Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare PS4 Pro Paketi Duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, Call of Duty: Modern Warfare PlayStation 4 Pro paketini duyurdu.

Paket 1TB PlayStation 4 Pro, DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı ve oyunun kutulu versiyonunu içerecek. Konsol ve kontrolcü standart yani oyuna özel bir çıkartma veya temaya sahip olmayacak.

Call of Duty: Modern Warfare PlayStation 4 Pro paketi oyunun çıkışıyla birlikte $399.99 /  £349.99 fiyattan  satışa sunulacak. Ayrıca Birleşik Krallık ve Avrupa bölgesinde Slim 500 GB versiyonlu paket de satışa sunulacak ve onun fiyatı da £249.99 olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net üzerinden PC için çıkacak. 

• 250 euro nedir:) ben xbox one ı (orjinal) 750 tl ye 2. El aldim oyunsuz adam sıfır slim ps4 ve son call of duty oyunuyla beraber 250 euro ya alıyor şaka gibi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speddy12

250 euro nedir:) ben xbox one ı (orjinal) 750 tl ye 2. El aldim oyunsuz adam sıfır slim ps4 ve son call of duty oyunuyla beraber 250 euro ya alıyor şaka gibi.

PS4 PRO yalnız model.. Slim değil.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ayrıca Birleşik Krallık ve Avrupa bölgesinde Slim 500 GB versiyonlu paket de satışa sunulacak ve onun fiyatı da £249.99 olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemize uygun fiyatlardan yaklaşık 4699TL ye gelir, Miiissssssssss.. yaşasın yeni Türkiye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.