Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 PC versiyonundan 4K 60FPS kalitede görüntüler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Red Dead Redemption 2 PC versiyonundan 4K 60FPS kalitede görüntüler

Red Dead Redemption 2 uzun ve meraklı bir bekleyişin ardından nihayet PC'ye geliyor. Oyunun PC oyuncularıyla buluşmasına artık yalnızca birkaç hafta gibi çok kısa bir süre kaldı. Yapımcı stüdyo Rockstar'ın 4K 60 FPS kalitede yayınladığı yeni fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin PC versiyonunun "daha iyi bir oynanış için yeni grafiksel ve teknik iyileştirmelerle" geleceğini açıklamıştı. Işıklandırma, yansımalar, gölgeler, çimen ve kürk dokuları gibi konularda iyileştirmelerin yapıldığı ve çizim mesafesinin de artırıldığı belirtiliyor. Ayrıca HDR desteği, kilitsiz çözünürlük ve kare hızı (4K ve üzeri) ve ultrawide monitör desteği de yine PC versiyonunda bizleri bekliyor olacak.

Red Dead Redemption 2, 5 Kasım'da Rockstar Games Launcher ve Epic Games Store üzerinden çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun geçtiğimiz hafta yayınlanan sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://www.pcgamer.com/red-dead-redemption-2-pc-trailer/

• Hail pc master race!

• Trailer mükemmel şarkıda bir harika çok beğendim oyun değil sanat eseri sanki.

• ps4 aldım. pc de alacağım indirime girerse

• pc exclusive yani pc ye özel oyun
    pc aldırır

• 3600+2080ti ? Lazım herhalde şu kalite için

• Rockstar oyunları PC de online oynanmaz, oyunlarda peer to peer modelini kullanıyorlar bu sebeple hileciler gökten at da düşürecek, inek de. Yolda yürürken aniden sizi bir kafese isinlayacaklar yada aniden öleceksiniz. Bu network modeli değişmeden PC de asla red dead online oynamam.

• Videoyu bile 4k açamadım oynamak şöyle dursun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala konsol kullanan mı var bu devirde ??

• neden?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.