Şimdi Ara

Samsung, kullanıcıların selfie'lerini Galaxy S10 5G ile uzaya gönderiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung Electronics, "SpaceSelfie" adında son derece ilgi çekici bir kampanya başlattı. Güney Koreli şirket Galaxy S10 5G akıllı telefonunu özel bir balonla stratosfere gönderecek. Cihazın ekranında ise kullanıcıların fotoğrafları görüntülenecek.

Ayrıca Bkz.Samsung, Galaxy S10'daki parmak izi kilidi açığını düzeltecek

Hepsi bununla sınırlı değil. Uzaya gönderilen Galaxy S10 5G, arkasında dünya manzarası olacak şekilde bir başka kamera ile de görüntülecek. Böylelikle akıllı telefonun ekranında resmi gösterilen kullanıcılar, gezegenimizin arka planda olduğu unutulmaz fotoğraflara sahip olacaklar.

Belirli ülkeler katılabiliyor

Kampanyaya katılmak isteyenler SpaceSelfie web sayfasını ziyaret ederek şirkete fotoğraflarını gönderebiliyorlar. Yayınlanan tanıtım videosuna bakılırsa selfie, portre ve grup fotoğraflarının yanı sıra evcil hayvan resimleri de kabul ediliyor.

Fotoğraf gönderimi 31 Ekim tarihinde sona erecek. Ardından şirket bunların arasından rastgele seçim yapacak. SpaceSelfie kampanyasına sadece belirli ülkelerden katılım kabul ediliyor. Ne yazık ki bu ülkeler arasında Türkiye yok.

• 8 yıldır samsung kullanıyorum ama bunlar kadar salak reklam yapan başka bir firma görmedim. Parayi resmen çöp ediyorlar

• Adamlar s3 ten bu yana svoice/bixbyi 8 senedir Turkce yapamadi da fotografimizi mi uzayada koyacak

• Gönderin de uzaylılara bizi rezil edin.Oldum olası şu selfie çılgınlığından tiksinmişimdir.Bi uzaylı görse halimize güler anasını satıym.

• Daha gereksiz bir kampanya düşünemedim. Elon'un roadsterın yanına park edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 18 Ekim 2019; 16:31:46 >
  • La hakkaten samsung kadar boş firma yok Ne olacak oaraya gidince resimler bunların yaptığı
    “Kasap yağı bol bulunca oralara sürermiş”

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.