. Gözleri rahatlıyor insanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım haberede geldin karanlık mod

• Güzelmiş... fakat uzun zamandır whatsapp gruplarında anket yapma özelliği bekliyorum. Gelse fena olmazdı.

• Gruplara eklenme onayı olmalı

• Durum gizleme olayını bekliyordum zaten iyi olmuş.
    Ama hala bir telegram değilsin wp

• Telegram>Whatsapp. Whatsapp her zaman telegramdan aşırdığı özelliklerle geriden geliyor.

• Şeref60 kullanıcısına yanıt
    Otomatik indirme seçeneğini iptal edersen, istemediğin veriler telefonunda yer tutmaz.

• WhatsApp in yok geri verin bana

• Millet birbirine küfür gönderip otomatik sildiriyor diye 5 saniye olanını yakında kaldırırlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: xenix

Adettendir yazalım bu özelliklerin hepsi telegram da uzun süredir var üstelik zükürberg konuşmalarınızı reklam firmalarına satamıyor;)))
    Telegram sana sunduğu hizmeti babanın hayrına vermiyor . Tüm ücretsiz mesajlaşma uygulmaları sizin yazışmalarınızı tarayıp ona göre önünüze reklam verirler . Bu tüm ücretsiz uygulamalar için geçerlidir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şu özelliğin olmasını istiyorum, gerek iki kişi gerek grublara gizli dahil olabilmeyi istiyorum. Ben kendim dahil olmak istemiyorum başkalarını dahil etmek istiyorum...

• Tall Man kullanıcısına yanıt
    Telegram nasıl reklam veriyor?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.