Şimdi Ara

Hepsiburada Hepsiexpress ile market alışverişleriniz aynı gün kapınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hepsiburada ve Carrefoursa, büyük bir iş birliğine imza atarak Hepsiexpress adındaki yeni hizmeti duyurdu. Hepsiexpress ile süpermarket alışverişleriniz gün içerisinde kapınıza gelecek.

Market alışverişlerini kapıya kadar getiren uygulamalara son dönemde büyük rağbet gösteriliyor. Bu nedenle bu hizmeti sunan uygulama sayısı da giderek artıyor. Hepsiburada da bu akıma ayak uydurdu. Hepsiexpress şimdilik sadece İstanbul'da hizmet verecek.

Ayrıca Bkz.Türkiye’nin en çok ARGE yapan 250 şirketi

Hepsiexpress ismi aslında Hepsiburada’nın kargo firmasının adıydı. Kargo firmasının adı HepsiJET olarak değiştirildi ve online market hizmetine Hepsiexpress ismi verildi. Daha önce Hepsiburada.com’da süpermarket kategorisi yer alıyordu. Ancak bu ürünler ertesi gün kargo firmaları tarafından teslim ediliyor. Hepsiexpress ise aynı gün kısa süre içerisinde teslimat yapacak.

Hepsiexpress’te yaş sebze-meyveden sağlık-kozmetiğe, et-balık-tavuktan süt ürünlerine pek çok kategoride 8 binden fazla süper market ürünü yer alıyor. Seçilen ürünler, adrese en yakın CarrefourSA şubesinden alınıp kısa sürede teslim ediliyor. Siparişin hangi saat aralığında geleceğini de belirleyebiliyorsunuz.

Ayrı bir uygulama yerine Hepsiburada uygulaması içerisinde entegre edildi. 21 Ekim tarihinden itibaren uygulama içerisinden Hepsiexpress menüsüne ulaşabilirsiniz.

• 2 adet navigasyon aldim 1 adet gondermisler, kayit actim guler misin aglar misin cevaplar hep ctrl-c ve ctrl-v den ibaret.. Sorunum cozulmeden birde talebimi cozumlendi statusune almislar.

Kalitesiz bir firma, bakmayin bunlar reklam almis 5 yildiz vermis , musteri olarak benim puanim koca bir sifir..

N11, Trendyol, Amazon kullanmanızı öneriyorum. Tamam aksilikler olabilir ama en azindan sizi dinleyen, yazdiginizi okuyan cozum icin kendini bu ise veren kisilerle muhattap oluyorsunuz.
  • Carrefoursa şeydi di mi? Hani bakanlığın açıkladığı ayıplı ürünleri satmaya devam eden firma?

• 2 adet navigasyon aldim 1 adet gondermisler, kayit actim guler misin aglar misin cevaplar hep ctrl-c ve ctrl-v den ibaret.. Sorunum cozulmeden birde talebimi cozumlendi statusune almislar.

Kalitesiz bir firma, bakmayin bunlar reklam almis 5 yildiz vermis , musteri olarak benim puanim koca bir sifir..

N11, Trendyol, Amazon kullanmanızı öneriyorum. Tamam aksilikler olabilir ama en azindan sizi dinleyen, yazdiginizi okuyan cozum icin kendini bu ise veren kisilerle muhattap oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 17 Ekim 2019; 19:12:42 >
  • Teknoloji, OEM vb. ürünler içinde geçerli olabilseydi keşke.

• OEM ve teknoloji ürünlerinde aynı gün kargo var zaten sadece İstanbul için. Ben çok şey aldım anında geliyordu. Ekstra 8TL bir ücret alınıyordu.

• Hiçbiri mükemmel değil, hepsinin bir eksik tarafı var.
    Şikayetvar.com da Türkiye Amazon şikayetlerini okuyunca, oradan asla alışveriş yapmıyorum. Amerika Amazon' un eline su dökemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 17 Ekim 2019; 20:33:14 >
  • Her üründe olmasada uzun zamandır var o kategorilerde'de aynı gün teslimat bir çok ürün aldım bu şekilde.
  • Güzel gözükebilir ama bence insanları tembelliğe sevk ediyor ve esnafa çok zarar. Son zamanlarda getir türü firmaların artması endişe verici

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Var zaten 2 yıldır

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Tüm ürünlerde yok. Demek istediğim tüm ürünleri kapsıyor.

• Amazon.com u ( tr lisi bile cok eksik ! ) cok geriden takip ediyor! ...

Yapmasi gereken daha cok seyler var! ...

Amazon Prime ile alisveris yapanlar bilir :) ...

• Sebze ve meyve siparişinde istediğim miktarın 4 katı kadar fazlasını gönderip kartımdan ücret çektiler. İlk ve son siparişimde 6-7 farklı sebze meyve siparişim vardı. İstedigim gramaja en yakın gelen ürün 2 kat fazla geldi.
    Depoda kalan malları sözleşmede var diye zorla satıyorlar.

Gelen kuryeye fazlasını istemediğimi söylediğimde tümünü iade alabileceği kısmi iade almayacagını söyledi. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim 20 gün sonra geri dönüp fazla gönderilen ürünleri alabileceklerini söylediler. Gönderilen ürünler çoktan bozuldu ve çöpe gitti.

Tavsiyem kesinlikle sebze meyve alışverişi yapmamanız yönünde. Müşteri ilişkileri sıfır.

Migros devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.