Şimdi Ara

Huawei, ABD'nin yaptırımlarına rağmen gelir artışı kaydetti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çin'in güneyindeki Shenzhen kentinde bulunan Huawei, 2018 yılı sonuçlarına göre dünyanın iki numaralı akıllı telefon satıcısıdır. Huawei'nin üç ayda bir yayınlanan son sonuçları, Amerika ile devam eden ticaret sorunlarına rağmen Çin şirketinin gayet iyi durumda olduğunu gösteriyor . Üçüncü çeyrek geliri, geçen yılın aynı dönemine göre % 24,4 artarken, şirket 2019 yılının ilk üç çeyreğinde yıllık % 26 artışla 185 milyondan fazla akıllı telefon sattıklarını söylüyor.

Ayrıca Bkz.Huawei Mate X, Ekim ayı sonunda satışa sunulacak

Android üzerinden kullanılabilen Google Play Store, yüz binlerce üçüncü taraf uygulama ve oyunun yanı sıra film, kitap ve müzik erişimi de sağlıyor ve analistler Android olmadan Huawei’nin Çin dışındaki telefonları için alıcı bulmasının zor olabileceğini söyledi . Ancak Huawei’ye göre, bu yıl akıllı telefon satışları üzerinde bu durumun çok az etkisi oldu.

Huawei ayrıca, bugüne kadar dünyanın dört bir yanındaki 5G şebekeleri için ekipman sağlamak üzere telekom operatörleri ile 60 sözleşme imzaladığını duyurdu. 

• Ben olsam, en az bir yıl kadar, ABD iznine rağmen Android ve Google Servisleri olmadan satmaya devam etmeye çalışırdım ve ne yapacaklarını görmek için beklerdim.

• Benim düşündüren bir konu da, neden AB gibi bir sistemin, Google benzeri AB düzeyi şirket planlamadığıdır. Bence çok rahat bir şekilde Google ve diğer bir çok Amerikalı hizmet ile rekabet edebilirler.

• lterlemez L kullanıcısına yanıt
    O kadar yatırımcı var öyle bir şey mümkün olmaz. Sonuçta kişisel bir şirket değil.

• Artışa bak... 3-5 değil, 25%

Demek ki yaptırımlar falan olmasaydı... ????

Apple'ın çöplüğünü buradan görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4LKyR -- 17 Ekim 2019; 7:21:35 >
  • Huawei P20 Pro kullanıyorum. İlk defa telefonumu değiştirmeyi düşünmedim. Helal sana Huawei. Teknoloji seninle bir bütün buldu hayatımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARL -- 17 Ekim 2019; 9:25:8 >
  • 1980: Dunya ticaretinde Amerika’nin payi %25, cin %2

2015: Amerika %15, cin %17

Kavganin sebebi..

• ABD Çinli firmaları durduramaz, sadece yavaşlatabilir.

• Huawei nin yükselişi durdurulamaz.
  • Eşekten düşenin halinden, Eşekten düşen anlarmış... Huawei, Türkiye'ye yatırım yap bakam azıcık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin'de yaptıkları satışlarda değilde globalde böyle bir yüzdeye ulaşmaları imkansız bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARL

Huawei P20 Pro kullanıyorum. İlk defa telefonumu değiştirmeyi düşünmedim. Helal sana Huawei. Teknoloji seninle bir bütün buldu hayatımda.
    Ona bakarsan bende P9 var hala ilk günkü gibi çalışıyor tıkanma donma yavaşlama gibi şeyler söz konusu değil
  • Ne yapar ne eder, o yatırımcıların onayını alırdım ben. Ambargo yaşadığı bir yıl için ne diyecek o yatırımcılar peki? Ben olsam, bu konuda elimden geleni ardıma koymazdım, bir şekilde hepsini en azından bir yıl için ikna ederdim. Sektörün içine ettiler, gerçi iyi oldu, en azından Google vd Amerikan şirketlerinden/hizmetlerinden bağın kopartılması gerektiği ve sadece alternatif olarak ele alınması gerektiği daha net ortaya konmuş oldu. Belki birilerinin jetonu düşer de vazgeçiyorum ben der.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.